معرفی برند پوما – Osport

پس از اخراج آکی-بوا از اوگاندا توسط دولت نظامی، پوما او را در آلمان به کار گرفت. با 12 تیم از 32 تیم، پوما بزرگترین تامین کننده تیم در جام جهانی 2006 فوتبال در آلمان بود. در سال ۱۹۵۰ اعضای تیم ملی فوتبال آلمان غربی در مسابقه ای مقابل تیم سوییس این کفش را بپا داشتند. این کفش از سری کفش های فوتبال پوما نسخه ای دقیق تر است. قیمت کفش فوتبال پوما دو رنگ کمی گران تر از دیگر نسخه ها بوده و این به خاطر همان ساختار زیبای آن است. در فروشگاه سرخابی شاپ نسخه های با کیفیت از کفش فوتبال پوما وان با استوک تعویضی موجود است. این کفش بیشتر مناسب آب و هوای خشک است و نمیتوانید از آن برای زمین های گل آلود استفاده کنید. این کفش ها به گونه ای استوک ها را زیر پای شما قرار داده است که برای عملکرد های قدرتی، افزایش سرعت دویدن و جهش ها یا پرش های عمیق بشدت تاثیر گذار است!

کفش پوما فیوچر جزئیات برجسته ای دارد که لمس عالی را در مناطق تماس کلیدی پای شما با توپ یا زمین ایجاد می کند. کفش پوما فیوچر از انتخاب بازیکنان حرفه ای است! دیسک، اولین کفش ورزشی بدون بند است. در اواخر دهۀ 1960پوما اولین شرکتی بود که کفش های ورزشی با نوار چسب ولکرو ( بست ولکرو از دوقسمت تشکیل شده که معمولاً بصورت دو نوار یا دو مربع در دو طرف جسمی که لازم است بهم وصل گردد قرار داده میشود. یکی از افتخارات برند پوما به سال ۱۹۸۲ بر می گردد زمانی که دیه گو آرماندو مارادونا، اولین حضور خود در جام جهانی را با کفش پوما توررو آغاز کرد. علاوه بر این ها، ساختار کفش زیره های سیستم حرکت پویا دارد که انرژی را مستقیماً با کشش قابل قبولی به زمین انتقال می دهند.

این کفش ها علاوه بر زیبایی بخاطر قسمت ساقش، از آسیب دیدگی پیچ خوردگی مچ پا جلوگیری می کند. و به این شکل روز به روز بر کیفیت محصولات افزوده می شود و این به سود خریدار است. استفاده از فناوری اطلاعات و بهبود زیرساختهای آن نیز ازجمله رویکردهای مهم پوما برای پیشرفتهای بیشتر آن بوده است. بنابر این جای که از آن خرید می کنید خیلی مهم است. این کفش قالب سخت و محکمی دارد که برای پست های هافبک و مهاجمین بشدت مناسب است. در همین سال این برند قراردادی را با باشگاه آرسنال به امضاء رساند که یکی از بزرگترین قراردادهای این کمپانی به شمار می آمد. به عنوان مثال یکی از کفش ها به رنگ مشکی و دیگری قرمز است.

خیلی از بازیکنان هنگام تمرین با یک زمین خوردن ساده کفش خود را نابود میکنند و این به خاطر کیفیت پایین ساختاریه کفش هایشان است. یک سایت فروشگاهی مثل سرخابی شاپ با پیشینه ی عالی و کیفیت های تضمین شده، محصولات خود را با ورژن اورجینال به فروش میرساند و جای هیچ گونه شکی برای شما باقی نمیگذارد! اگر فرزند شما بین سن 7 تا 12 سال داشته باشد همچنان کودک محسوب میشود و اگر بین سنین 12 تا 17 باشد باید کفش های مناسب سایز پای نوجوانان را برای او خریداری کنید. شما میتوانید برای خرید انواع کفش های پوما در سرخابی شاپ کیفیت های مختلف را بررسی کنید و بعد از اطمینان کامل به محصول، آن را خریداری کنید. اگر قصد دارید تمرین های پیشرفته تری را برای حوضه ی فوتبالی خود انجام دهید، سری کفش چمنی پوما به شما برای پیشرفت به خوبی کمک میکند. البته خیلی نگران این موضوع نباشید چون سرخابی شاپ از پوما همه ی سایز بندی های اصلی و مورد نیاز شما را موجود کرده است تا با خیال راحت خرید کنید!