نگاهی به تاریخچه و روند شکل گیری برند پوما

علاوه براین زایتس توانست برند پوما را در شمار برجسته ترین برندهای جهان قرار دهد. در سال اول تأسیس کارخانه، رودلف کفش ورزشی فوتبال را با نام اتم معرفی و عرضه کرد. ما در چارسونِت کلکسیونی از انواع کفش ورزشی و اسپرت مردانه ، انواع کفش ورزشی زنانه و بچگانه در سبک ها و طرح های متنوع با تنوعی کم نظیر از برندهای محبوب و نام آشنا برای شما عزیزان فراهم کرده ایم. دیه گو مارادونا اولین حضور خود در جام جهانی را در سال ۱۹۸۲ و با پوشیدن کفش پوما تجربه کرد. ریحانا سفیر جهانی PUMA در زمینه آموزش زنان می شود و خدمات خود را به عنوان مدیر خلاق PUMA زنان فراهم می کند ، جایی که او به طور مستقیم بر مجموعه محصولات تأثیر می گذارد. به همین دلیل اسپرت برند نماد اعتماد 2 ستاره از وزارت صمت دریافت نموده است .با این وجود امکان دارد محصول خریداری شده مشکل سایز یا ظاهری داشته باشد که اسپرت برند متعهد است تا ۷ روز پس از رسیدن کالا به دست مشتری آنرا تعویض یا مرجوع نماید و همچنین کالا های اورجینال را گارانتی اصالت و اورجینال بودن مادام العمر نماید.

آنتوان گریزمان و روملو لوکاکو جام جهانی FIFA 2018 را روشن کردند. در سال ۲۰۰۶ این برند با حمایت از ۱۲ تیم فوتبال از میان ۳۲ تیم حاضر در مسابقات جام جهانی آلمان، برترین کمپانی حاضر در این مسابقات بود. در حالی که پایداری اجتماعی ، اقتصادی و زیست محیطی همیشه یک ارزش اصلی برای PUMA بوده است ، پوما می خواهد با تمرکز ویژه بر افزایش تعداد محصولات پایدار در محدوده های خود و ارتباطات قوی تر با مشتری ، تأکید استراتژیک بالاتری بر این موضوع داشته باشد. در سال ۱۹۷۴ و در جام جهانی فوتبال در کشور آلمان، یوهان کرایف که به عنوان بهترین فوتبالیست اروپا شناخته شد، کفش پوما را بر پا داشت.

چندین عضو تیم ملی آلمان غربی در اولین مسابقه فوتبال پس از جنگ این کشور ، یک پیروزی ۱-۰ مقابل سوئیس در سال ۱۹۵۰ ، این کفش را پوشیدند. در سال ۲۰۱۶ پوما لباس و کفش اعضای تیم مسابقه ردبول در مسابقات فرمول یک را بر عهده گرفت. برادران در سال ۱۹۱۹ کارخانه خود را در خانه والدین خود راه اندازی کردند و در سال ۱۹۲۴ به مرکز مناسب آن نقل مکان کردند. در سال ۲۰۱۵ ریحانا سفیر جهانی پوما در بخش ورزش زنان شد. در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان، پوما حامی ۱۲ تیم از ۳۲ تیم شرکتکننده و بهعنوان بزرگترین تأمینکننده جام معرفی شد و برای اولین بار در تاریخ، تیم ملی کشور مورد حمایت پوما قهرمان جام جهانی شد.

این ویژگی، عملکرد بهتر ورزشکاران را در پی داشت. در دسامبر ۱۹۴۸ ، رودولف داسلر در نامه ای به شرکا و مشتریان تصمیم خود را برای نامگذاری شرکت “PUMA Schuhfabrik Rudolf Dassler” اعلام کرد. فرقی نمی کند دوست داشته باشید بندهای یک کفش ورزشی سبک، ساده و کلاسیک را ببندید، یا یک جفت کفش کتانی شیک و مطابق مد روز خودنمایی کنید و یا پاهای خود را به آسایش فناوری کفش های خلاقانه بسپارید؛ چون پوما همیشه سبک دلخواه شما را در نظر دارد. الکساندر می گوید: مسی مبلمان خانه را خراب نمی کند و بدون اینکه در خانه به چیزی چنگال بکشد بازی میکند. او تاریخچه فوتبال را می نویسد و “بازیکن مسابقات” و عنوان “فوتبالیست سال اروپا” را برای دومین بار متوالی به دست می آورد. آنها نام این شیرکوهی را مسی نهاده اند.