کفش های پیاده روی ریبوک مردانه – کفش های تمرینی Reebok – آل اسپرت

در کفش ریبوک اصل و اورجینال چرم طبیعی زیادی به کار می رود اگرچه این کار برای محیط زیست و کارگران مضر بود بنابراین به کاری دست زدند که فاقد ظلم و ستم باشد و در ساخت کفش های خود از ذرت و پنبه وگان برای ساخت کفش ریبوک اصل و اورجینال استفاده میکنند. برند ریبوک (ریباک) یکی از محبوبترین برندهای دنیا میباشد که در صنعت فیتنس و ایروبیک حرف اول را میزند. شرکت ریباک امروزه یکی از زیرمجموعههای شرکت آدیداس است. این برند امروزه در تمامی دنیا شعبات مختلفی را دارد و محصولات خود را در اختیار علاقهمندان به خود قرار میدهد. ریباک امروزه بعنوان یکی از زیرمجموعههای شرکت آدیداس فعالیت مینماید که دفتر مرکزی این شرکت نیز در شهر کانتون، ماساچوست، ایالات متحده آمریکا قرار دارد.

در این پست میخواهیم داستان برندی را برای شما بازگو کنیم که در دهه 80 میلادی توانست غول صنعت کفش سازی آمریکا یعنی برند نایکی را شکست دهد و در بازار یکه تازی کند، اما در ادامه راه نتوانست همین رویه را حفظ کند. اما، به جای تمرکز بر روی کفش های ورزشی کژوال که ریبوک را در دهه 80 بسیار مسلط کرده بود، این برند سعی کرد خود را به عنوان یک مارک عملکرد واقعی مبتنی بر فناوری معرفی کند. این محصول بینظیر ضد تزریق کفش های کتانی و تمیز بود که Reebok در دهه 80 و دونده های هگزالیت پیشگام اوایل دهه 90 با آن سر و صدا کرده بود. ریبوک در سال ۱۹۸۹ پس از مذاکره و مشورت با دانشمندان و انجام تحقیقات بیومکانیکی که نشان داد استپ ایروبیک روشی معتبر و کارامد برای تمرینات قلبی و عروقی است، تولیدات خود را در سطح ملی افزایش داد.

برند ریبوک در ابتدا یک کمپانی تولید کفش انگلیسی بود که توسط خانواده فاستر در سال 1895 میلادی کار خود را شروع کرد و در اواسط قرن بیستم نام خود را به ریبوک تغییر داد. در سال 1986 در جورجیای آتلانتا، یک مربی تناسب اندام به نام گین میلر Gin Miller که از جراحت زانو رنج می برد به منظور توانبخشی زانوی خود شروع به استفاده از ریبوک استپ کرد و این آغاز استپ ترینینگ بود که تبدیل به ریبوک استپ شد. کاهش ارزش برند Reebok منجر به از دست دادن معاملات عمده تایید با لیگ های ورزشی، تیم ها و ورزشکاران شد.

در این زمان برند ریبوک سعی کرد که با ستارگان و ورزشکاران زیادی قرارداد همکاری امضا کند که در بین آنها، تیم ها و ستارگان NBA به چشم میخورد. ما روی بسیاری از کفش های ریبوک ویتنام که در بازار ایران موجود است، تحقیق کردهایم و تعدادی موفق بودند و تعدادی از آنها آنقدر خوششانس نبودند. پس از بازگشت از دو سال انجام خدمت، جف و جو متوجه شدند که تجارت خانوادگی آنها در حال شکست خوردن است. رنگ سورمه ای آن در کنار رنگ سفید، ظاهری شیک به این مدل بخشیده است که با شلوار های جین به خوبی قابل ست شدن است.