نمایندگی ریبوک رسمی برای خرید محصولات برند ریبوک اصل

در تولید این کفشها آزمایشات زیادی نیز توسط فیزیولوژیستها صورت گرفت که نتایج بدست آمده از آنها به ریبوک در تولید بهینهترین کفش برای ایروبیک کمک کرد. برند ریبوک به صورت بسیار آرام و پیوسته در حال رشد بود تا اینکه در سال 1979 و در نمایشگاه تجاری در شهر شیکاگو، پل فایرمن که یک بیزینس من به شمار میآمد به این برند علاقه نشان داد و مجوزهای لازم برای فروش محصولات ریبوک در آمریکا را از این شرکت دریافت کرد. در سال 1994 ریبوک با ارائه 12 مدل کفش جدید، وارد بازار هاکی آمریکا شد و انتظار فروش 100 میلیون دلار را داشت. دفتر مرکزی این شرکت در شهر کانتون، ماساچوست، ایالات متحده آمریکا قرار دارد و در شهر های متعدد جهان دارای شعبه و فروشگاه است.

کفش های اصل دارای لگویی هستند که به زبانه دوخته شده است. راه دیگری برای پی بردن به اصل بودن کفش ریبوک، نگاه کردن به بالای زبانه کفش است. ما اطمینان می دهیم با کفش های آل اسپرت شما می توانید با احساس رضایت و خشنودی ورزش و پیاده روی کنید و دیگر نیازی به صرف هزینه های اضافی برای ورزش کردن نداشته باشید پس همین الان بر حسب سلیقه خود خرید را شروع کنید. توجه داشته باشید که حرف “e” به گونه ای طراحی شده است که کاملاً بسته نیست. همچنین باید قادر به پیداکردن یک برچسب سفید روی جعبه باشید. یک استیکر با شماره کد یکسان باید درون کفش روی کفی مشاهده شود. این شماره از یک حرف و پنج عدد تشکیل شده است. که شامل تمام اطلاعات مثل سایز، شماره سبک، و دیگر خصوصیات کفش است. فاستر نام این شرکت را به ریباک تغییر دادند، که این نام از تلفظ آفریقایی واژه رباک که نوعی غزال آفریقایی است گرفته شده است.

فاستر و با نام جی.دبلیو. اما با توجه به سرمایه فرهنگی، تلاش کرد تا نمونه کارها را متنوع کند. وینس ویلیامز ستاره تنیس در سال ۲۰۰۰ قراردادی با ریبوک امضا کرد و در المپیک و ویمبلدون همان سال از کفش های ریباک استفاده کرد. در سال 2005،Reebok توسط آدیداس خریداری شد، در تلاش برای ایجاد یک چالش دو جانبه در برابر نایک. اما این دو شرکت فعالیت تجاری خود را با دو نام تجاری ادامه دادند. در جریان مسابقات NBA در سال ۱۹۹۴ نام تجاری ریبوک به عرضه کفشهای طرح جدید و بدون بند و قابل شارژ به وسیله گاز کربنیک پرداخت. در سال ۱۹۷۹ توجه یک تاجر امریکایی با نام پل فایرمن به ریباک جلب شد و طی مذاکراتی شعبه امریکایی ریباک را تاسیس کرد که در سال ۱۹۸۱ فروش سالانه یک و نیم میلیون دلاری داشت. قیمت این کفشها ۱۳۰ دلار بود که بسیار معقول تعیین شد و فایرمن انتظار داشت که با این نوآوری سهم بازار خود را در طول سه سال تا ۱۰ درصد افزایش دهد.

جف در سن 15 سالگی در سال 1948 و جو نیز در سن 17 سالگی در سال 1952 وارد حرفه خانوادگی خود شدند. آنجاست که آستر وارد عمل میشود (برای اطلاعات بیشتر در این مورد به راهنما مراجعه کنید). این برند انگلیسی در 1890 ایجاد شده که روش های گوناگونی را برای معرفی و تشخیص کفش های خود ارائه داده است. ریبوک، یک برند بین المللی در زمینه تولید کفش و پوشاک ورزشی است. REEBOK یک برند مطرح جهانی در تولید لوازم ورزشی است که استفاده از محصولات آن حس منحر به فردی را به خریداران ارائه میکند. در سال ۱۹۸۲ ریباک کفش های زنانه ایروبیک را ابداع کرد که باعث موفقیت روزافزون این برند شد. شروع به کار ریباک در واقع از سال 1890 و در کشور انگلستان بود و شعار آن ها نیز ایجاد تحول مثبت در زندگی مردم جامعه و تناسب اندام بود.