معرفی برند پوما PUMA – وبلاگ زاکولا: خرید بدون مرز از خارج

به همین خاطر عملکرد بازیکنان و تیم های ورزشی طرف قرارداد با شرکت پوما ارتقا یافته و سرعت آنها افزایش می یابد. Tretorn تولید کنندۀ محصولات اوقات فراغت و عملکرد از جمله چکمه های لاستیکی، کفش، لباس، چکمه های سواری و توپ تنیس بود. این یک پیروزی برابر برای ما است ، زیرا چکمه های فوتبال PUMA تنها چکمه های فوتبال ساخت آلمان در فینال است. بر اساس گزارشها، قاچاقچیان از اسناد جعلی با اطلاعات نادرست برای وارد کردن این محموله به کشور استفاده کردهاند. وجود این آرم بر روی کفش های این برند، نشانگر استحکام، سرعت و قدرت کفش هاست. در حالت اسپورت رانندگی پاسخ پدال گاز تیزتر شده و فرمان سنگینتر میشود اما حقیقت این است که پوما در هر حالتی هیجانانگیز بوده و جذابتر از آن چیزی است که از یک شاسیبلند کوچک انتظار دارید. بیترو میگوید که انتظار میرود فاز بعدی پشتیبانی کاردانو از روز ۲۴ فوریه راهاندازی شود.

صرافی ارزهای دیجیتال بیترو (Bitrue) در صفحه توییترش میگوید که اخبار بزرگ و مهمی در رابطه با کاردانو در راه است. گفتنی است که صرافی بیترو یکی از فعالترین حامیان اکوسیستم کاردانو محسوب میشود و به دنبال تبدیل شدن به نخستین پلتفرم معاملاتی تسهیلکننده تجارت داراییهای بومی شبکه کاردانو است. به گزارش خبرگزاری بلومبرگ، اتحادیه اروپا میخواهد شرکتهای ارزهای دیجیتال را به دلیل نگرانیها در رابطه با فعالیتهای غیرقانونی مرتبط با داراییهای دیجیتال، در محدوده اختیارات نهاد نظارتی جدید ضد پولشویی خود قرار دهد. طبق گزارشها، آلمان، اسپانیا، هلند، لوکزامبورگ، ایتالیا و اتریش برای اعمال نظارت بر شرکتهای ارزهای دیجیتال فشار زیادی آوردهاند. با افزودن پشتیبانی از لجر، کاربران کوین بیس میتوانند از یک کیف پول فیزیکی لجر، برای نگهداری و ذخیرهسازی کلیدهای خصوصی خود به صورت آفلاین استفاده کنند. افزونه کوین بیس ولت که در وب کروم استور در دسترس است، یک کیف پولی غیرمتولی محسوب میشود که به کاربران اجازه میدهد تا ارزهای دیجیتال و توکنهای غیرمثلی را ذخیره و تراکنش کنند.

گفتنی است که تمام ارائهدهندگان خدمات ارزهای دیجیتال باید مجوز دریافت کنند و صرافیهای خارجی فعال در بازار روسیه نیز موظف به حضور رسمی در این کشور خواهند بود. با این ویژگی جدید، مشتریان قدیمیترین صرافی ارز دیجیتال هند تنها با یک کلیک و وارد کردن کد ویژه خود، میتوانند معاملات را در کسری از ثانیه انجام دهند. رسانههای محلی میگویند که این دستگاههای استخراج طبق مقررات محلی امحا خواهند شد. طبق اعلام تتر، این شرکت ۲۴.۱ میلیارد دلار اوراق تجاری و گواهی سپرده، ۴.۱ میلیارد دلار پول نقد و سپرده بانکی، ۳ میلیارد دلار در صندوقهای سرمایهگذاری بازار پول و ۳۴.۵ میلیارد دلار اسناد خزانه در اختیار دارد. گفتنی است که تتر از زمان گزارش فصلی گذشته خود تاکنون شاهد کاهش ۲۱ درصدی موجودی اوراق تجاری بوده است. در همان سال پوما دوباره به تولید اسنیکرز های تخصصی ورزشی بسکتبال خود روی آورد و از سری Jay-Z کفش های اسپرت خود رونمایی کرد.

پوما Puma یک شرکت آلمانی چند ملیتی است که در زمینه تولید و فروش محصولات ورزشی فعالیت مینماید و امروزه به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای سازنده کفش و پوشاک ورزشی و تجهیزات مختلف شناخته شده است. این نهاد جدید قرار است در سال ۲۰۲۴ راهاندازی شود و وظیفه آن نظارت بر بانکها، نهادهای مالی و شرکتهای مرتبط با داراییهای دیجیتال است. رودولف و آدولف داسلر در سال ۱۹۲۴ کارخانه کفش برادران داسلر را تاسیس کردند اما در طی جنگ جهانی دوم دچار اختلافاتی شدند که باعث شد روند کاری کفش داسلر دچار تزلزل شود و داراییهای کسب و کار قدیمی به طور مساوی بین برادران تقسیم شد. تتر (Theter) گزارش جدید منتشر کرده که جزئیات داراییهای پشتوانه استیبل کوین USDT را نشان میدهد. کمیسیون اروپایی مسئول تعیین محدوده اختیارات و طراحی این نهاد ناظر جدید ضد پولشویی است.