نمایندگی ریبوک رسمی برای خرید محصولات برند ریبوک اصل

برای خرید کفش ریبوک اصل تنها راه مراجعه به مراکز معتبر از جمله آنلاین شاپ ایران والیبال است. در سال 1979، پل فایرمن Paul Fireman، یکی از توزیع کنندگان وسایل ورزشی که با آن ها همکاری میکرد ریباک را در یک نمایشگاه بین المللی به نمایش عموم گذاشت. شرکت «ریبوک» يک توليدکننده کفشهای ورزشی، پوشاک و لوازم ورزشی و زیرمجموعه شرکت آدیداس است.نام آن از تلفظ آفريقایی ربوک (Rhebok) که یک نوع غزال آفريقایی است، گرفته شده است. در سال ۱۹۸۷ ارزش سهام ریبوک در صنعت کفشهای ورزشی به لحاظ فروش ۴/۱ میلیارد دلاری، از رقیب اصلیاش؛ یعنی نایک بالاتر رفت، ولی پس از مدتی سرعت رشد فروش ریبوک کم شد و در سال ۱۹۹۰ فروش شرکت نایک نسبت به ریبوک افزایش یافت. در همین دهه بود که ریبوک شروع به معرفی انواع لباس و اکسسوری ورزشی خود کرد و خط تولید جدید لباسهای ورزشی کودکانه خود را به نام Weeboks افتتاح کرد.

امروزه برند ریبوک تولید کننده انواع کفش و لباس ورزشی بوده و در کنار آن ها محصولاتی از جمله ساعت، تیشرت، تاپ، لگ و کلاه ورزشی را تولید می کند. تولید کفش های بدون بند و قابل شارژ با استفاده از گاز کربنیک توسط این برند انقلاب جدیدی در تولید کفش های ورزشی بود. در جریان مسابقات NBA در سال ۱۹۹۴ ریبوک به عرضه کفشهای طرح جدید و بدون بند و قابل شارژ به وسیله گاز کربنیک پرداخت. این طرح و مدل که در ماه نوامبر وارد بازار شده است، برای روزهای پیاده روی و باشگاه بسیار مناسب است. از جمله ویژگی های مهم کفش اسپرت ریبوک این است که برای افرادی که از کمر درد و زانو درد رنج می برند مناسب بوده و همچنین توصیه می شود افرادی که دارای کف پای صاف هستند از کفش اسپرت مردانه یا کفش پیاده روی ریبوک استفاده کنند. پس از آن در سال 2005 شرکت تولید کننده كتوني آديداس و کفش پیاده روی آدیداس برند تجاری ریبوک را خریداری کرد و پس از آن کفش ریبوک زیر مجموعه شرکت تولیدی آدیداس شد.

میزان فروش در سال ۱۹۸۷ به ۴/۱ میلیارد دلار و در سال ۱۹۹۱ به ۷/۲ میلیارد دلار بالغ گردید و به عنوان بهترین و نوآورترین شرکت سازنده وسایل ورزشی در جهان شناخته شد. ریبوک پذیرفت که بخشی از افزایش هزینهها ناشی از عقد قرارداد با ستارگان ورزشی و پرداخت پارهای هزینههای مسابقات است؛ بنابر این برخلاف چهار سال قبل و به جای ۴۰۰ نفر، ریبوک با ۳۰۰۰ ورزشکار برای پوشیدن کفشهای ریبوک در جریان المپیک ۱۹۹۶ آتلانتا قرارداد منعقد کرد. بخشی از جابهجایی موقعیت رقابتی ریبوک به لحاظ سرمایهگذاری سنگین نایک در تبلیغات و استفاده از ستارههای ورزشی گران قیمت بود. در سال ۱۹۸۱، جمع فروش ریبوک ۵/۱ میلیون دلار بود و نقطه عطف در سال بعد به وجود آمد که ریبوک اولین کفش ورزشی طراحی شده برای بانوان را عرضه کرد که به نام کفشهای «فری استایل» معروف شد. تا سال ۱۹۹۵ ریبوک با فروش ۲۲۸ میلیون دلاری در رده سوم بزرگترین فروشندگان کفشهای ورزشی قرار گرفت.

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره تاریخچه و فعالیت های برند تجهیزات ورزشی آمریکایی ریبوک خواهیم داشت! در سال ۱۹۹۵ هزینههای عملیاتی شرکت افزایش یافت. در این زمان، مایکل جردن در بسکتبال بازنشسته شد و در غیاب مایکل جردن که در فروش کفشهای نایک تاثیر زیادی داشت، ریبوک با ستاره معروف؛ یعنی شکیل اونیل قراردادی امضا کرد که باعث افزایش چشمگیر فروش این شرکت در آن سالها شد. برای خرید کفش بسکتبال، کفش والیبال اسیکس و انواع کفش سالنی از جمله کفش والیبال، کفش بسکتبال و کفش فوتسال از بهترین برندهای مطرح دنیا مانند کفش پیک، کفش آدیداس، کتونی نایک، کفش آسیکس، کفش آندر آرمور و کفش اسکیچرز می توانید به صورت اینترنتی اقدام به خرید از این مجموعه کنید. بسیاری از ورزشکاران، افراد مشهور و آنها که استایل اسپرت را به سایر انواع پوشش ترجیح میدهند از طرفداران و خریداران محصولات مختل این برند هستند. دفتر مرکزی شرکت آنها به کانتون و ماساچوست انتقال یافت و در برخی مکانهای قدرتمند دنیا ازجمله مونترال، هنگ هنک و آمستردام صاحب ادارات دیگری هستند.