نمایندگی ریبوک رسمی برای خرید محصولات برند ریبوک اصل

سپس ریبوک یک فشار هماهنگ در بازار مردان ایجاد کرد و محصولاتی مانند Workout ،Newport Classic و Revenge Plus را وارد بازار کرد که بعدا به Club Classic 85 تبدیل شد. این همزمان با تأکید ریبوک در استفاده از ورزشکاران حرفه ای به عنوان سفیران مارک بود -کاری که نایک با موفقیت زیادی انجام داده بود- و در نتیجه Reebok Pump توسط دومینیک ویلکینز معرفی شد. ستاره تنیس (وینس ویلیامز) در سال ۲۰۰۰ قراردادی با این شرکت امضا کرد و در المپیک ویمبلدون در همان سال از کفشهای ریباک استفاده کرد. سال بعدی اولین کفش ورزشی فری استایل زنانه را تواید کرد که نقش بسزایی در پیشرفت این شرکت داشت. این جرقه باعث تولید کفش های با همین منظور در یک کارگاه کوچک شد که چندی بعد مشتریانی نظیر ورزشکاران و قهرمانان بین المللی پیدا کرد. دنیای کفش های کتانی نشانه هایی از شرکتی بود که عنوان “sneaker war” را به خود اختصاص داد!

این برند با ورود به ورزش هایی مانند فوتبال، جذب ستاره هایی مانند تیری هانری و دستیابی به حقوق NHL شد. این کار باعث شد که بازار گسترده تری برای ریباک فراهم شود و بهره گیری از تکنولوژی های هر دو برند سبب تولید کفش هایی بی نقص می شود. هم پرداخته و مدل های نابی از آن ها را به بازار عرضه کرده است. ريبوک از تلفظ آفريقايي ریبوک (Rhebok) که يک نوع غزال آفريقايي است، الهام گرفته است. امروزه برای همه کسانی که در زمینه کفش و پوشاک فعالیت دارند،ریباک نامی آشنا بشمار میآید. پس از تلاش برای کپی رایت نام “Mercury” و عدم دریافت حق ثبت اختراع، Rhebok که گونه ای غزال آفریقایی بود نظر برادران فاستر را جلب کرد و برندReebok متولد شد.

پس از موفقیت های پی در پی ریباک، کمپانی آدیداس تصمیم گرفت که این شرکت بزرگ را خریداری کند. البته حضور کفش ریباک بر پای یکی از شخصیت های اصلی یکی از بزرگترین فیلم های آن سال -بیگانگان- در روند رشد فروش آن بی تاثیر نبود. اما نام این شرکت تغییر نکرد زیرا آن ها نمی خواستند که بازار فروش گسترده ی ریباک را از دست بدهند. در سال 2017، ریباک با کوتلایر مستقر در لندن در زمینه پوشاک و همچنین یک سری کفش های ورزشی الهام گرفته از طبیعت گردی که هدف آنها بازهم قرار دادن لباس های ورزشی و مد فنی بود، بدون هیچ گونه مصالحه ای، همکاری خود را آغاز نمود.

اما این پایان ریباک نیست و نخواهد بود زیرا در سال های اخیر ما شاهد تولیدات بسیار جالب و جذابی از این شرکت با سابقه بوده ایم که نظر بسیاری از ورزشکاران را به خود جلب کرده است. کفش ريباک : برند پر آوازه ی «ريبوک» يکی از توليد کنندگان کفش به خصوص کفش هاي ورزشي، پوشاک و لباس های ورزشي و زير مجموعه شرکت آديداس Adidas است. ناگفته نماند قیمت بالاتر محصولات ریباک به نسبت سایر برند ها نظیر نایک، مانع رشد این برند میشد. در سال ۱۹۵۸، دو نوه مدیر عامل اصلی با همکاری یکدیگر نام شرکت را به Reebok تغییر دادند. جالب ترین نکته بسته شدن بسکتبال Reebok بود، که زمانی یکی از مهمترین نان آوران این برند محسوب می شد. در سال 1996، برند ریباک، آلن آیورسون را به عنوان سفیر دیگر خود اضافه کرد و اولین کفش خانواده Reebok Answer را معرفی نمود. به دنبال آن همکاری، سال 2018 با طراح آمریکایی Pyer Moss کفش DMX Fusion 1 را مورد آزمایش قرار دادند و قرار شد، تعداد بیشتری کفش ورزشی با الهام از دهه 90 در نیمه دوم سال تولید گردد.

0 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی ریبوک رسمی برای خرید محصولات برند ریبوک اصل;

دیدگاهتان را بنویسید