کفش ریباک ساخت کجاست ؟

در ادامه ریبوک به مجموعه ای از برندهای تلاشگر تحت مراقبت «Authentic» از جمله «Brooks Brothers» و «Forever 21» ملحق خواهد شد. این برند تولید کننده برجسته کفش ورزشی در طی چند سال ظهور کردنش، اغلب از یک سر طیف به سر دیگر می چرخد. آدیداس که پیش از این ریبوک را در سال 2005 به مبلغ 4 میلیارد دلار خریداری کرده بود، حالا این برند تولید کننده پوشاک ورزشی را به مبلغ 2.5 میلیارد دلار به شرکت مدیریت برند آمریکایی «Authentic Brands Group» میفروشد. ” کمک به تندتر دویدن ورزشکاران”، این جمله ای است که سالها ذهن جوزف ویلیام فوستر را به خود مشغول کرده بود.

برندی که پیشینه تاریخی زیادی دارد و با فعالیت مداوم موقعیت و جایگاه خود را یک شبه به دست نیاورده است بلکه این مارک بریتانیایی در میان همه دوستداران ورزش و مردم با زحمات فراوانی کسب موفقیت کرده و محصولات خود را به فروش رسانده است. زمانی که این برند Freestyle را معرفی کرد، رشد اولیه انفجاری Reebok از بازار ایروبیک زنان آغاز شد. بر طبق آمار استاتیستا فروش این برند در سال ۲۰۱۹ حدود ۱۷۴۸ میلیون یورو (چیزی حدود ۸۷ هزار میلیلار تومان) است که نشان از محبوبیت بالای این برند دارد. برندی که در رقابت با سایر برندهای معروف همچون آدیداس، اسکچرز، نایک، آسیکس، سولومون و … ریباک برندی است که یک شبه به این جایگاه و موقعیت جهانی نرسیده است. یکی از برندهای معروف جهانی در زمینه تولید پوشاک ورزشی و کفش، برند ریبوک می باشد که در سطح بین المللی بسیار محبوب و پرفروش است ما در این مطلب برای آشنایی بیشتر شما مخاطبین گرامی به چگونگی طراحی، تاسیس و تاریخچه کفش ریبوک پرداخته ایم .

ریبوک با تهیه فرمول خاص خودش، کفی میانی کفش ها را تا 30 درصد سبک تر از کفی برند های دیگر ساخته است! اکثر کسانی که طرح ها و پارچه های ساده میپسندند از دوستداران مدل های این برند هستند. مدل های این کوله پشتی ها ساده اما با تنوع رنگی بالا تولید میشوند. این فکر منجر به تولید کفشهایی گردید که در کف آنها میخهای کوچکی به کار گرفته شده بود. در انتخاب کفش شما به هیچ وجه نباید راحتی را فدای زیبایی کنید زیرا پا قلب دوم بدن ماست و در نتیجه مراقبت از آن به منزله تپیدن نبض زندگی خواهد بود پس حتما کفشی انتخاب کنید که به شما حس راحتی را القا کند. طبق تحقیقاتی که از کاربران داشتهایم در زمان بعد از ظهر و نزدیک غروب می توان با خیال راحت کفش پیاده روی خرید زیرا در این ساعات پاها در سایز واقعی شان می باشند.

💰 قیمت این محصولات به صورت هفتگی به روز می شود، برای اطلاع از قیمت روز هر محصول و خرید آن بر روی دکمه زیر هر محصول کلیک کنید. کفش های کلاسیک: کفش ریبوک اصل و اورجینال کلاسیک آیکون های سبکی هستند که مهم نیست چند سال از آن ها گذشته باشد مهم آنست ک سال ها از سبک خارج نمی شوند، این کفش ها متناسب با سبک زندگی، جلا دهنده ظاهر هر شخص میباشند. ما انتقادات گروهی از افراد را در مورد این کفشها بررسی کردیم که در مورد بسیاری از کفشهایی بود که در لیست ما وجود نداشتند. به کاربرد موردنظر خود توجه کنید و تا وقتیکه برای کار کردن استفاده نشوند این کفشها کاملاً مناسب شما هستند.