همه چیز درباره برند تجهیزات ورزشی ریبوک + تاریخچه و فعالیت ها – صفحه اقتصاد

تا سال ۱۸۹۵ کفشهای او به صورت دستدوز برای دوندگان مشهور ساخته میشد، ولی در سال 1895 او شرکتی در شهر بولتون با نام اصلی جی.دبلیو فاستر و پسران تاسیس کرد و پس از مدتی این کمپانی کفشهای خود را به کلیه ورزشکاران سرتاسر جهان عرضه میکرد .در سال ۱۹۵۸ دو نوه بنیانگذار کفشدوزی، شرکتی را ایجاد و نام آن را با الهام از یک غزال آفریقایی، ریبوک نامیدند که درنهایت با کمپانی فاستر و پسران ادغام گردید. جوزف ویلیام فاستر بنیان گذار برند ریبوک در طراحی کفش های رانینگ از ساختار منحصر به فردی استفاده کرده است و شما برای خرید کفش رانینگ ریبوک لازم است با این ساختار آشنا باشید. سرخابی شاپ هم قصد دارد شما را با ویژگی های کفش رانینگ ریبوک آشنا کند تا هنگام تهیه با خیال راحت و اعتماد کامل، کفش مورد نظر را خریداری کنید. این برند فراز و فرودهای مختلفی را پشت سر گذاشته و حتی یک بار تا مرز ورشکستگی هم پیش رفت اما کیفیت بالای محصولات و طراحیهای خاص محصولات ورزشی این برند سبب شد بتواند جایگاه خود را در بازار حفظ کند.

بدون داشتن صفحه ی کربنی هم میتوان به تمرینات ورزشی بپردازید اما حضور این زیره در کفش شما را تا پنجاه درصد همراهی میکند! شهرت این مجموعه در تولید محصولاتی مثل کیف و کفش ورزشی است اما در تولید اکسسوریهای خاص مثل ساعت مچی هم بسیار موفق عمل کرده است. این کفش مردانه ریبوک با رنگ مشکی می تواند هم در انجام کارهای روزمره کفش راحت و کاربردی باشد ، هم در مواقع خاص تر مثل قرارهای دوستانه می توان آن ها را پوشید و خوشتیپ بود. همچنین در باب ظاهر کفش های ریبوک میتوانیم بگوییم که آنها بسیار شیک هستند و با تمام استایل های مردانه و زنانه سازگاری دارند. قابلیت تنفس در یک کفش کارآمد اهمیت بالای دارد. علاوه بر تنفس پاها، رویه کفش ریبوک بافتی از تار های قوی و پر تراکم دارد که به عمر کفش شما می افزاید. علاوه بر این، فرم کفش ها در راحتی و زیبایی حرف اول را میزند.

فرم کفش ها به صورتی طراحی شده است که هنگام دویدن حرکت پای دونده ها تغییر شکل نمیدهد و این منجر به تناسب اندام و پایداری بیشتر میشود. بر اساس ساختار کفش های رانینگ ریبوک، مچ پا هنگام دویدن در نود درصد مواقع به خوبی محافظت میشود. همه ی تلاش ریبوک در استفاده از مواد گیاهی برای ارتقا کیفیت کفش هایش است. رویه جدید این برند هر چند سال یکبار بهترین کیفیت خودش را عرضه میکند و همیشه همه ی رویه ها به صورتی است که تنفس پا هنگام دویدن به خوبی حفظ شود. همچنین همه ی اجزای ساخه شده در کفش های ریبوک مقاومت به شدت بالایی در برابر ساییدگی دارند. این فوم مقاومت بالایی در برابر دویدن های طولانی مدت دارد و استحکام گام برداشتن را به خوبی حفظ میکند. از آنجا که این ساعتها برای مصارف ورزشی و هنگام کار طراحی شده جنس بند اغلب آنها پلاستیک و فلز است و از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

ریبوک دو برند مطرح ورزشی دیگر یعنی آدیداس و نایک را در مقابل خود میدید. برند آدیداس (Adidas Company) در سال ۲۰۰۵ شرکت ریبوک را بدون تغییر نام آن خریداری کرد. ریبوک یا ریباک (Reebok) تولید کننده ای انگلیسی است که توسط جوزف ویلیام فوستر در سال ۱۸۹۰ در انگلستان تاسیس شد. این دیکشنری نسخه جنوب آفریقایی بود که تلفظ آن با تلفظ انگلیسی تفاوت داشت. کتانی مردانه ریبوک با زیره PU و رویه چرم کفشی بسیار راحت برای پیاده روی است. و برای پیاده روی های طولانی مدت مناسب است. طراحی و ساخت کفش های پوما تقریبا سالهای زیادی است که ثابت بوده و تغییرات آنچنانی در آن ایجاد نشده است، به همین دلیل است که همچنان هواداران خاص خود را همراه دارد. مدیران شرکت لوازم ورزشی آدیداس پس از خرید برند ریبوک نام این شرکت تجاری را تغییر ندادند و فقط تکنولوژی شرکت لوازم ورزشی آدیداس را در خطوط ساخت محصولات برند ریبوک جایگزین کردند (ریبوک امروزه یکی از زیرمجموعه های آدیداس است)…