کفش های پیاده روی ریبوک مردانه – کفش های تمرینی Reebok – آل اسپرت

در اواخر دهه 80 میلادی ریبوک با سیاست هایی که در پیش گرفته بود توانسته بود ارزش سهام خود را تا 4 میلیارد دلار بالای سهام نایک بیاورد اما این پیشرفت ها ادامه پیدا نکرد و چند سال بعد فروش آن ها کاهش پیدا کرد و دوباره سهام نایک بیشتر از ریباک شد. در سال ۱۹۷۹، یعنی ۲۱ سال بعد یکی از توزیع کنندگان وسایل ورزشی به نام (پل فایرمن) ، که با آن ها همکاری میکرد کفش های ریباک را در نمایشگاهی بین المللی به نمایش عموم گذاشت. این جرقه باعث تولید کفش های با همین منظور در یک کارگاه کوچک شد که چندی بعد مشتریانی نظیر ورزشکاران و قهرمانان بین المللی پیدا کرد. اما، از سال 2015، تمرکز مجدد بر روی طراحی های قدیمی، کفش Reebok Classics به عنوان یک بمب نیرومند در فضای کفش ورزشی ظاهر شد.

به هر حال، به نظر می رسد که Reebok تصمیم دارد، برند و نام تجاری ریبوک برای دوره دیگری از موفقیت آماده باشد. جالب ترین نکته بسته شدن بسکتبال Reebok بود، که زمانی یکی از مهمترین نان آوران این برند محسوب می شد. اولین مورد از کفش های کتانی فن آوری شده، Reebok Pump ، در سال 1989 شروع به کار کرد. در اوایل سال 2010، ظهور فن آوری -ZigTech- و مشارکتReebok با CrossFit و مربیان مشهور در تلاش برای ظهور مجدد خود به عنوان اولین مارک تناسب اندام بود. سالها تلاش و زحمت این مارک بریتانیایی را شهره عام و خاص کرده است و توانسته تقریبا در سراسر جهان محصولات خود را به فروش برساند.

برند ریباک Reebok یکی از برجسته ترین برند های فعال در زمینه طراحی و تولید پوشاک، کفش ورزشی و بسیاری دیگر از لوازم ورزشی است و در تمام سال های فعالیتش موفقیت های بسیار کسب کرده است که سبب شده است جزو 10 برند برتر پوشاک در دنیا قرار بگیرد. متخصصان تولید کتونی ریبوک اورجینال به خوبی نیازهای مشتریان را شناسایی کرده و آنها را در طراحی کتونی ها به کار گرفتهاند. در سال 1988 حدود 26.7درصد از فروش کفش های ورزشی بازار در دست تولیدکنندگان ریبوک قرار گرفت. در سال 2017، ریباک با کوتلایر مستقر در لندن در زمینه پوشاک و همچنین یک سری کفش های ورزشی الهام گرفته از طبیعت گردی که هدف آنها بازهم قرار دادن لباس های ورزشی و مد فنی بود، بدون هیچ گونه مصالحه ای، همکاری خود را آغاز نمود. کفش ريباک : برند پر آوازه ی «ريبوک» يکی از توليد کنندگان کفش به خصوص کفش هاي ورزشي، پوشاک و لباس های ورزشي و زير مجموعه شرکت آديداس Adidas است.

محصولات ریبوک در حال حاضر در بیش از صد و هفتاد کشور دنیا در دسترس بوده و از طریق شبکه ای از توزیع کنندگان مستقل و وابسته به برند در این کشورها توزیع می شوند. ناگفته نماند تخصص اصلی این برند در کفش های ورزشی است. بسیاری از مردم نام این برند را به اشتباه ریبوک تلفظ می کنند اما تلفظ صحیح آن ریباک Reebok است. در اولین پیشنهاد و اقدامی آینده نگر، کفشی با شمایل Reebok Pump Supreme را به نمایش گذاشت. برای تولید کفش Reebok ساعتها زمان صرف میشود. کفشهای برند محبوب ریباک در طول زمان امتحان خود را پس داده و به یکی از بادوامترین، خوشپاترین و زیباترین کفشهای جهان تبدیل شدهاست.برای خرید محصولات این برند می توانید به فروشگاه شیک استیل مراجعه کنید و به خرید بپردازید . کفش های آموزشی یکی دیگر از انواع کفش های ورزشی است که هنگام انجام تمرینات ورزشی راحتی کامل را برای ورزشکاران فراهم می کند.