نایک یا آدیداس؟

تا آن زمان پوما مورد علاقه قشر مرفه جوامع و اغلب ورزشکاران ردهبالا بود، تا اینکه پسر رودی داسلر ارزش و جایگاه پوما را زیر سوال برد و محصولات ورزشی را با قیمت ارزانتر در فروشگاهها در اختیار مصرفکنندگان قرار داد، اما بعد از این عمل اقشار پردرآمد جامعه دیگر علاقهای به استفاده از این برند نداشتند. حداکثر سرعت این هلیکوپتر ۲۷۳ کیلومتر بر ساعت و برد عملیاتی آن ۵۸۰ کیلومتر بود. در همان سال ، PUMA با همکاری تیم ملی کامرون جام ملت های آفریقا را با لباس های بدون آستین که قبلا دیده نشده بود ، تکان داد و جام آفریقا ۲۰۰۲ را به یائونده برد. با افزودن پشتیبانی از لجر، کاربران کوین بیس میتوانند از یک کیف پول فیزیکی لجر، برای نگهداری و ذخیرهسازی کلیدهای خصوصی خود به صورت آفلاین استفاده کنند.

افزونه کوین بیس ولت که در وب کروم استور در دسترس است، یک کیف پولی غیرمتولی محسوب میشود که به کاربران اجازه میدهد تا ارزهای دیجیتال و توکنهای غیرمثلی را ذخیره و تراکنش کنند. همچنین کاربران این سرویس برای انجام درخواست و سفارشها مجبور نخواهند بود که منتظر تطبیق سفارشهای خود باشند. وی برنده مسابقات آزاد فرانسه ، ایالات متحده و استرالیا شد و اثبات کرد که PUMA همچنین به عنوان یک تامین کننده برتر ورزشکاران تنیس شهرت پیدا کرده است. آدی با چمدانی پر از کفش دو، از باواریا راهی المپیک تابستانی ۱۹۳۶ شد و قهرمان دو سرعت ایالات متحده، جسی اوونز، را به استفاده از آنها مجاب کرد.

پوما Puma یک شرکت آلمانی چند ملیتی است که در زمینه تولید و فروش محصولات ورزشی فعالیت مینماید و امروزه به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای سازنده کفش و پوشاک ورزشی و تجهیزات مختلف شناخته شده است. به گزارش خبرگزاری بلومبرگ، اتحادیه اروپا میخواهد شرکتهای ارزهای دیجیتال را به دلیل نگرانیها در رابطه با فعالیتهای غیرقانونی مرتبط با داراییهای دیجیتال، در محدوده اختیارات نهاد نظارتی جدید ضد پولشویی خود قرار دهد. او به نظر می رسد با استفاده از لنزهای تماسی که مردمک چشم او را با گربه PUMA پوشانده و روح خود را برای دیدن همه نشان می دهد. همچنین انعطاف پذیری کفش از نکات برجسته ایست که پوما داخل همه ی کفش های فوتبال خود ایجاد کرده است. این قرارداد همچنین باعث تولید جهانی کفش، لباس و اکسسوری های فراری توسط پوما شد.

چند ماه بعد، شرکت آمریکایی تولید و توزیع فیلم Monarchy/Regency 12.5 درصد سهام Proventus را خرید. گفتنی است که در ابتدا تنها بیت کوین، اتریوم و پالیگان توسط این سرویس زبپی پشتیبانی میشدند و بعدها توکن بومی صرافی FTX و دوج کوین را در کنار برخی ارزهای دیجیتال دیگر نیز به کوییک ترید افزوده شدند. هم اکنون پوما شهرت خاصی در بین تیم های فوتبالی جهان کسب کرده است و حامی باشگاه های ورزشی زیادی در سراسر جهان میباشد و همچنسن به حمایت مالی از ورزشکاران مشهوری مانند “ماریو بالوتلی” “سرخیو اگرو” “مارکو رویس” “سسک فابرگاس” ” جانلوییجی بوفون” “زلاتان ابراهیموویچ” “یدیه دشان” “لوتار ماتیوس” “پله” “اوزبیو” “دیگو مارادونا” “یوهان کرایف” و … در سال ۱۹۷۲ ورزشکارانی همچون مری پیترز، جان آکی بائو و رندی ویلیامز با کمک نسل جدیدی از کفش های این کمپانی در بازی های المپیک آلمان موفقیت های زیادی کسب کردند. این بود تا بعد از جنگ جهانی اول که او توانست خودش را در کسب و کار ثابت کند.