کتانی ریبوک بسیار نرم و راحت هستند

مجموعه ریبوک در سال 1890 میلادی توسط جوزف ویلیام در شهر بولتون راه اندازی شد. از آنجا که شخصی به نام جوزف ویلیام فاستر خود را عنوان اولین سازنده کتونی های ورزشی میخدار به همگان شناسانده شد. تا سال ۱۸۹۵ که کتونی های او به صورت دستدوزی شده برای دوندگان مشهور ومعروف تهیه و ساخته می شد، اما در سال 1895 شرکتی توسط او در شهر بولتون با نام اصلی جی.دبلیو فاستر و پسران تاسیس شد که پس از مدتی این کمپانی کتونی های خود را به تمامی ورزشکاران در سرتاسر دنیا عرضه کرد. بنا به همین محبوبیتی که این برند در بین ورزشکاران پیدا کرد نمایندگی های بسیاری در سرتاسر دنیا برای آن تعبیه شد. ریباک در سال ۲۰۰۰ با معرفی Core Training و the Reebok Core Board انقلابی در شیوه تمرینات ورزشی ایجاد کرد که هم اکنون توسط بسیاری از ورزشکاران حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

ادغام این دو برند مطرح با یکدیگر به آنها این فرصت را میداد که با ایجاد ویژگیهای مکمل در این دو برند به بازار گستردهتری دست یابند و توانایی ارائه محصولات متنوعتری را به بازار داشته باشند. روکش چرم برای تمیز کردن کفش به ما خیلی کمک میکند اما جالب است بدانید که روکش مش هم برای شستن کفش در ماشین لباسشویی خیلی خوب عمل میکند! شما باید همیشه رنگهای گرم و پرحرارت و نزدیک به آن را در نظر بگیرید تا بتوانید بفهمید که چگونه بهتر کفشهایتان را تمیز کنید و برق بیندازید. فروشگاه اینترنتی کتونی متونی همواره آماده است تا با انتخاب هر کدام از مدل های کتونی که مورد پسند مشتریان می باشد را به صورت خرید آنلاین در اختیار مشتریان نیز قرار دهد. این محصول یکی از کتانی های خاص و پر طرفدار از برند ریبوک می باشد. در این لوگوی جدید از تایپوگرافی لوگوی قدیمی استفاده کرده است.

لوگوی جدید ریبوک در واقع لوگوی قدیمی او در سال ۱۹۹۰ است. لوگوی جدید ریبوک در واقع همان طرح لوگوی قدیمی او در سال ۱۹۹۰ است. پس از خرید، دفتر مرکزی برند همچنان در شهر بوستون، واقع در ایالت ماساچوست، مستقر خواهد ماند. از جمله این نمایندگی ها نمایندگی کتونی ریبوک در تهران می باشد که آدرس های به شرح زیر نیز می باشد. که این یک نکته مثبت به شمار می آید. شکیل اونیل، سوپر استار دنیای بسکتبال، که در سال 1992 میلادی با همکاری ریبوک یک خط تولید کفش کتانی را راه اندازی کرد و در سال 2015 درصدی از برند خود را به Authentic فروخت، اعتقاد دارد که این معامله یک گام مثبت به شمار میرود.

به گزارش نیویورک تایمز، معامله فوق در حالی انجام میشود که Authentic آماده تبدیل شدن به یک شرکت سهامی عام است. راحتی: این امر به کفی کفش، زیره کفش، محافظ قوسدار و لایه گذاری (کوشن) کفش بستگی دارد که در بخشهای مختلف داخل کفش فراهمشده است. بیشتر مواد خاصی که در تهیه کفش ها به کار میرود از ساخته های خود برند ریبوک است و همین امر کفش های رانینگ این برند را منحصر به فرد میکند. در سال ۱۹۷۹، یعنی ۲۱ سال بعد یکی از توزیع کنندگان وسایل ورزشی به نام (پل فایرمن) ، که با آن ها همکاری میکرد کفش های ریباک را در نمایشگاهی بین المللی به نمایش عموم گذاشت. لباس ها و کتونی های ورزشی مارک ریبوک هم اینک برای خرید آنلاین توسط مشتریان در سایت کتونی متونی قرار داده شده اند. لباس های کراس فیت (CrossFit) منحصرا توسط مارک ریبوک تولید می شوند.