معرفی کلی تاریخچه برند پوما؟

در حالیکه مدیرعامل شرکت یوخن زایتس معتقد بود که شرکت سرگرمی می تواند با تلاش های بازاریابی خود به پوما کمک کند. این مدل از فرمول یک سرچشمه گرفته و نشان دهنده شایستگی دیرینه PUMA در ورزش های موتوری (موتورسواری و اتوموبیل رانی) است. پوماها البته نژادی محافظتشده در بسیاری از مناطق هستند که علت آن هم ممنوعیت شکار در بسیاری از ملل آمریکای جنوبی است. او سومین مدال طلای خود را بدست آورد زیرا جامائیکا رکورد جهان را در رله ۴ ۱۰۰ ۱۰۰ متر در ۳۷٫۱۰ ثانیه شکست ، ۰٫۳۰ از مارک ایالات متحده آمریکا که ۱۵ سال قبل از آن تعیین شده بود ، برد. کفش فوتبال “SPEEDBOOT V1.06” با وزن 200 گرم سبکترینکفش فوتبال موجود در آن زمان بود.

در المپیک پکن، ورزشکار پوما، اوسین بولت – سریعترین مرد جهان – رکورد 6.69 ثانیه ای را برای دو 100 متر، و رکورد 19.30 ثانیه را برای مسیر 200 متر ثبت کرد و رکورد مایکل جانسون در سال 1996 را شکست. فوتبالیست های بزرگی با کفش های این برند گل های ماندگاری را ثبت کردند. آنتوان گریزمان بازیکن فرانسه، بازدن شش گل با کفش های پوما بهترین بازیکن این رقابت ها شد. گریزمان تیم خود را به پیروزی رساند و دومین عنوان جام جهانی را به فرانسه تحویل داد. در سال 2002 پوما تیم کامرون را در جام ملت های آفریقا همراهی کرد و این تیم جام را به خانه برد. افتخارات و موفقیت های برند پوما به قدری چشمگیر و شگفت انگیز است که در این موضوع و مقاله نمی گنجد با این وجود یکی از موفقیت های پوما در جام جهانی ۲۰۰۶ به وقوع پیوست زمانی که پوما حامی ۱۲ تیم از ۳۲ تیم شرکت کننده بود و همچنین به عنوان بزرگ ترین تأمین کننده جام معرفی شد.

همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله زیباترین زنان یک قرن گذشته و قرن بیستم نیر دیدن کنید. یک قرارداد پنج ساله که شامل نه فقط فعالیت های تبلیغاتی برای تولیدات پوما بلکه مشارکت در پروژه های فیلم و موسیقی سهامدار اصلی شرکت پوما Monarchy/Regency نیز می شد. در نیمۀ دوم دهۀ 1990 پوما به فعالیت های بین المللی خود تشدید کرد. در همان سال، پوما مالکیت 255 درصد از سهام برند آمریکایی تولید پوشاک ورزشی Logo Athletic، یکی از تأمین کنندگان برجسته و دارای مجوز لیگ های ورزشی حرفه ای آمریکایی، را به دست آورد. در المپیک 2012 لندن، شرکت پوما ورزشکاران دو و میدانی را تجهیز کرد که این ورزشکاران 19 مدال برنده شدند که تیم جامائیکا 12 مدال به دست آورد. با تیم جامائیکا در 4 در 100 متر امدادی شرکت کرد و یک مدال طلا و قهرمانی جهان به افتخارات خود افزود.

جام ملت های اروپا 2016 در فرانسه، با یک نمایش تقریباً 40 درصدی در تمام مسابقات، یک مرحله برزگ برای نشان دادن پوما به عنوان برند خلاق و برتر بود. در حالی که پایداری اجتماعی ، اقتصادی و زیست محیطی همیشه یک ارزش اصلی برای PUMA بوده است ، پوما می خواهد با تمرکز ویژه بر افزایش تعداد محصولات پایدار در محدوده های خود و ارتباطات قوی تر با مشتری ، تأکید استراتژیک بالاتری بر این موضوع داشته باشد. در جولای ۲۰۱۱ پوما – در کنار دیگر برندهای اصلی پوشاک ورزشی و مُد نظیر نایک، آدیداس و ابرکرامبی و فیچ – موضوع گزارش گروه زیست محیطی صلح سبز تحت عنوان «خشکشویی کثیف» بود.