نگاهی به تاریخچه و روند شکل گیری برند پوما

پیراهن های ورزشی پلی استر بازیافتی dryCELL سریع خشک می شوند و احتباس آب را کاهش می دهند؛ در نتیجه عملکرد مناسب فرد چه در صورت خشک بودن و چه در صورت مرطوب شدن تضمین می گردد.استفانو فاورو (Stefano Favaro) مدیر نوآوری Teamsport در پوما می گوید: «ورزش با تقسیم زمان بر ثانیه ها تعریف می شود. در ادامه عکس های زیبای این کمپین تبلیغاتی را گردآوری کرده ایم. سلنا گومز قبلا هم برای اولین بار در کمپین تبلیغاتی برند پوما Puma شرکت کرده بود. این برند قبلا هم برای اولین بار از سلنا گومز در کمپین تبلیغاتی خود استفاده کرده بود و این بار هم برای دومین بار برای تبلیغ این کفش ورزشی جدید از این چهره هالیوودی سرشناس استفاده کرد.

در سال 1993 چشم انداز پوما روشن بود. این شرکت در بیانیه رسانه ای خود اعلام کرد که Ultraweave پس از سال ها آزمایشات مستمر و سنگین لباس های ورزشی پوما توسعه یافته و در واقع یک پارچه بسیار سبک است که برای دستیابی به عملکرد بهینه مهندسی گردیده است. فناوری Ultraweave ترکیبی از پارچه، الگوهای ساخت و اجزای کاربردی (تزئینات) است؛ از این رو به اینگونه لباس ها، ویژگی های منحصر به فردی می بخشد. پیراهن های Ultraweave علاوه بر عملکرد و دوام بالا و قابلیت تنفس مناسب، از ویژگی های تنظیم حرارتی هم بهره می برند؛ بنابراین عملکرد مطلوب بازیکن را در شرایط سخت تضمین می کنند. شرکت ورزشی پوما (Puma) که در سطح جهانی فعال است؛ فناوری Ultraweave را به منظور تولید سبک ترین لباس های عملکردی توسعه داده است. از این رو ما لباس را به عنوان محصولی تعریف می کنیم که می تواند به سطوح جدیدی تبدیل شود.

از این رو برای اینکه عملکرد آنها در طول بازی در سطح مطلوبی باقی بماند؛ لباس های ورزشی باید خود را با نیازهای آنها وفق داده و تکامل یابند. در همین سال محصول جدید پوما با نام “SPEED BOOT V1.06” به بازار معرفی شد که در زمان خود سبک ترین کفش فوتبال جهان محسوب می شد. او برای اولین بار در نقش جایانا در فیلم «بارنی و دوستان» ظاهر شد، زمانی که او تنها ۷ سال سن داشت. پوما از سال 2008 اسپانسر رسمی لباس تیم ملی ایتالیا بوده است و این شرکت در ماه مارس سال 2015 قراردادی هفت ساله با فدراسیون فوتبال آتزوری نیز امضا کرد.

این تکنولوژی جدید در 6 اکتبر آغاز به کار کرد و پیراهن های ورزشی ساخته شده با آن توسط تیم ملی فوتبال مردان ایتالیا در بازی نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا در برابر اسپانیا مورد استفاده قرار گرفت. توضیحاتکت و شلوار درجه یک توسط پوما مصنوعی فوق العاده آسان مراقبت ورودی تخت برای راحتی بیشتر پایه لاستیک طولانی مدت ورزشی به خوبی ترکیب شده است هنگامی که طراحی سرد و راحتی گرد هم می آیند، می توان آن فقط در مورد کفش کتانی مردان “متره دونده” توسط پوما. این شرکت همچنین بر اساس مفاهیم بازاریابی نوآورانه خود بر روند تحقیقات تمرکز بیشتری نمود، که پیش از این نادیده گرفته شده بود و به نوعی باعث رکود گذشته پوما شده بود. در مرکز این فعالیت موقعیت نام تجاری پوما به عنوان یک نام تجاری بین المللی برای کفش های ورزشی با کیفیت بالا، منسوجات ورزشی و لوازم جانبی بود. با نام تجاری Puma ، یک شرکت چند ملیتی آلمان است که کفش ، لباس و لوازم جانبی ورزشی و راحتی را طراحی و تولید می کند.دفتر مرکزی آن در Herzogenaurach ، بایرن ، آلمان است.