معرفی برند پوما – Osport

در خرید کفش پوما بایستی به این نکته توجه نمود که برند پوما از ابتدا تا کنون با بررسی های دقیق در انواع فعالیت های ورزشی، انواع شرایط محیطی در مناطق جغرافیایی مختلف و انواع زمین های ورزشی سعی داشته تا محصولاتی را تولید کند که متناسب با نیازها و انتظارات افراد مختلف از جمله ورزشکاران باشد. کفش پوما فیوچر جزئیات برجسته ای دارد که لمس عالی را در مناطق تماس کلیدی پای شما با توپ یا زمین ایجاد می کند. شرکت پوما عقیده دارد که در چنین جهانی موفقیت یک برند به کیفیت محصولات آن بستگی دارد. جنس آن بسیار عالی می باشد و در پا هم راحت هست. بازیكنان ملی پوش آلمان نیز در جام جهانی از سر تا پا با لباسهای آدیداس پوشیده خواهند شد. پوما در این دوره از جام جهانی اسپانسر بیش از ۱۲ كشور از جمله كشورهای آفریقایی و ایران است.

شرکت پوما از هفت فدراسیون فوتبال در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی، از جمله تیم های آفریقایی غنا، کامرون، ساحل عاج و الجزایر، در کنار ایتالیا، سوئیس و اروگوئه حمایت مالی کرد و همچنین در این مسابقات از اولین کیت فوتبال قارهای جهان، با نام کیت وحدت آفریقا (Africa Unity Kit) که توسط تمام تیم های آفریقایی حمایت شده توسط پوما تأیید شده بود، رونمایی کرد. در مارس سال ۲۰۱۸ میلادی برند پوما خط تولید محصولات جدید خود با نام “Phenom Lux” را راه اندازی کرد که سلنا گومز به عنوان سفیر تبلیغاتی آن انتخاب شد. مناسب بوده و انواع مدل های آن به منظور انجام انواع فعالیت های روزانه، پیاده روی و دویدن مورد استفاده قرار می گیرد.

این شرکت با عنوان PUMA AG به سهام عمومی عرضه می شود و سهام PUMA در بورس سهام مونیخ و فرانکفورت مورد معامله قرار می گیرد. در سال 1986 شرکت پوما وارد بازار سهام شد و در فهرست سهام های عرضه شده قرار گرفت. البته علارغم این مورد،تیم ملی می توانست به جای پوشیدن لباس های برند های ایرانی یا فیک، از لباس های باکیفیت برند پوما استفاده کند.و همین باعث شود که تیم ملی با جنبه ی بسیار بهتری وارد مسابقات شود و هم اینکه بتواند در مسابقات عمل کرد بهتری داشته باشند. محصولات این برند معروف که شامل کفش و لباسهای ورزشی است در بسیاری از کشورهای جهان به فروش میرسد. بنابراین مشتریان این برند کفش می توانند سبک مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایند.

در این روش شرکت پوما زیره بالشتک مدولار را ابداع کرد که کفش را از نظر ظاهری و فنی، منحصر به فرد می کند. فرقی نمی کند دوست داشته باشید بندهای یک کفش ورزشی سبک، ساده و کلاسیک را ببندید، یا یک جفت کفش کتانی شیک و مطابق مد روز خودنمایی کنید و یا پاهای خود را به آسایش فناوری کفش های خلاقانه بسپارید؛ چون پوما همیشه سبک دلخواه شما را در نظر دارد. این امر نظم جهانی و جریان فاکتورها را به صورت متمرکز ، راه اندازی سیستم توسعه محصول جدید ، استاندارد سازی بیشتر سیستم های ERP و بهبود زیرساخت های کلی فناوری اطلاعات ، مدیریت می کند.