معرفی برند پوما – Puma

پیشنهاد اسپانسری به ارلینگ هالند از زمان حضورش در ردبول ۵۰ برابر شده و حالا نایکی و پوما خواهان همکاری با ستاره نروژی هستند. پوما در حال حاضر در حال انجام پژوهشی در مورد یافتن راهحلی عملی برای مشکل دستمزد پایین در آسیا است و با عرضهکنندگانی در اندونزی، هند و کامبوج همکاری میکند تا امکانپذیری حداقل دستمزد را ارزیابی کند. این شرکت در حال حاضر یک شرکت چند ملیتی بزرگ است که کفشهای ورزشی، کفشهای معمولی و پوشاک ورزشی دیگر تولید میکند. حتی گاهی هر دو کفش از قسمت نصفه ی جلو تا روی برآمدگی پا یک رنگ بوده و از روی پا تا مچ و قوزک به رنگ دیگری ساخته شده اند. در سال 1948 میان برادران داسلر درگیری به وجود آمد و این باعث شد تا دو برادر از یکدیگر جدا شوند و هر کدام کارخانه و شرکتی مجزا برای خود تاسیس کنند. پوما دائما قراردادهای کوتاهمدت با عرضهکنندگانش منعقد میکند که یعنی در هر زمانی میتوانند محل و کارگران را ترک کنند – اگر بتوانند منبع ارزانتری در جایی دیگر برای محصولاتشان پیدا کنند.

میتوان گفت خرید ساعت مچی Puma برای هر فردی به صرفه و عاقلانه محسوب میشود؛ زیرا هم از لحاظ دوام و مقاوت و هم از لحاظ زیبایی ظاهری معیارهای یک ساعت بینظیر و بدون نقص را برای شما برآورده میکند. هم اکنون پوما محصولات ورزشی اش را در بیش از ۸۰کشور جهان صادر میکند و دارای بیش از ۳۰۰۰ کارمند میباشد. این نماد پس از آن در طراحی همه محصولات پوما استفاده شد. پس از رودولف پسرش آرمین به عنوان مدیر عامل شرکت پوما انتخاب شد. در آوریل سال 2007، شرکت فرانسوی کرینگ 27 در صد از برندپوما را خرید .بعد از سال 2007 به مرور زمان شرکت کرینگ 29٫1 درصددیگه این شرکت را خرید و در مجموع62 درصد از سهام پوما برای شرت کرینگ شد.

تصویر لینفورد با استفاده از لنزهای PUMA به سرعت پخش می شود و از آن زمان به بعد شهرت جهانی دارد. پوما در این دوره از جام جهانی اسپانسر بیش از ۱۲ كشور از جمله كشورهای آفریقایی و ایران است. خریدکفش پوما برای همه افراد از جمله ورزشکاران حرفه ای، تازه کار و… شش سال بعد تمامی ورزشکاران آلمانی در المپیک برلین با کفش برادران داسلر وارد میدان شدند. ورزشکاران آلمانی در سال 1928 و در بازی های المپیک از کفش های تولیدی این کارخانه استفاده کردند و این باعث افزایش شهرت آنها شد. آنتوان گریزمان بازیکن فرانسه، بازدن شش گل با کفش های پوما بهترین بازیکن این رقابت ها شد. کفش های برند پوما دارای راحتی و دوام بالایی هستند و این ویژگی ها باعث شده تا این کفش ها از سایر برندهای تولید کننده کفش متمایز شوند.

پس از مدتی این شرکت با توجه به نیازهای بازار، شروع به تولید کفش های ورزشی کردند و محصولات آنها توانست در میان افراد مختلف محبوبیت بالایی داشته باشد. امروزه مجموعه گسترده محصولات برند پوما که شامل کفش و پوشاک تجهیزات ورزشی، است در بیش از ۱۲۰ کشور جهان فروخته می شود. آخرین لاین کفش های تخصصی ورزشی بسکتبال برند پوما سال ۱۹۹۸ میلادی عرضه شده بود و این بازگشت پس از ۲۰ سال صورت گرفت. این کفی با شکاف های ویژه ای بود که تحرک پا را افزایش می داد. این مهمترین ویژگی کفش های برند پوما می باشد. این برند با ارائه ساعتهایی عموما با استایل اسپرت توانست به محبوبیت بینظیری برسد. در همان سال پوما دوباره به تولید اسنیکرز های تخصصی ورزشی بسکتبال خود روی آورد و از سری Jay-Z کفش های اسپرت خود رونمایی کرد.