معرفی برند پوما – Osport

لارس سورنسن در سال 2013 به برند پوما پیوست و او قبل از همکاری با پوما از مدیران ارشد آدیداس بوده است. رابطهی بین این دو برادر رو به وخامت گذاشت، تا زمانی که در سال ۱۹۴۸ بر سر جدایی توافق کردند و دو شرکت مجزا را تشکیل دادند، آدیداس و پوما. شرکت رودولف در سال ۱۹۴۸ نام خود را به Puma Schuhfabrik Rudolf Dassler تغییر داد. این شرکت در ایالات متحده به خاطر کفش جیر بسکتبال که در سال ۱۹۶۸ عرضه کرد، مشهور است که در نهایت از نام ستارهی بسکتبال تیم نیویورک نیکس، والت «کلاید» فریزیر، بهره برد – به خاطر شراکت با جو نامات نیز شهرت دارد رودولف داسلر پس از جدایی از برادرش در اصل این شرکت تازه تاسیس را با نام رودا ثبت کرد اما بعد نام آن را به پوما تغییر داد. لازم به ذکر است این برند ساعتهایی با قیمتهای لاکچری نیز به بازار عرضه کرده ولی تعداد آنها کم است و میتوان گفت تمرکز برند Puma بر ساخت ساعتهای باکیفیتی بوده که در دسترسی همگان قرار بگیرید.

ریحانا نام خانوادگی خود یعنی فنتی را بر روی محصولات مشترکش با پوما گذاشت و به این ترتیب برند FENTY PUMA خلق شد. تیم کیتز – لباس دوم پالمیراس برای فصل ۲۰۲۲ لیگ سری A برزیل توسط پوما رونمایی شد. برای اولین بار در تاریخ شرکت به بیش از چهار میلیارد یورو فروش رسیدیم ، در حالی که تیم ها و ورزشکاران PUMA پیروزی های بزرگ را در سراسر جهان جشن گرفتند. ارتش فرانسه نیاز به بالگرد با توان حمل چهارتن بار و دست کم 20 سرباز داشت از این رو شرکت Sud Aviation دست به توسعه بالگرد جدید با نام پوما زد. برند پوما از تکنولوژی ترینومیک (Trinomic) برای اولین بار در سال ۱۹۸۹ و در کفشهای دویدن استفاده نمود. بالگرد دارای و درب تاوش بزرگی در دو طرف بدنه است ولی با وجود داشتن دمی در بالای بدنه فاقد درب عقب برای سوار کردن خودروهای کوچک است .

وجود این آرم بر روی کفش های این شرکت ، نشانگر استحکام، سرعت و قدرت و قیمت بالای این کفش هاست. اولین قدم در یک تاریخ طولانی ناشی از سرعت و عملکرد: برادران رودولف و آدولف داسلر شرکت “کارخانه تولید کفش برادران داسلر” را در زادگاه خود هرزوژنوراچ ، آلمان تأسیس کردند. رودولف در ابتدا همراه با برادرش داسلر در شهر هرتسوگن آوراخ آلمان تنها دمپایی و کفش های مخصوص کار را تولید می کرد. رادلف داسلر در سال 1974 درگذشت. جزئیات شرکت جدید در تاریخ 14 ژانویه 1949 به ثبت تجاری آلمان اضافه شد. این شرکت از سال ۱۹۸۶ به یک شرکت سهامی خاص تبدیل شد. با مصرف قرص چاقی صورت و بدن پوما کمتر از یک ماه به یک خوش اشتهای باورنکردنی تبدیل می شوید.

قرص چاقی صورت و بدن پوما از مواد طبیعی و گیاهی تشکیل شده است. با این قرص مواد غذایی سریعتر به پروتئین های طبیعی تبدیل می شود و نیاز بدن را به وعده های غذایی نزدیکتر افزایش می دهد. از این رو ما لباس را به عنوان محصولی تعریف می کنیم که می تواند به سطوح جدیدی تبدیل شود. در این شهر کوچک، اختلاف دو برادر منجر به بوجود آمدن دو کنسرن جهانی شد، در این شهر اکنون تنها دو درصد بیکار وجود دارد و هرتسوگن آوراخ به یکی از شهرهای ثروتمند آلمان تبدیل شده است. تمامی نشانگرهای درون کابین انالوگ بوده و هر دو خلبان توان هدایت کامل بالگرد را دارند.