معرفی برند پوما – Osport

پوما یکی از برندهای صدرنشین پس از ریباک، ادیداس و نایک است. تیم بازاریابی پوما نیز به این نکته توجه ویژهای داشته و با همکاری ستارههای معروف جهانی مانند ریحانا (خواننده سرشناس آمریکایی)، تمرکز عمدهای روی پوشاک ورزشی زنانه از خود نشان داده است. هر چند که برند پوما کار خود را با کفش های ورزشی آغاز کرد ولی امروزه یکی از زیرمجموعههای شرکت فرانسوی کرینگ (Kering) محسوب میشود، از تولیدات این برند می توان به انواع کفش و پوشاک ورزشی و همچنین تجهیزات ورزشی اشاره کرد. اوسین بولت؛ دونده جاماییکایی مدیران پوما توانسته اند با تولیدات شان حمایت سریع ترین مرد جهان یعنی اوسین بولت این دونده جاماییکایی را به خود جلب کنند.

در این کمپین، کاربران فیسبوکی میتوانستند عکسها و پوسترهای مورد نظر خود را در ارتباط با محصولات ورزشی پوما به اشتراک بگذارند و حتی از تصویر خودشان استفاده کنند. تا بازیکنان تیم ملی ایران از کفش های پوما استفاه کنند. در سال ۱۹۴۸ دارایی کارخانه کفش برادران داسلر بین دو برادر تقسیم شد. این دو برادر با نبوغ خود توانستند در ابتدا به طراحی کفشهای برند Rudolf که برند پدرشان بود، بپردازند و بعد از مدتی نقش مدیریتی یک شرکت تولید کننده کفش چرمی در نورمبرگ را بر عهده بگیرند. برند پوما از سال 1948 به دست دو برادر رودلف و آدولف داسلر در آلمان تاسیس شد. چهار مدال طلای اوونز از بازیهای المپیک 1936 شهرت این شرکت را بسیار افزایش داد، و ورزشکاران در سراسر جهان خواهان کفشهای برادران داسلر بودند. در طول بیش از 70 سال ، PUMA به عنوان خالق طراحی سریع محصولات سریعترین ورزشکاران کره زمین ، تاریخ سازی کرده است: ما ورزشهایی مانند فوتبال ، دویدن و تمرین ، گلف ، بسکتبال و اتومبیلرانی را با عملکرد و الهام از ورزش افزایش می دهیم محصولات سبک زندگی دفتر مرکزی آن در هرزوگنوراچ ، آلمان ، بیش از 13000 کارمند PUMA ، ورزش و فرهنگ را در بیش از 120 کشور به جلو سوق می دهند.

این کفش فوتبال با آخرین تکنولوژی های روز تهیه شد و هدف از تولید آن بهبود چشمگیر عملکرد فوتبالیست ها در عین راحتی و زیبایی آن بود. تقریباً برای یک قرن ، شهرهای کوچک آلمان که PUMA در آن تأسیس شده و هنوز دفتر مرکزی ما در آن قرار دارد ، توسط کارخانه های تولید کفش شناخته می شد. پیروزی کوتاه مدت ، زیرا کفش “بیش از حد خطرناک” شناخته شده و توسط انجمن ممنوع اعلام شده است. این مدل بهوسیله بندهای سیم مانند (داخل زبانه کفش) بسته میشود. با توجه به تاریخچه و نحوه عملکرد برند Puma در طی سالیان اخیر، در خصوص عملکرد بالا و کارایی بینظیر ساعتهای مچی باکیفیتش جای هیچ حرفی باقی نگذاشته و کارایی بالا و مقاوت بینظیر از جمله خصوصیات بسیار مهم آنها محسوب میشود. گرچه PPR مالک بخش اعظم سهام پوما است، اما پوما همچنان شرکتی مستقل محسوب میشود. هر فرد خوشسلیقهای که خواهان ساعت با کیفیت فوقالعاده و دوام بالا است، حتما باید نگاهی به ساعتهای مچی برند پوما بیاندازد.

یکی از کفش هایی که در نتیجه این سیاست تولید شد کفش موسترو (Mostro) بود. از ترکیب یک کفش موجسواری از دهه ۸۰ و مدل Sprintspike از سال ۱۹۶۸، مدل موسترو (Mostro) تولید شد. که کفش “King” پومارا به پا داشت. ستارگان تنیس، مارتینا ناوراتیلووا و نابغۀ جوان آلمانی بوریس بکر با کفش های پوما در رقابت های مشهورتنیس ویمبلدون در اواسط دهۀ 19800 برنده بودند. اگر به دنبال ساعتی با استایل اسپرت و کژوال هستید و میخواهید از لحاظ عملکرد جای هیچ حرفی باقی نگذارد قطعا یکی از گزینههای جلوی شما ساعتهای برند پوما است. این برند با نمایش ساعتهایی با عملکرد بینظیر و طراحیهای منحصر به فرد و متعدد برای هر فردی با هر سلیقهای ساعت مختص به آن فرد را ارائه میکند. این برند با قیمتهای مقرون به صرفه و معقول خود ساعتهایی با عملکرد بینظیر را در دسترس عموم مردم قرار داده است.