پوما – معنی در دیکشنری آبادیس

در سال 1991، Swedish conglomerate Proventus AB عمدۀ سهام پوما در فرانکفورت و مونیخ را خرید. در سال 1948، رودولف داسلر نام این شرکت را به «PUMA Schuhfabrik»تغییر داد. پوما یک شرکت چندملیتی مهم آلمانی است که کفش ورزشی و غیررسمی و همین طور پوشاک ورزشی تولید میکند و دفتر اصلی آن در هرزوگنوراش، باورایای آلمان است این شرکت در سال ۱۹۲۴ توسط آدولف و رودولف تاسیس شد. لازم به ذکر است این برند ساعتهایی با قیمتهای لاکچری نیز به بازار عرضه کرده ولی تعداد آنها کم است و میتوان گفت تمرکز برند Puma بر ساخت ساعتهای باکیفیتی بوده که در دسترسی همگان قرار بگیرید.

کیفیت کفش های پوما دوباره جلوی چشم همگان به اثبات رسید به این صورت که در آخرین بازی فصل بوندسلیگا در سال ۱۹۵۴، تیم هانوفر مقابل کایزرسلاترن به پیروزی رسید، این در حالی بود که بیشتر بازیکنان در این جشن قهرمانی، کفش برزیل برند پوما را به پا داشتند. PUMA با توجه به ریشه های ما در فوتبال ، قهرمان بوندس لیگای آلمان ، بوروسیا دورتموند ، را به مجموعه فوتبال ما اضافه می کند. کمی بعد، همین برند دست چندم هم قراردادش با ایران را احتمالا از ترس تحریمهای احتمالی، به صورت یکطرفه لغو کرد تا تیم ملی بعد از سالها دوباره رو به برند ایرانی بیاورد. به همین دلیل اسپرت برند نماد اعتماد 2 ستاره از وزارت صمت دریافت نموده است .با این وجود امکان دارد محصول خریداری شده مشکل سایز یا ظاهری داشته باشد که اسپرت برند متعهد است تا ۷ روز پس از رسیدن کالا به دست مشتری آنرا تعویض یا مرجوع نماید و همچنین کالا های اورجینال را گارانتی اصالت و اورجینال بودن مادام العمر نماید.

توجه داشته باشید که لباس یا کفش اصل و اورجینال برند پوما را تهیه کنید و تنها به قیمت کفش توجه نکنید. واضح است که وقتی این دو برند جلو نیایند، دیگر برندهای معتبر ازجمله پوما هم دل و دماغ همکاریکردن با ایران را نداشته باشند. این دو برادر با نبوغ خود توانستند در ابتدا به طراحی کفشهای برند Rudolf که برند پدرشان بود، بپردازند و بعد از مدتی نقش مدیریتی یک شرکت تولید کننده کفش چرمی در نورمبرگ را بر عهده بگیرند. یک شرکت آلمانی به نام پوما که تولید کننده محصولات ورزشی است هم اکنون یکی از برجسته ترین ها در جهان به شمار می رود. چهار مدال طلای اوونز از بازیهای المپیک 1936 شهرت این شرکت را بسیار افزایش داد، و ورزشکاران در سراسر جهان خواهان کفشهای برادران داسلر بودند. پس دو غول معتبر دنیا در عرصه تهیه پوشاک، ایران را به دلیل اعمال تحریمها در فهرست محرومیت قرار دادند.

بااینحال، برای اینکه در با پوشیدن این کفش احساس راحتی داشته باشید، یک جفت کفش قایقی باکیفیت تهیه کنید. درصورتیکه میخواهید کفش باکیفیتی تهیه کنید، کتونی پوما میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد. داشتن ساق پای لاغر یا پاهای باریک میتواند نحوه انتخاب کفش را تعیین کند. اگر به دنبال کفش مناسبی برای پاهای لاغر خود هستید یا از کتانیهای قدیمی خود خسته شدهاید، کفش قایقی میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. در طراحی ساعتهای دیجیتال و کوارتز زیرمجموعه Woman برند Puma دقت فراوان، ظرافت و همچنین کیفیتی بینظیر خرج شده که در نوع خود بینظیر است. کفشهای بنددار همیشه بهترین انتخاب برای کفش نیستند و آنها در برخی شرایط ممکن است دردسر ایجاد کنند. پوشیدن کفش بنددار راحت هرگز نمیتواند جلوه بدی را در ظاهر شما ایجاد کند. نوار فشاری تطبیق دهنده ی میانی پا داخل کفش، یک تناسب قفل شده ایجاد می کند که به شتاب شما و ضربه های قدرتی نیروی بیشتری می بخشد.