نگاهی به امپراتوری شگفت انگیز ستاره آلمانی در زمینه کسب و کار

گفته میشود نایك قصد داشته با وارد كردن پوما به این چرخه در واقع پاسخی به حركت آدیداس در همكاری با ریبوك داده باشد. بیشتر افراد جهان با شنیدن نام پوما، پرش گربهسانی وحشی را به خاطر میآورند که با قدرت و انعطافپذیری بالا و بسیار زیبا روی نام پوما در حرکت است. هنگامیکه دو تیم پوما، سنت لوئیس رمز و تنسی تیتانس، برای سوپر بال در ژانویۀ 1999 به رقابت پرداختند، آرم پوما در معرض دید حدود 1.33 میلیارد بینندۀ تلویزیونی در سرتا سر جهان قرار گرفت. این دو رقیب بزرگ در زمینه پوشاك ورزشی، هنوز بر سر آنكه كدامیك در این حیطه شماره یك هستند به توافق نرسیده اند. ستاره سابق آرسنای میشه گفته در زمینه بیزینس یک امپراتوری بزرگ دارد و در هر زمینه ای سرمایه گذاری کرده است. محصولات فنتی پوما از محبوبیت ویژه ای در بین جوانان و نوجوانان در سراسر جهان برخودار است. پس از جدا شدن از یکدیگر، آدیداس و پوما رقابت شدیدی را آغاز کردند.

علاقه وی به تولید کفش ورزشی با بازگشت او از جنگ جهانی اول آغاز شد. قیمت این کفشها از ۲۲ تا ۲۲۵ پوند خواهد بود و سوگوت امیدوار است که به اندازه سری معروف ایر جردن نایک موفق باشند. کفشها در ابتدا در ۱۴ کشور در جنوب شرق آسیا فروخته خواهند شد. یکی از دوستان در یک آژانس فوتبال در آمریکا ما را به هم معرفی کرد و مکالمات تصویری زیاد و بعد هم قرار ملاقاتهای حضوری داشتیم و اینگونه شد که برند M10 اوزیل در سال ۲۰۱۵ راهاندازی شد. اوزیل درست پس از قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۴ با طراح لباس خیابانی مشهورِ باند (نه مامور مخفی MI۶) در لسآنجلس ملاقات کرد. این شرکت از سال ۱۹۸۶ به یک شرکت سهامی خاص تبدیل شد. رادلف داسلر در سن 15 سالگی در همان کارخانه ای که پدر کار می کرد شروع به کار نمود و به سرعت شایستگی خود را نشان داد.

او همچنین سال گذشته به همراه ستاره هالیوود «اوا لانگوریا» و مدل معروف «کیت آپتون» سهام باشگاه فوتبال مکزیکی نکاکسا را خریداری کرد. او مدیر خلاقیت جهانی فوتبال در Concave Asia شد و این کفش در شرکتی در اندونزی نزدیک جاکارتا تولید خواهد شد. هافبک سابق مانشافت آنچنان سرمایهای بهم زده که مطمئنا در آینده نزدیک کارآفرینان بزرگی مثل جف بزوس، ریچارد برنسون و آلن شوگر را شگفتزده خواهد کرد. در این مقاله درمورد ویژگیهای این کفش های ورزشی و آن چه آن را از دیگر برند ها متمایز میکند صحبت خواهیم کرد. او از هر جفت فروخته شده درآمد کسب خواهد کرد. زایت در سال 1990 به پوما پیوست و در سال 1991 به ریاست گروه بازاریابی پوما درآمد. تیشرتها، کلاهها، لباسهای ورزشی و گرمکنهای M10 همگی در کارخانه اندونزی ساخته میشوند و سوگوت پیشبینی میکند که فروش کفشها در سال اول میتواند بیش از ۱٫۵ میلیون پوند برای اوزیل درآمد داشته باشد.

او رئیس کمپانی لباسهای M10 است، داراییهای بزرگی دارد و دارای سهام کمپانی لوازم آرایشی و یک باشگاه فوتبال مکزیکی است. اوزیل همچنین دارای کافیشاپهای زنجیرهای، آزمایشگاه مکملهای بهداشتی، کلینیک ورزشی و قرارداد با کارخانه جوراب است. کافیشاپهای ۳۹ Steps مسوت اوزیل در حال گسترش هستند و او قرار است کافیشاپ بعدی خود را قبل از جام جهانی امسال در قطر افتتاح کند. اوزیل ستاره آرسنال، در حال ساختن امپراتوری تجاری فوقالعاده بزرگی است که برازنده فیلمهای پرفروش ۰۰۷ است. او همچنین شریک کلینیک ورزشی لندن با گری و کالین لوین فیزیوتراپیست سابق آرسنال، آرون رمزی همتیمی سابقش در آرسنال و پتر چک دروازهبان سابق چلسی و آرسنال است. و به طور مشترک آزمایشگاه بسیار موفق مکملهای سلامت Unity را با همکار سابقش متئو فلامینی اداره میکند. با پوشیدن این کفش فشار استوک ها یا آج زیره ی آن را حس نکرده و برای جلوگیری از خستگی پای شما به خوبی عمل میکند!