کفش های پیاده روی ریبوک مردانه – کفش های تمرینی Reebok – آل اسپرت

به دست آوردن حس راحتی و زیبایی به صورت توامان کار سادهای نیست اما ریبوک توانسته مجموعه این اضداد را یکجا جمع کند. شرکت آدیداس در اواخر سال 2005 میلادی با پرداخت مبلغ 8/3 میلیارد دلار اقدام به خریداری تمام سهام شرکت آمریکایی ریبوک كرد. در جریان مسابقات NBA در سال ۱۹۹۴ نام تجاری ریبوک به عرضه کفشهای طرح جدید و بدون بند و قابل شارژ به وسیله گاز کربنیک پرداخت. در آن زمان، مایکل جردن در بسکتبال بازنشسته شده بود و در غیاب مایکل جردن که در فروش کفشهای نایک تاثیر زیادی داشت، ریبوک برای تبلیغات خود از ستاره معروفی به نام شکیل اونیل استفاده کرد و قراردادی را با او امضا کرد که باعث افزایش چشمگیر فروش این شرکت در آن سالها شد.

قسمتی از جابهجایی موقعیت رقابتی برند ریبوک و افت فروش این برند به دلیل سرمایهگذاری سنگین شرکت لوازم ورزشی نایک (Nike Company) در تبلیغات و استفاده از ستارههای ورزشی گران قیمت بود. در سال 1993 برند ریبوک تصمیم گرفت که با نوآوری هایی که در زمینه تولید کفش های ورزشی داشت؛ کفش ورزشی بدون بند برای دانش آموزان دبیرستانی طراحی کند که دیگر بچه های دبیرستانی، درگیر بستن بندهای کفش نشوند.فایرمن که مدیر بازاریابی و فروش برند ریبوک بود انتظار افزایش فروش 10% را در طی 3 سال برای این نوآوری جدید، انتظار داشت. قیمت این کفشها ۱۳۰ دلار بود که بسیار معقول تعیین شد و فایرمن انتظار داشت که با این نوآوری سهم بازار خود را در طول سه سال تا ۱۰ درصد افزایش دهد. در سال ۱۹۷۹، پل فایرمن Paul Fireman، یکی از توزیع کنندگان وسایل ورزشی که با آن ها همکاری میکرد ریباک را در یک نمایشگاه بین المللی به نمایش عموم گذاشت.

برند ریبوک به صورت بسیار آرام و پیوسته در حال رشد بود تا اینکه در سال 1979 و در نمایشگاه تجاری در شهر شیکاگو، پل فایرمن که یک بیزینس من به شمار میآمد به این برند علاقه نشان داد و مجوزهای لازم برای فروش محصولات ریبوک در آمریکا را از این شرکت دریافت کرد. اگر به دنبال کفش های اسپرت معروف و برند هستید, قطعا با برند ریبوک و مزایای کفش های آن آشنایی دارید. ریباک که از کمپانی های بزرگ و قدیمی در زمینه ی تولید لوازم ورزشی به ویژه کفش و کتانی اسپرت می باشد از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده ی وسایل ورزشی به حساب می آید.

ما اطمینان می دهیم با کفش های آل اسپرت شما می توانید با احساس رضایت و خشنودی ورزش و پیاده روی کنید و دیگر نیازی به صرف هزینه های اضافی برای ورزش کردن نداشته باشید پس همین الان بر حسب سلیقه خود خرید را شروع کنید. نامی که در رقابت با برندهای معروف دیگر همچون آدیداس، اسکچرز، نایک، آسیکس و … تا قبل از سال ۱۹۵۸ برند به نام فوستر شناخته میشد که در این سال نوادگان فوستر با الهام از غزال آفریقایی نام ریبوک را بر آن نهادند. مدلهای مختلف این ساعتها برای خانمها و آقایان قابل استفاده است، اغلب آقایان طرفداران اصلی این برند هستند اما طی سالهای اخیر مدلهای دخترانه زیبا و هوشمندانهای هم توسط این برند به بازار ارائه شده که توانسته دل خانمهای جوان و طرفدار استایلهای غیر رسمی را به دست آورد. ایده های اولیه این طرح استفاده از میخ های کوچک در زیر کفش بود که به کمک آن ها سرعت دویدن افزایش پیدا می کرد.