کفش های پیاده روی ریبوک مردانه – کفش های تمرینی Reebok – آل اسپرت

یکی از نمادینترین تکنولوژیهایی که در ساخت کفشهای ریبوک استفاده شده بود، Reebok Pump نام داشت که در سال 1989 بیش از 100 ورزشکار شروع به استفاده از آن کردند. عدد سبک همان عکسی ست ک برچسب زبان بر روی آن پیداست که مشابه یک برچسب است ک داخل کفش دوخته شده است. جین میلر شخصا پروسه تبلیغات این کفش را بر عهده گرفت و به سرتاسر آمریکا سفر کرد و در تمامی استودیوهای ورزشی این کفش را به پا کرد. این کفشها بر اساس نمونههای اولیه چوبی که توسط میلر ایجاد شده و به صورت اختصاصی برای ایروبیک طراحی شده بودند الهام گرفته شدند. سعی کنید محصولات REEBOK را از فروشگاههای معتبر اینترنتی خریداری کنید که از اصالت آنها اطمینان داشته باشید. برند ریبوک به صورت بسیار آرام و پیوسته در حال رشد بود تا اینکه در سال 1979 و در نمایشگاه تجاری در شهر شیکاگو، پل فایرمن که یک بیزینس من به شمار میآمد به این برند علاقه نشان داد و مجوزهای لازم برای فروش محصولات ریبوک در آمریکا را از این شرکت دریافت کرد.

این برند فراز و فرودهای مختلفی را پشت سر گذاشته و حتی یک بار تا مرز ورشکستگی هم پیش رفت اما کیفیت بالای محصولات و طراحیهای خاص محصولات ورزشی این برند سبب شد بتواند جایگاه خود را در بازار حفظ کند. جی.دبلیو فاستر و پسران نخستین نامی بود که برای این شرکت انتخاب شد اما بعدها نوههای آقای فاستر با الهام گرفتن از نام یک غزال تیزپای آفریقایی نام آن را به ریبوک تغییر دادند. در سال 1895 ، جوزف ویلیام فاستر در سن 14 سالگی در اتاق خواب خود در بالای شیرینی فروشی پدرش در بولتون،انگلستان کار خود را آغاز کرد.جالب اینجاست که این کارگاه محل طراحی بسیاری از مشهورترین و قدیمی ترین کفش های دوندگان می باشد.پس از پیشرفت کار فاستر و شهرت کفش های ورزشی اش، او تجارت خود را با نام J.W آغاز نمود که این خود سرآغازی برای تاریخچه پرفراز و نشیب کفش ریبوک است.فاستر در سال 1900،نام شرکت را به از J.W به فاستر و پسران تغییر داد.

این برند انگلیسی در 1890 ایجاد شده که روش های گوناگونی را برای معرفی و تشخیص کفش های خود ارائه داده است. در طول دهه 60 و 70 در انگلستان به تولید کتانی های اسنیکرز ادامه دادند. این شرکت تولید تجهیزات هاکی روی یخ را با مارک های CCM و Reebok آغاز کرد. ریبوک در اواخر دهه 1980 میلادی شروع به همکاری با متخصص فیتنس جین میلر کرد. آنها در ابتدا سعی کردند که نام برند را مرکوری بگذارند، اما به دلیل اینکه این نام در دسترس نبود به دنبال نام دیگری رفتند. تا اواسط دهه 1980 میلادی این برند سعی کرد که دست به تولید انواع کفشهای ورزشی برای ورزشهایی همچون تنیس، ایروبیک، دومیدانی و بسکتبال بزند.

تا اواسط این دهه فروش ریبوک به بیش از یک میلیارد دلار رسیده بود. در سال 2010 ریبوک همکاری خود را با یک شرکت تناسب اندام به نام CrossFit آغاز کرد که نتیجه آن برگذاری مسابقات CrossFit، افتتاح استودیوهای Crossfit و معرفی خط تولید کفش و پوشاک مخصوص این رشته ورزشی شد. شرکت ریباک با استفاده از فناوری و تکنولوژیهای روز دنیا و تولید کفشهای حرفه ای، به یکی از بهترین شرکتهای تولید کفش و کتونی اورجینال تبدیل شد. در سال 1986 در جورجیای آتلانتا، یک مربی تناسب اندام به نام گین میلر Gin Miller که از جراحت زانو رنج می برد به منظور توانبخشی زانوی خود شروع به استفاده از ریبوک استپ کرد و این آغاز استپ ترینینگ بود که تبدیل به ریبوک استپ شد. در سال 2010 ، ریبوک همکاری خود را با CrossFit ، یک شرکت تناسب اندام و فیتنس،انجام داد از جمله حمایت از مسابقات CrossFit ، افتتاح استودیوهای CrossFit و معرفی خط تولید کفش و پوشاک با مارک مشترک در پاییز 2011 انجام شد.