نمایندگی ریبوک رسمی برای خرید محصولات برند ریبوک اصل

تقریباً تمام موفقیت های ریبوک یا ریباک از طریق تولید کفش های کتانی به دست آمد. ایروبیک استپ به طور گسترده ای رواج پیدا کرد و باعث بهبود این برند شد.این مدل کفش مخصوص ورزش های هوازی در سال 1995 با 11.4 میلیون فروش به اوج شهرت خود رسید. در سال 1895، جوزف ویلیام فاستر (Joseph William Foster) در زمانی که تنها 14 سال سن داشت در اتاق خواب خود در بالای فروشگاه شیرینیپزی پدرش در شهر بولتون در کشور انگلستان شروع به تولید اولین نمونه از کفشهای خودش کرد. Foster تاسیس کرد که بعدها با پیوستن پسرانش به این کسب و کار نام آن به J.W تغییر پیدا کرد. آنها در ابتدا سعی کردند که نام برند را مرکوری بگذارند، اما به دلیل اینکه این نام در دسترس نبود به دنبال نام دیگری رفتند.

پس از بازگشت از دو سال انجام خدمت، جف و جو متوجه شدند که تجارت خانوادگی آنها در حال شکست خوردن است. وزن کفشهای شما شاید به نظر مهم نباشند، امّا اگر پا یک پوند (نیم کیلوگرم) وزن داشته باشد پس این کار را انجام دهید. در سال 1953 هر دو برادر مجبور شدند که برای انجام خدمت و به صورت همزمان شغل خانوادگی خود را ترک کنند. یک مربی تناسب اندام به نام گین میلر Gin Miller که از جراحت زانو رنج می برد در سال ۱۹۸۶ در جورجیای آتلانتا، برای توانبخشی زانوی خود شروع به استفاده از ریبوک استپ کرد و این آغاز استپ ترینینگ بود که تبدیل به ریبوک استپ شد. در سال 1986 در جورجیای آتلانتا، یک مربی تناسب اندام به نام گین میلر Gin Miller که از جراحت زانو رنج می برد به منظور توانبخشی زانوی خود شروع به استفاده از ریبوک استپ کرد و این آغاز استپ ترینینگ بود که تبدیل به ریبوک استپ شد.

این کفش برای ورزش پرطرفدار جدید تناسب اندام یعنی “ایروبیک” طراحی شده بود. در این پست میخواهیم داستان برندی را برای شما بازگو کنیم که در دهه 80 میلادی توانست غول صنعت کفش سازی آمریکا یعنی برند نایکی را شکست دهد و در بازار یکه تازی کند، اما در ادامه راه نتوانست همین رویه را حفظ کند. ریبوک برندی با سابقه 6دهه است و عمده فعالیت این برند در تهیه لباس های ورزشی برای تناسب اندام،کفش های مخصوص دویدن و پیاده روی مردانه و زنانه است.در سال 1958،این برند مشهور در کشور بریتانیای کبیر به عنوان شرکت J.W تاسیس شد.بنیان گذار این برند باسابقه انگلیسی،فاستر و پسران،که اسم برند را از نام و نام خانوادگی خود او برداشته شده است،در ابتدای فعالیت خود یک مغازه لوازم ورزشی در سال 1895 در بولتون،انگلستان تأسیس کردند. در دسامبر سال 2000 ، ریبوک با NFL قرارداد صدور مجوز 10 ساله برای حقوق انحصاری تولید و فروش کالاهایش از جمله لباس و کفش برای همه 32 تیم امضا کرد.در سال 2003 ، ریبوک به عنوان ارائه دهنده رسمی لباس برای لیگ فوتبال کانادا تبدیل شد،که این قرارداد در سال 2004 به اجرا درآمد.ریبوک در سال 2004 حامی رسمی لیگ ملی هاکی CCM شد.

ریباک با امضا قراردادهایی با لیگ ملی فوتبال NFL و انجمن ملی بسکتبال NBA و اخذ حق انحصاری تولید کفش و لباس تیم ها به مدت ده سال توانست در این زمینه نیز به مقابله با رقبای قدرمتند خود همچون نایک بپردازد. به دنبال شکایت از مالکیت ریبوک در آگوست 2005 ، آدیداس ریبوک را به عنوان یک شرکت تابعه خریداری کرد و دو شرکت بزرگ تولید کننده تجهیزات ورزشی را متحد ساخت،اما فعالیت خود را با نام تجاری جداگانه ای حفظ کرد.آدیداس تمام سهام ریبوک را به دست آورد و معامله آن به ارزش 3.8 میلیارد دلار به پایان رسید.پس از خرید،آدیداس در سال 2006 ریبوک را به عنوان تامین کننده رسمی لباس NBA جایگزین کرد.ریبوک در ژانویه 2006 پل هارینگتون را به عنوان رئیس و مدیرعامل شرکت معرفی کرد و جایگزین پل فایرمن شد که از سال 2004 رئیس بود.هرینگتون در سال 1994 به این شرکت پیوست و معاون ارشد ریبوک در عملیات زنجیره تامین بود.