معرفی برند پوما – Osport

خوشبختانه پوما از این نظر ما را ناامید نکرد. همه ما کفشی میخواهیم که ظاهری شیک و جذاب داشته باشد، قبل از این که به دیگر ویژگیهای آن مانند کارایی و قیمت توجه کنیم. معمولا فروش کفش فوتبال پوما در نسخه ی چمنی خیلی بیشتر از دیگر نسخه های آن است و این به علت کیفیت بالاییست که در طراحی کفش ها به کار برده است. او سرمایههای شرکت و نیروی انسانی را کاهش و سیستم آن را تغییر داد تا باعث سودآوری بیشتر شود. این شرکت محصولات خود را در بیش از یکصد و بیست کشور جهان توزیع می کند و بیش از نه هزار نفر در سراسر جهان کارمند دارد. برند پوما یکی از بزرگترین ارائه دهندگان کفش، پوشاک و لوازم جانبی ورزشی سبک در جهان است که در سال ۱۹۴۸ در آلمان تاسیس شده است. از سال 1996 شرکت پوما فعالیت خود را در آمریکا تشدید کرده است و سهم 8 درصدی در بازار آمریکا دارد.

در ۱۰ آپریل سال ۲۰۰۷ میلادی، هولدینگ فرانسوی صاحب برند گوچی، Pinault-Printemps-Redoute (PPR) یا همان هولدینگ یا همان هولدینگ kering با خرید ۲۷ درصد از سهام شرکت پوما به فرمانروایی خانواده داسلر بر روی برند داسلر پایان داد. در سال 2002 پوما مالکیت Tretorn Group را به دست آورد. ونسون عنوان میكند: «در آن زمان ما با احتیاط فراوانی دست به چنان كاری زدیم، چرا كه همانطور كه میدانید فوتبال در امریكا ورزش پرطرفداری محسوب نمیشد ولی تصمیم گرفته بودیم و باید به تعهداتمان عمل میكردیم. به نظر میرسد فورد با پوما به پیروزی دست یافته است. پوما حس پایداری و اعتمادبهنفسی را دارد و به نظر میرسد فقط فورد میتواند چنین حسی را در کلاس خودروهای میان رده خانوادگی ایجاد کند. از نظر گیربکس نیز فعلاً نمونه ۶ سرعته دستی وجود داشته و گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه هم در دسترس قرار میگیرد.

مصرف سوخت خودرو نیز کاملاً رضایتبخش میباشد. این دوربین بخشی از پکیج ۹۰۰ دلاری دستیار راننده است که شامل مواردی همچون کروز کنترل تطبیقی نیز میباشد. اما برسیم به بخش جلوی کابین که یک صفحه لمسی ۸ اینچی شامل اپل کارپلی و اندروید اتو را در خود جای داده است. این سیستم تعلیق شامل تنظیمات میله پیچشی سفت تر در اکسل عقب و دامپرهای بازنگری شده و همچنین رینگهای ۱۸ اینچی بوده است؛ اما ارتفاع خودرو نسبت به مدلهای استاندارد تغییری نداشته است. ما مدل ST-Line X را تست کردیم که بهصورت استاندارد از سیستم تعلیق اسپورتی سود میبرد. نباید نگران این موضوع بود زیرا سیستم هیبریدی ملایم فاقد کابل بوده و شما این خودرو را همانند محصولات دیزلی یا بنزینی معمولی مورداستفاده قرار میدهید. این خودرو از زمان عرضه فقط با پیشرانه ۳ سیلندر ۱ لیتری هیبریدی ملایم با قدرتهای ۱۲۳ یا ۱۵۳ اسب بخار در دسترس است. اواخر سال جاری هم یک پیشرانه دیزلی به این مجموعه اضافه خواهد شد.

همین آلترناتور در مواقع لزوم از قدرت ذخیره شده برای ایجاد ۵۰ نیوتون متر گشتاور بیشتر در زمانی که خودرو میخواهد شروع به حرکت کند استفاده کرده و از فشار کاری پیشرانه درونسوز کم میکند. ضمن اینکه در حال حاضر طرحهای ورزشی پوشاک زنان در زمینه مد و فشن جهانی نیز بسیار تاثیرگذار بوده و طرحهایی که در این زمینه ارائه میشوند، بیشتر حال و هوای محصولات ورزشی را دارند. در عقب همچنان صندلیهایی با دسترسی نسبتاً آسان وجود داشته و محفظه بار ۴۵۶ لیتری نیز بیشتر از فورد فوکوس است. این صفحهنمایش پاسخهای سریعی ندارد اما استفاده از آن راحت بوده و شارژ بیسیم گوشی و دو درگاه USB نیز تدارک دیده شده است. اولین کفش ورزشی پوما در سال 1948 و با نام اتم تولید شد و پس از آن کفش های ورزشی با عنوان های سوپر اتم و برزیل توسط پوما تولید شد. سلنا گومز نیز دیگر سفر جهانی پوماست که در سال 2017 همکاری خود با پوما را آغاز کرده است.