نگاهی به تاریخچه و روند شکل گیری برند پوما

ریحانا سفیر جهانی پوما برای آموزش زنان شد. در سال 1998 شرکت پوما قرارداد بلند مدتی را با انجمن تنیسزنان (WTA) منعقد کرد و پوما تأمین کنندۀ رسمی کفش و منسوجات برای تور زنان WTA شد. علیرغم جدائی دو برادر، اما سرنوشت دو شرکت آدیداس و پوما شباهت های زیادی با هم دارند. آدولف با استفاده از نام مستعارش – آدی – و سه حرف اول نام خانوادگیش، شرکت پوشاک ورزشی خود را به نام آدیداس تاسیس کرد. جمعیت پوماها زیادتر نمیشود و هرروز بخاطر از بین رفتن محیطهای زندگی آنها، شکار و مسموم شدن یا تصادف با اتومبیلها پوماهای بیشتری نسبت به گذشته کشته میشوند. البته هنوز مشخص نیست این همکاری بعد از جام جهانی 2022 شروع می شود یا به بعد از جام موکول خواهد شد. ولی شما همین قدر بدانید که رودلف داسلر با بنیان گذار ادیداس برادر بودن و با هم برند ادیداس را اداره می کردن تا وقتی که سر قضیه ای تصمیم به جدایی گرفتن و رودلف داسلر از برادرش جدا شد و شرکت پوما را تاسیس کرد.

هنگامیکه دو تیم پوما، سنت لوئیس رمز و تنسی تیتانس، برای سوپر بال در ژانویۀ 1999 به رقابت پرداختند، آرم پوما در معرض دید حدود 1.3 میلیارد بینندۀ تلویزیونی در سرتا سر جهان قرار گرفت. در واقع خودرو بدون اینکه حس عصبی داشته باشد پیچها را پشت سر گذاشته و بدنه نیز تکان های زیادی ندارد. نسل جدید فورد پوما ظرفیت تکان دادن کلاس کراس اوورهای کامپکت را دارد. پوما حس پایداری و اعتمادبهنفسی را دارد و به نظر میرسد فقط فورد میتواند چنین حسی را در کلاس خودروهای میان رده خانوادگی ایجاد کند. اما برسیم به بخش جلوی کابین که یک صفحه لمسی ۸ اینچی شامل اپل کارپلی و اندروید اتو را در خود جای داده است. نظریه ای که بر تناسب اندام، سلامتی و صرفاً یک زندگی فعال تأکید دارد. در سال های بعد، شرکت نسخه پیشرفته ای به نام Brasil را توسعه داد.

PUMA به ورزش به عنوان فلسفه ای در مورد زندگی نگاه می کند. کمپین فلسطینیها برای تحریم دانشگاهی و فرهنگی اسرائیل همچنین یک کلیپ ویدئویی از تعدادی از ورزشکاران فلسطینی و دیگر کشورها برای تحریم شرکت پوما به دلیل حمایت آن از اتحادیه فوتبال اسرائیل و حمایت از سیاست آپارتاید علیه فلسطینیها منتشر کرد. برای اولین بار بعد از اینکه سهام شرکت در بورس عرضه شده بود، سهامداران، سود سهام را در سال 1996 دریافت کردند. این دوربین بخشی از پکیج ۹۰۰ دلاری دستیار راننده است که شامل مواردی همچون کروز کنترل تطبیقی نیز میباشد. حتی مدلهای پایه تیتانیوم هم از چراغها و برفپاککنهای خودکار، رینگهای ۱۷ اینچی، کروز کنترل، صندلی ماساژوردار، حسگرهای پارک عقب، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و ترمز اضطراری خودکار برخوردار هستند. مدل فول ST-Line X نیز تنها تریمی است که با سیستم تهویه مطبوع خودکار و تریم چرم و سیستم تعلیق اسپورت عرضه میشود. در اواسط دهۀ 1970 پوما تکنولوژی جدیدی که به اصطلاح S.P.A.

برند پوما یکی از برندهای نام آشنا در ورزش است که همه ورزشکاران به خوبی با آن آشنا هستند. اضافه کردن مهرههای فومی، فومهای ایگنایت، و تکنولوژی فوم سلولی در کفی کفشها همه ابتکار و نوآوریهای این شرکت هستند. پوما از سال 2008 اسپانسر رسمی لباس تیم ملی ایتالیا بوده است و این شرکت در ماه مارس سال 2015 قراردادی هفت ساله با فدراسیون فوتبال آتزوری نیز امضا کرد. این برند متعهد شده است که با حمایت از خلاقیت، پایداری و صلح، روش هایی را ایجاد کند که دنیا به اصول منصفانه، صادقانه، مثبت و خلاقیت پایبند بماند. به نظر میرسد فورد با پوما به پیروزی دست یافته است. این کمپانی در المان توسط دو برادر به نام های ” ادولف داسلر و رودلف داسلر” تاسیس شد ولی پس از ناسازگاری هایی که بین دو برادر به وجود آمد تصمیم به جدایی در سال ۱۹۴۸ گرفتند، پس از این جدایی “آدولف داسلر” کمپانی بزرگ آدیداس که هم اکنون از بزرگترین کمپانی های حال حاضر در جهان است را تاسیس کرد و “رودولف داسلر” کمپانی بزرگ پوما را بنیانگذاری کرد ابتدا نام این شرکت “رودا” نام داشت که برگرفته از نام و نام خانوادگی رودلف داسلر” بود “رو” و ” دا” میباشد ولی بعده ها این نام را به پوما تغییر داد.