کفش ریباک ساخت کجاست ؟

در این زمان برند ریبوک سعی کرد که با ستارگان و ورزشکاران زیادی قرارداد همکاری امضا کند که در بین آنها، تیم ها و ستارگان NBA به چشم میخورد. در طول دهه 1980،ریبوک شروع به معرفی لباس ها و لوازم جانبی ورزشی کرد،همراه با افتتاح خط جدیدی از کفش های ورزشی کودکان به نام “Weeboks” تا اواسط دهه، فروش ریبوک حدود 1 میلیارد دلار بود.یکی از شاخص ترین محصولات این برند که با استفاده از برترین فناوری های این شرکت ساخته شده، Reebok Pump،در سال 1989 تا 1992 توسط بیش از 100 ورزشکار حرفه ای پوشیده شد.ریبوک در اواخر دهه 1980 با جین میلر،متخصص بدنسازی همکاری کرد تا مدل های طبی خود را توسعه دهد ، که بر اساس نمونه اولیه ایده های این متخصص طراحی شده بود.این مدل توجه رسانه ها را به خود جلب کرد و سود سرشاری را نصیب این برند باسابقه نمود.میلر شخصاً این محصول ریبوک را تبلیغ کرد،به ایالات متحده سفر کرد و آن را در استودیوهای ورزشی نشان داد.

جین میلر شخصا پروسه تبلیغات این کفش را بر عهده گرفت و به سرتاسر آمریکا سفر کرد و در تمامی استودیوهای ورزشی این کفش را به پا کرد. اما این دو شرکت فعالیت تجاری خود را با دو نام تجاری ادامه دادند. ریبوک که در سال 1985 رسما یک شرکت آمریکایی به شمار میرفت، عرضه اولیه خود را در بورس نیویورک با نماد RBK آغاز کرد. این مدل هم یکی از مدل های خاص برند نایک می باشد که به تازگی وارد بازار شده است. شهرت این مجموعه در تولید محصولاتی مثل کیف و کفش ورزشی است اما در تولید اکسسوریهای خاص مثل ساعت مچی هم بسیار موفق عمل کرده است. با محبوبیت روزافزون رشته رزمی MMA، در سال 2014 برند ریبوک قرارداری 6 ساله با UFC امضا کرد تا به برند رسمی تامین کننده لباسهای ورزشی این رشته بدل شود.

تا اواسط دهه 1980 میلادی این برند سعی کرد که دست به تولید انواع کفشهای ورزشی برای ورزشهایی همچون تنیس، ایروبیک، دومیدانی و بسکتبال بزند. کفشهای برند محبوب ریباک در طول زمان امتحان خود را پس داده و به یکی از بادوامترین، خوشپاترین و زیباترین کفشهای جهان تبدیل شدهاست.برای خرید محصولات این برند می توانید به فروشگاه شیک استیل مراجعه کنید و به خرید بپردازید . این کفش به سرعت بین مردم به محبوبیت بالایی دست پیدا کرد و برند ریبوک توانست میلیونها کفش از این مدل را به فروش برساند. این همکاری به این معنی بود که ریبوک به ورزشکاران موجود در این رشته ورزشی دسترسی پیدا میکرد و از آنها برای بازاریابی برند خود استفاده مینمود.

در دهه 1990 میلادی بود که برند ریبوک خود را در خطر دید. ما مدتزمانی را صرف کردیم تا مطمئن شویم این کفشها مطابق با معیارهای دقیق ما باشند و اطلاعات زیر را به کار گرفتیم تا تشخیص دهیم که آیا مناسب هستند. این ورزشکاران در المپیک 1996 آتلانتا شرکت کردند و همین کار باعث محبوبیت دوباره ی ریباک در بین مردم شد. فایرمن که سود بسیار خوبی را از فروش در آمریکا بدست آورده بود، شرکت مادر مستقر در انگلیس را در سال 1984 خریداری کرد. این شرکت یکی از زیرمجموعههای برند مشهور آدیداس است که در سال 1890 در بولتون انگلیس تاسیس شد.