نمایندگی ریبوک رسمی برای خرید محصولات برند ریبوک اصل

استپ ریبوک به عنوان یک برنامه تمرینی کاملا متفاوت و بسیار موثر، روح تازه ای در باشگاه ها در سرتاسر کشور دمید. اما، به جای تمرکز بر روی کفش های ورزشی کژوال که ریبوک را در دهه 80 بسیار مسلط کرده بود، این برند سعی کرد خود را به عنوان یک مارک عملکرد واقعی مبتنی بر فناوری معرفی کند. ریبوک همواره تلاش کرده است که در طراحی کفش های خود راحتی، تنوع در رنگ بندی و دوام و ماندگاری را در نظر بگیرد. اما این پایان ریباک نیست و نخواهد بود زیرا در سال های اخیر ما شاهد تولیدات بسیار جالب و جذابی از این شرکت با سابقه بوده ایم که نظر بسیاری از ورزشکاران را به خود جلب کرده است.

آدیداس برای جلوگیری از افت فروش، نام و لوگوی برند ریبوک را تغییر نداد و کفش ریبوک را با همان لوگوی قدیمی تولید و عرضه می کرد. جو و جف فاستر این نام را در لغتنامهای پیدا کردند که جو در یک مسابقه برنده شده بود. این شرکت حتی آرم نمادین Vector خود را به نفع لوگوی”Delta” که با ارزشهای اصلی CrossFit همخوانی داشت، کنار گذاشت. جان وال، ستاره وقت، در سال 2013، 14 ماه قبل از اینکه قراردادش با ریبوک تمام شود، به آدیداس منتقل شد. در سال ۱۹۸۱، جمع فروش ریبوک ۵/۱ میلیون دلار بود و نقطه عطف در سال بعد به وجود آمد که ریبوک اولین کفش ورزشی طراحی شده برای بانوان را عرضه کرد که به نام کفشهای «فری استایل» معروف شد. در سال بعد میزان فروش به طور غیرمنتظره با بیش از سه برابر افزایش به ۹۱۹ میلیون دلار در سال ۱۹۸۶ رسید. تا سال ۱۹۹۵ ریبوک با فروش ۲۲۸ میلیون دلاری در رده سوم بزرگترین فروشندگان کفشهای ورزشی قرار گرفت.

دو سال بعد فروش کفشهای نایک به ۷۵۰ میلیون دلار افزایش یافت، ولی ریبوک ۱۲۲ میلیون دلار به دست آورد. در سال 1924 کفشهای برند او توسط قهرمان دو 100 المپیک، هارولد آبراهام مورد استفاده قرار گرفت و مدال طلا را برای او به ارمغان آورد. اطلاعات درجشده در مورد ریبوک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان میباشد. راحتی اولویت اصلی برند ریبوک است و همین مورد به تنهایی فروش این شرکت را چند برابر کرده است. این لوگو قدمتی 120 ساله داشت اما سرانجام در سال 2013 درست 8 سال پس از فروش برند ریبوک، لوگوی کفش ریبوک تغییر کرده و به یک مثلث تبدیل شد. تا سال 1981، فروش ریبوک به 1 میلیون عدد رسید اما تغییرات زیادی برای سال آینده شرکت پیش بینی شده بود.

شما نزدیک به 4 میلیون غدد عرق روی بدنتان دارید؛ پس تصور کنید که تعداد زیادی از آنها در پا و مچ شما وجود دارند. وزن یکپا (مچ پا به پایین ) که بهاندازه نیم کیلوگرم است را روی پای دیگر بگذارید و سعی کنید راه بروید. برای خرید کفش بسکتبال، کفش والیبال اسیکس و انواع کفش سالنی از جمله کفش والیبال، کفش بسکتبال و کفش فوتسال از بهترین برندهای مطرح دنیا مانند کفش پیک، کفش آدیداس، کتونی نایک، کفش آسیکس، کفش آندر آرمور و کفش اسکیچرز می توانید به صورت اینترنتی اقدام به خرید از این مجموعه کنید. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند باغ فردوس و بیمارستان شهدای تجریش و مجتمع تجاری ارگ و کاخ موزه سعدآباد و امامزاده صالح ابن موسی علیه السلام قرار گرفته است.