نمایندگی ریبوک رسمی برای خرید محصولات برند ریبوک اصل

ریبوک یا ریباک (Reebok) تولید کننده ای انگلیسی است که توسط جوزف ویلیام فوستر در سال ۱۸۹۰ در انگلستان تاسیس شد. از نظر انعطاف پذیری خیلی مهم است که کف کفش مناسب قوس پاهای شما باشد، زیرا اگر اینگونه نباشد به تدریج دردهایی در ناحیه تاندون آشیل یا عضلات پشت ساقتان احساس می کنید. در سال بعد میزان فروش به طور غیرمنتظره با بیش از سه برابر افزایش به ۹۱۹ میلیون دلار در سال ۱۹۸۶ رسید. نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه اتوبوس مترو تجریش و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش پایانه دستواره میباشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حملونقل عمومی آسان میسازد. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند باغ فردوس و بیمارستان شهدای تجریش و مجتمع تجاری ارگ و کاخ موزه سعدآباد و امامزاده صالح ابن موسی علیه السلام قرار گرفته است. در انتخاب کفش شما به هیچ وجه نباید راحتی را فدای زیبایی کنید زیرا پا قلب دوم بدن ماست و در نتیجه مراقبت از آن به منزله تپیدن نبض زندگی خواهد بود پس حتما کفشی انتخاب کنید که به شما حس راحتی را القا کند.

بهترین کفش پیاده روی حرفه ای زنانه 2022 ؛ انتخاب یک کفش مناسب که هم ظاهر خوبی داشته و هم برای پیاده روی طولانی مناسب باشد واقعا کار سختی است. برند ریباک ابتدا کفش های ورزشی میخ دار تولید کرد که با این کار توانست توجه بسیاری از فوتبالیست ها و سایر ورزشکاران را به خود جلب کند. هر محصول ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد، مثلا اگر کفش پیاده روی را برای کوه نوردی می خواهید باید دنبال محصولات مقاوم بگردید اما مثلا اگر کفش را برای پیاده روی روزمره در خیابان می خواهید یک محصول سبک و راحت نیز می تواند کار شما راه بیندازد. برندی که پیشینه تاریخی زیادی دارد و با فعالیت مداوم موقعیت و جایگاه خود را یک شبه به دست نیاورده است بلکه این مارک بریتانیایی در میان همه دوستداران ورزش و مردم با زحمات فراوانی کسب موفقیت کرده و محصولات خود را به فروش رسانده است.

سامان شوزز همواره با کیفیت ترین کالا ها را با مناسب ترین و بروزترین قیمت های بازار به مشتریان خود ارائه میدهد. در سالها 1987 شاهد این بودیم که فروش محصولات ریباک از آدیداس هم پیشی گرفت و این برند توانست به نام برترین سازنده محصولات ورزشی به شهرت برسد اما این پیشتازی کم دوام بود و خیلی زود در سال 1990 آدیداس جایگاه قبلی خود را باز پس گرفت و پس از مدتی این برند آلمانی مالکیت ریبوک را از آن خود کرد و امروزه مقر اصلی آن در آمریکا قرار دارد. این برند امروزه در تمامی دنیا شعبات مختلفی را دارد و محصولات خود را در اختیار علاقهمندان به خود قرار میدهد.

در طول دهه 1980،ریبوک شروع به معرفی لباس ها و لوازم جانبی ورزشی کرد،همراه با افتتاح خط جدیدی از کفش های ورزشی کودکان به نام “Weeboks” تا اواسط دهه، فروش ریبوک حدود 1 میلیارد دلار بود.یکی از شاخص ترین محصولات این برند که با استفاده از برترین فناوری های این شرکت ساخته شده، Reebok Pump،در سال 1989 تا 1992 توسط بیش از 100 ورزشکار حرفه ای پوشیده شد.ریبوک در اواخر دهه 1980 با جین میلر،متخصص بدنسازی همکاری کرد تا مدل های طبی خود را توسعه دهد ، که بر اساس نمونه اولیه ایده های این متخصص طراحی شده بود.این مدل توجه رسانه ها را به خود جلب کرد و سود سرشاری را نصیب این برند باسابقه نمود.میلر شخصاً این محصول ریبوک را تبلیغ کرد،به ایالات متحده سفر کرد و آن را در استودیوهای ورزشی نشان داد. در سال ۱۹۸۷ ارزش سهام نام تجاری ریبوک در صنعت کفشهای ورزشی به لحاظ فروش ۴٫۱ میلیارد دلار از رقیب اصلی خود یعنی “نایک” بالاتر رفت، ولی پس از مدتی سرعت رشد فروش لوازم ورزشی ریبوک کم شد و در سال ۱۹۹۰ فروش شرکت نایک نسبت به ریبوک افزایش یافت.