کمپین تحریم شرکت پوما برای حمایت از فلسطین در انگلیس + عکس

در سال 1952 تیم امدادی 4000 متر زنان آمریکایی موفق به کسب مدال طلایالمپیک با کفش های پوما شد. با شروع جنگجهانی دوم شراکت موفقیتآمیز دو برادر به اتمام رسید و آنها از یکدیگر جدا شدند، آنها دو کارگاه در دو سوی رودخانه تاسیس کردند، نزدیک به 40 کارگر به آدیداس که متعلق به آدی بود پیوستند و تنها 7 کارگر با رودی که نام کارگاه خود را دالسر نهاده بود ماندند. در یک زمین 20 در 144 متر که توسط حصاری مرز بندی شده بود. وقتی میخواهید کفش مناسب برای این نوع شلوار را انتخاب میکنیم، توصیه میکنیم کفشی را انتخاب کنید که ظاهری بلندتر به شما میدهد یا گشاد شدن لباس شما را به حداقل میرساند.

ما پوشیدن کفشهای نوکتیز و کفشهای کوتاه را نیز با این شلوار توصیه میکنیم. در سال ۱۹۹۳ “یوخن زایتس” به عنوان مدیر عامل پوما در سن سی سالگی برگزیده شد و با سن و تجربه کمی که داشت توانست طی مدت کوتاهی پوما را به برند های معروف جهان بیافزاید و مشکلات مالی ان را بر طرف کند. تقریباً 31 هزار نوجوان در سنین بین 10 و 16 سال به توپ ضربه می زدند در بالغ بر 66 هزار تیم با نام هایی مثل “Magic” “Street Attacks” “Turkish Brothers”. اگرچه کفشهای کاملا تخت را میتوان با این نوع شلوار ست کرد اما مهم است مطمئن شوید که شلوار دوخت خوبی دارد. شلوار بوت کات یکی از تطبیقپذیرترین سبکهای شلوار است. بوتهای مجلسی در طرحها و سبکهای مختلفی وجود دارند. شلوارهای دمپاگشاد زمانی بهترین ظاهر خود را دارند که قد آنها تا زیر استخوان مچ پا باشد یا زمین را لمس کنند.

کروکها نیز در همین دسته قرار دارند. کفشهای آکسفورد نیز با الهام از لباسهای مردانه، ظاهر زیباتری به شما میدهند. میتوانید شلوار مام استایل را با صندلهای پاشنهدار و کت بلیزر بپوشید تا ظاهری غیررسمی داشته باشید. وقتی با شلوار بوت کات، کفشهای نوکتیز میپوشید استایلی بسیار شیک خواهید داشت. برخی از کفشهایی که میتوانید با این نوع شلوار بپوشید شامل کفشهای پاشنهدار، کفشهای پاشنهدار نوکتیز و نیمبوتها هستند. بیشتر کفشها با شلوار راسته قابلست شدن هستند. آمار فروش کفش های برادران داسلر هم زمان با برگزاری یازدهمین دوره بازی های المپیک در شهر برلین آلمان رکوردی حماسی از خود به جا گذاشت.

بخش اعظم افت سود به خاطر هزینههای بالاتر مربوط به گسترش بود؛ فروش بیش از یک سوم افزایش یافت و به ۴۸۰.۶ میلیون یورو رسید. این کفی با شکاف های ویژه ای بود که تحرک پا را افزایش می داد. این محصول سال ۱۹۹۹، مدلی با بندهای چسبی و کفی برجسته میخ مانند داشت، که موردتوجه بسیاری از هنرمندان قرار گرفت. که البته این رقابت تا همین الان نیز ادامه دارد و در بسیاری از موارد شاهد هستیم که پوما و آدیداس بر سر اسپانسر شدن یک مورد و سیلیبریتی مشهور،باهم دیگر رقابت می کنند. چکمهها نیز انتخاب خوبی هستند.