نمایندگی پوما رسمی برای خرید محصولات برند پوما اصل

شرکت آلمانی پوما به خاطر حضور با سابقه محصولاتش در ایران برای همه مارک شناخته شده ای می باشد. با پوشیدن این کفش به راحتی می توانید به کوه پیمایی های چندین ساعته بپردازید و آسیبی به زانوان و کمر خود وارد نکنید. آن ها در سال ۱۹۴۸ از هم به طور کامل جدا شدند و تصمیم گرفتند تمام اموالشان را بین هم تقسیم کنند و حرفه خود را جداگانه ادامه دهند. این شرکت در سال ۱۹۲۴ در شهر هرتسوگن آوراخ آلمان به نام کارخانه کفش سازی برادران داسلر توسط آدولف و رودلف داسلر راهاندازی شد که در سال ۱۹۴۸ تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفتند. پس از این جدایی، آدولف شرکت آدیداس و رودلف شرکت پوما را تأسیس کرد و نام آن را رودا گذاشت که از حروف نخست نام و نام خانوادگیش گرفته شده بود، اما پس از مدتی و در سال ۱۹۴۸ نام شرکت خود را به پوما تغییر داد.

“Sportschuhfabrik Rudolf Dassler RUDA” در ژانویه ۱۹۴۸ به عنوان یک تجارت ثبت شد ، چند ماه بعد در اول ژوئن ۱۹۴۸ شروع به کار کرد. با ثبت سفارش، کفش از برند محبوب خود را با پرداخت درب منزل تحویل بگیرید. با داشتن ساختار انعطاف پذیر و رویه ی بافت مناسب پیاده روی روزمره و حتی رانینگ بوده و شما می توانید با انتخاب سایز مناسب از مدل کفش ادیداس کد ۴۱۷ خریدتان به ثبت برسانید. اکنون ایگور لاندا رئیس هیئت مدیره شرکت ادیداس و هربرت هاینر مدیرعامل شرکت ادیداس می باشند. در جام جهانی ۱۹۵۴ شرکت های پوما و ادیداس فعالیت خود را بیشتر کردند که ادیداس موفق تر بود. فروشگاه تخفینو از انواع و اقسام برند های جهانی را با کیفیت مناسب و تولید ملی در خود جای داده است.

رودولف هم اول تصمیم گرفت اسم شرکت خود را رودا بگذارد اما بعدها آن را به پوما تغییر داد. در سال های بعد، شرکت نسخه پیشرفته ای به نام Brasil را توسعه داد. همان طور که می دانیم برند پوما یکی از نامدارترین و برجسته ترین شرکت ها و برندهای بین المللی محسوب می شود که در زمینه ی تولید و عرضه ی انواع کفش،کتونی،لباس و سایر لوازم ورزشی و اسپرت فعالیّت گسترده و وسیعی داشته و همواره محصولات اورجینال و با کیفیّتی را به بازار جهانی ارائه می دهد که محصولات آن از فروش بالایی برخوردار بوده و طرفداران خاصّ خود را دارا می باشد.

رویه ترکیبی این کفش مردانه هم قابلیت گردش هوا دارد تا از تعریق پا جلوگیری کند، هم مقاومت بالایی در برابر ضربات وارد شده به پا از خود نشان می دهد. کتانی ادیداس AX مناسب کوه نوردی و مسیر های سخت و ناهموار است و محافظت خوبی از پا در شرایط سخت آب و هوایی می کند. دهه ۸۰ تحت سلطه رونق تنیس است که توسط بوریس بکر ۱۷ ساله و پیروزی چشمگیر وی در ویمبلدون در سال ۱۹۸۵ ایجاد می شود. پس از چند دهه کشمکش و نزاع دو کمپانی ادیداس و پوما در سال ۲۰۰۹در یک بازی فوتبال دوستانه به طور نمادین باهم صلح کردند. گرچه چالش های رقابتی برایش کم نبود اما درن هایت با ادغام ادیداس با شرکت های دیگر و خرید شرکت ریبوک و استخدام بهترین متخصصان طراحی پوشاک ورزشی به رقابت تنگاتنگ با نایک درامد.