کفش های پیاده روی ریبوک مردانه – کفش های تمرینی Reebok – آل اسپرت

در ادامه با شماری از مدل های محبوب کفش اسپرت پسرانه ریبوک در شیک استایل آشنا میشوید. در سال 1979،در نمایشگاه بین المللی کفش های کتانی شیکاگو ،ریبوک موردتوجه یک تاجر آمریکایی،پل فایرمن،قرار گرفت.در همان سال،کفش مدل Fireman ریبوک سه با قیمت 60 دلار به بازار عرضه کرد و تا سال 1981 فروش ریبوک به بیش از 1.5 میلیون دلار رسید.در سال 1982،ریبوک اولین کفش راحتی زنانه خود را معرفی کرد،و این اولین کفش ورزشی بود که تا آن زمان برای زنان طراحی شده بود.سال بعد،فروش ریبوک 13 میلیون دلار رسید.این شرکت از اواسط تا اواخر دهه 1980،بعد از تولید و عرضه کفش های تنیس و ایروبیک به سمت تولید کفش های مخصوص دویدن و نیز محصولات اختصاصی برای بازیکنان بسکتبال پیش رفت،که این نقطه عطفی در صنعت کفش ورزشی در آن زمان بود.ریبوک رسماً در سال 1985 یک شرکت آمریکایی شد،عرضه اولیه عمومی اوراق بهادار این شرکت در نیویورک با نماد RBK انجام گرفت.

شما نزدیک به 4 میلیون غدد عرق روی بدنتان دارید؛ پس تصور کنید که تعداد زیادی از آنها در پا و مچ شما وجود دارند. ریباک با سیاست های که پیش گرفت توانست فروش خود را به ۵ میلیون دلار در سال ۱۹۸۱ برساند. آنها شرکت خیریه مشتاقی هستند که اسپانسر میشوند و کارهای بشردوستانه انجام میدهند. هنگامی که دو برند «New Balance» و « J.Crew » همکاری خود را با هم شروع کردند، نتیجه آنها محصولات چشمگیری شد از جمله این مدل کفش نیز یکی از آنها می باشد. در سال 2017، ریباک با کوتلایر مستقر در لندن در زمینه پوشاک و همچنین یک سری کفش های ورزشی الهام گرفته از طبیعت گردی که هدف آنها بازهم قرار دادن لباس های ورزشی و مد فنی بود، بدون هیچ گونه مصالحه ای، همکاری خود را آغاز نمود. در سال ۱۹۷۹، یعنی ۲۱ سال بعد یکی از توزیع کنندگان وسایل ورزشی به نام (پل فایرمن) ، که با آن ها همکاری میکرد کفش های ریباک را در نمایشگاهی بین المللی به نمایش عموم گذاشت.

شما باید همیشه رنگهای گرم و پرحرارت و نزدیک به آن را در نظر بگیرید تا بتوانید بفهمید که چگونه بهتر کفشهایتان را تمیز کنید و برق بیندازید. انتقادات: شما نمیتوانید حرفهای مردم را انکار کنید. در دهه 1980 بود که مردم علاقه واقعی به تناسب اندام و ورزش های مرتبط با آن پیدا کردند و ایروبیک در صدر ورزش های محبوب قرار گرفت. کفشهای ریباک همان چیزی است که به دنبالش هستید. محافظ قوسدار: این محافظ یکی از بخشهای کفش است که نادیده گرفتهشده است: محافظ قوسدار چیزی است که تا وقتیکه متوجه نبودش نشدید آن را احساس نمیکنید. آسترهای جوراب کمک میکنند که عرق جذب جوراب و کفی کفش نشود. اگر کفی کفش شما از پایتان محافظت نمیکند پس بههیچعنوان کار خودش را خوب انجام نمیدهد. فروشگاه اینترنتی آل اسپرت، راهنما و همراه همیشگی شما هنگام خرید کفش صد درصد اصلی است.

وقتی از فعالیت های روزانه و پیاده روی های طولانی مدت خسته شده اید و از کمر و زانو درد رنج می برید، ما شما را تشویق می کنیم که این کفش های پیاده روی اصلی را برای تسکین درد کمر و زانو امتحان کنید، با خرید کفش های آل اسپرت تجربه جدیدی را هنگام پیاده روی و ورزش کردن بدست آورید. برجسته ترین همکاری ریبوک با Vetements بود که به عنوان بخشی از مجموعه “Official Fake” در زمستان 2016 معرفی شد. اما، از سال 2015، تمرکز مجدد بر روی طراحی های قدیمی، کفش Reebok Classics به عنوان یک بمب نیرومند در فضای کفش ورزشی ظاهر شد. از آنجا که این ساعتها برای مصارف ورزشی و هنگام کار طراحی شده جنس بند اغلب آنها پلاستیک و فلز است و از مقاومت بالایی برخوردار هستند.