ویژگی های کفش های پوما

در حالیکه مدیرعامل شرکت یوخن زایتس معتقد بود که شرکت سرگرمی می تواند با تلاش های بازاریابی خود به پوما کمک کند. بالگرد دارای و درب تاوش بزرگی در دو طرف بدنه است ولی با وجود داشتن دمی در بالای بدنه فاقد درب عقب برای سوار کردن خودروهای کوچک است . اضافه کردن مهرههای فومی، فومهای ایگنایت، و تکنولوژی فوم سلولی در کفی کفشها همه ابتکار و نوآوریهای این شرکت هستند. این صرافی پیشتر و اندکی بعد از لیست کردن توکن بومی صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانو ساندیسواپ، در توییتی گفته بود که قرار است در اعلامیهای ویژه حمایت واقعی خود را از کاردانو نشان خواهد داد. بر اساس گزارشها، قاچاقچیان از اسناد جعلی با اطلاعات نادرست برای وارد کردن این محموله به کشور استفاده کردهاند. طبق اعلام تتر، این شرکت ۲۴.۱ میلیارد دلار اوراق تجاری و گواهی سپرده، ۴.۱ میلیارد دلار پول نقد و سپرده بانکی، ۳ میلیارد دلار در صندوقهای سرمایهگذاری بازار پول و ۳۴.۵ میلیارد دلار اسناد خزانه در اختیار دارد.

با این حال، مقامات گمرکی هوانگپو پس از بازرسی دریافتند که محموله آنها بر خلاف اسناد صادراتی، کفش نیست و ماینرهای دست دوم ایسیک (ASIC) هستند. بسیار شبیه به رقیب خود ادیداس، پوما برای رسیدن به موفقیت بازارهای با قیمت پایین را ترک و وارد بازارهای عالی – قلمرو سنتی غول های آمریکایی نایک و ریباک شد. بیت فارمز (Bitfarms)، یکی از بزرگترین شرکتهای استخراج ارز دیجیتال در کانادا و رقیب بیت فیوری، نیز در حال حاضر اکثر تأسیسات خود را در منطقه کبک (Quebec) راهاندازی کرده است. انتظار میرود ظرفیت این تأسیسات تا پایان ماه به ۱۶ مگاوات برسد و با تکمیل بخش دیگری از پروژه تا پایان ماه مه (اردیبهشت)، ۱۲ مگاوات دیگر به توان این مرکز جدید افزوده شود. شرکت بیت فیوری (Bitfury) که در زمینه فناوریهای مرتبط با ارز دیجیتال فعالیت میکند، از شروع به کار مرکز جدید ماینینگ خود در کانادا خبر داده است. پوما با پشتکار دو برادر با استعداد شروع شد که ساخت کفش های ورزشی را آغاز کردند.

با افزودن پشتیبانی از لجر، کاربران کوین بیس میتوانند از یک کیف پول فیزیکی لجر، برای نگهداری و ذخیرهسازی کلیدهای خصوصی خود به صورت آفلاین استفاده کنند. افزونه کوین بیس ولت که در وب کروم استور در دسترس است، یک کیف پولی غیرمتولی محسوب میشود که به کاربران اجازه میدهد تا ارزهای دیجیتال و توکنهای غیرمثلی را ذخیره و تراکنش کنند. کوین بیس ولت (Coinbase Wallet)، سرویس کیف پول داخلی صرافی کوین بیس، خبر از آغاز پشتیبانی افزونه مرورگر خود از کیف پولهای سختافزاری لجر (Ledger) داده است. گفتنی است که صرافی بیترو یکی از فعالترین حامیان اکوسیستم کاردانو محسوب میشود و به دنبال تبدیل شدن به نخستین پلتفرم معاملاتی تسهیلکننده تجارت داراییهای بومی شبکه کاردانو است. پوما (Puma)، یکی از غولهای صنعت تولید پوشاک و لوازم ورزشی، با تغییر نام خود در توئیتر به «Puma.eth» گام بزرگی در جهت ورود به حوزه داراییهای دیجیتال برداشته است. رودولف که متوجه زمختی تلفظ نام رودا در زبان آلمانی شده بود، نام شرکت خود را به «پوما» که یکی از نژادهای یوزپلنگ است و به دلیل سرعت بسیار زیادش شهرت دارد، تغییر داد.

اولگ بلینکوف (Oleg Blinkov)، رئیس توسعه و عملیات مراکز داده شرکت بیت فیوری، گفته است: «آمریکای شمالی تاکنون بازاری جذاب و استراتژیک برای ما و صنعت استخراج ارزهای دیجیتال بوده است». اسنیکر یک ناجی مسلم برای افرادی است که ساق پایشان لاغر است، زیرا این کفشها تنوع گستردهای دارند و تقریبا میتوانند با هر سبک لباس پوشیدنی هماهنگ شوند. لوئیس گاریکانو، نماینده پارلمان اروپا میگوید که نظارت بر داراییهای دیجیتال توسط سازمان نظارتی جدید بسیار مهم است، زیرا ارزهای دیجیتال یکی از بخشهای بسیار مستعد برای فعالیتهای پولشویی است. این نهاد جدید قرار است در سال ۲۰۲۴ راهاندازی شود و وظیفه آن نظارت بر بانکها، نهادهای مالی و شرکتهای مرتبط با داراییهای دیجیتال است.