نایک یا آدیداس؟

پوما همچنین، در سال 2016 تأمینکننده انحصاری کفش و لباس فرم تیم اتومبیلرانی فرمول یک رد بول (RED BULL RACING F1) شد. رودولف پس از بازگشت از جنگ جهانی اول، یک پست مدیریتی در کارخانهی چینی گرفت و بعد در بخش عمدهفروشی چرم در نورمبرگ مشغول به کار شد. در همین سالهای دهه چهل بود که اختلاف بین دو برادر بالا گرفت تا اینکه بالاخره در سال ۱۹۴۸ کار به جدائی کشید. PUMA همچنان در زمینه های اصلی پیشرفت می کند ، که شامل پیشرفت های بیشتر سازمان تجارت بین المللی PUMA است. حضور این برند در این مسابقات با تولید محصولاتی همچون لباس ، کیف و و طیف وسیعی از محصولات ورزشی دیگر بسیار پررنگ تر از دوره های پیشین بود.

دیهگو آرماندو مارادونا (Diego Armando Maradona)، در سال ۱۹۸۲ اولین حضور خود در جام جهانی را با کفش پوما توررو (Torero) آغاز کرد. پوما به سرعت وارد بازار سهام شد و در فهرست برترین بورس های “فرانکفورت” و “آلمان” قرار گرفت،هرچند که پسران رودلف ” ارمین و جرد ” ۷۲ درصد از سهام شرکت پوما را به “کوسا لیبرمن” یک شرکت سوئیسی فروختند و سپس یک شرکت فرانسوی به نام کرینگ با خرید ۲۷ درصد از سهام شرکت پوما سعی کرد این شرکت را از ان خود کند ولی با اینکه خریدار عمده ای از سهام پوما بود نتوانست خواسته اش را عملی کند و پوما همچنان یک شرکت مستقل ماند. پوما همچنین در سال ۱۹۹۸، در جام جهانی فرانسه حامی تیم ملی ایران شد و تجهیزات و پوشاک ورزشی تیم ملی را فراهم کرد. TORERO اولین بازی خود را در جام جهانی اسپانیا ۱۹۸۲ انجام داد.

پوما در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی، حامی هفت فدراسیون غنا، کامرون، ساحل عاج، الجزایر، ایتالیا، سوئیس و اروگوئه نیز بود. هربرت هاینر مدیر اجرایی این كمپانی میگوید: «آرم و لوگوی ما همه جا به چشم خواهد آمد، دو سال است كه بیش از صد نفر در ساختمانهای جداگانه روی طرحهای جام جهانی كار میكنند. شما میتوانید کیت های لباس جام جهانی و برندهای فعال در این خصوص را مشاهده کنید. در هفتمین دوره جام جهانی، پله ستاره تیم برزیل پیش از به صدا درآمدن سوت داور برای زدن ضربه آزاد از او خواست دست نگه دارد تا بند كفشهایش را ببندد تا كفشهای جدید و براقش را به دنیا نشان دهد. گردش هوا و مدیریت رطوبت دو مورد از ویژگیهای مهم کفشهای ورزشی خوب هستند. ویژگیهای مهم زیادی هستند که این کفش ها را از مدلهای دیگر برندها متمایز میکنند.

پشتیبانی خوب برای ورزشکارانی که در مسیرهای طولانی و سخت مانند مسیرهای صحرایی میدوند بسیار مهم است. اما جالب است بدانید که داشتن کفشهای سبک همیشه خوب نیست. کفشهای ورزشی پوما با لوگوی جذاب این برند و قالب خاص کفشها همیشه مد روز بودهاند. همه کفشهای این برند در طراحی مخصوص کفی و قالب دور خود پشتیبانی ویژهای از پای شما ارائه میدهند. به عنوان مثال، کفشهای Lifestyle این شرکت برای فعالیتهای بیرون از خانه طراحی شدهاند. بسیاری از کفش های ورزشی پوما دارای یک کاور دور مچ پا هستند. بسیاری از کفش های ورزشی پوما از پارچههای با قابلیت عبور هوا و دارای حفرههای نفوذ هوا برای حفظ جریان هوا استفاده میکنند. به علاوه، اکثریت مشتریان puma میگویند کفش های ورزشی پوما راحتی و دوام بالایی دارند. به علاوه، کف کفشها با فوم نرم EVA که قابلیت ضربهگیری بالایی دارد پوشانده شده است. پوما یکی از شرکت های بین المللی در زمینه تولید کفش و محصولات ورزشی است که در سال 1924 میلادی توسط فردی به نام رودولف داسلر تاسیس گردید.