نمایندگی ریبوک رسمی برای خرید محصولات برند ریبوک اصل

در سال ۱۹۸۶ گین میلر Gin Miller مربی تناسب اندام برای توانبخشی زانوی خود که از جراحی شده بود شروع به استفاده از ریبوک استپ کرد و این آغاز استپ ترینینگ بود که به ریبوک استپ تبدیل شد. اینکه کفش وجود داشته باشد که باعث دویدن سریعتر شود و یا تاثیر مثبتی به روی فعالیت های ورزشکاران داشته باشد. برای خرید کفش اسپرت پسرانه ریبوک بر روی یکی از عکس های زیر کلیک کنید تا وارد صفحه محصول شوید و با اطمینان خریدتان را انجام دهید. در اواخر دهه 80 میلادی ریبوک با سیاست هایی که در پیش گرفته بود توانسته بود ارزش سهام خود را تا 4 میلیارد دلار بالای سهام نایک بیاورد اما این پیشرفت ها ادامه پیدا نکرد و چند سال بعد فروش آن ها کاهش پیدا کرد و دوباره سهام نایک بیشتر از ریباک شد. اما، به جای تمرکز بر روی کفش های ورزشی کژوال که ریبوک را در دهه 80 بسیار مسلط کرده بود، این برند سعی کرد خود را به عنوان یک مارک عملکرد واقعی مبتنی بر فناوری معرفی کند.

یکی از دلایل پیشرفت نایکی سرمایه گذاری های سنگین روی بازاریابی محصولات بود، نایک با هوشمندی تمام هدف خود را استفاده از ستاره های ورزشی گذاشت و به همین دلیل توانست به یک برند فوق العاده محبوب در میان مردم تبدیل شود. به دنبال آن همکاری، سال 2018 با طراح آمریکایی Pyer Moss کفش DMX Fusion 1 را مورد آزمایش قرار دادند و قرار شد، تعداد بیشتری کفش ورزشی با الهام از دهه 90 در نیمه دوم سال تولید گردد. ریبوک نیز برای اینکه از بازار رقابت جا نماند تصمیم گرفت که یک ستاره برای خود پیدا کند، نایک از مایکل جوردن برای تبلیغات خود استفاده می کرد در نتیجه ریباک نیز تصمیم گرفت قرار داد همکاری خود را با شکیل اونیل یکی از ستارگان بسکتبال عقد کند و همین حرکت باعث افزایش فروش دوباره ریباک شد. ناگفته نماند قیمت بالاتر محصولات ریباک به نسبت سایر برند ها نظیر نایک، مانع رشد این برند میشد.

ناگفته نماند تخصص اصلی این برند در کفش های ورزشی است. برند ریباک Reebok یکی از برجسته ترین برند های فعال در زمینه طراحی و تولید پوشاک، کفش ورزشی و بسیاری دیگر از لوازم ورزشی است و در تمام سال های فعالیتش موفقیت های بسیار کسب کرده است که سبب شده است جزو 10 برند برتر پوشاک در دنیا قرار بگیرد. در ده سال اول، استپ ریبوک به عنوان یک پدیده تناسب اندام بین المللی تبدیل شد، چرا که میلیون ها نفر از مردم در 16 کشور از این برنامه به شکل مداوم استفاده می کردند. کفش های ریبوک درآل سپورت به دلیل اصالت و کیفیت بهتر، می تواند ضربات مداوم از پاشنه تا نوک پا را تحمل کند، همچنین وسط و پاشنه پای شما را به طور کامل می پوشاند و از آن محافظت می کند. کم نیاورده و پا به پای آنها رقابت می کند.

ریباک برای اینکه در فروش کفش های تنیس خود نیز بتواند موفق عمل کند تصمیم گرفت که با ستاره های این رشته قرار داد هایی را عقد کند که از آن ها می توان به قرار داد سال 2000 با وینس ویلیامز ستاره تنیس اشاره کرد. تیم ملی هاکی آمریکا امروزه با ریبوک قرارداد دارد. کاهش ارزش برند Reebok منجر به از دست دادن معاملات عمده تایید با لیگ های ورزشی، تیم ها و ورزشکاران شد. قرارداد های بسیاری که با ورزشکاران و تیم های ورزشی مشهور امضا شد منجر به کسب درآمد هنگفتی برای شرکت گردید. شرکتی که در مقابله با سایر برندهای مشهور مانند آدیداس، اسکچرز، نایک، آسیکس، سولومون و … ترکیب این دو شرکت با هم این امکان را به ریباک می دهد که بتواند رشد چشمگیری داشته باشد. برنامه آموزشی مبتنی بر اصول آموزش ورزش و فیزیوتراپی است و نشان دهنده تغییر قابل توجهی در نحوه تمرین و تمرین با تمرکز بر «کیفیت» (نه «کمیت») حرکت است.