معرفی برند پوما – Osport

در دسامبر 1992 سهامدار عمدۀ شرکت،Proventus، سرمایه شرکت پوما را 500 میلیون مارک آلمان افزایش داد. ورزشکاران از این کفش ها در مسابقات استفاده می کردند که همین باعث افزایش شهرت برند شد. همه این تلاشها و توجه به جزئیات باعث شدهاند puma بتواند به بهترین نحو انتظارات مشتریانش را برآورده کند. یکی از ستارگان فوتبال به نام Torero ظهور کرد و جالب است که او نیز در مسابقات خود با کفش های پلو شرکت کرد و همین مسئله باعث شد تا سهام این شرکت روز به روز ارزش بیشتری پیدا کند. تکنولوژی پوما xetic یکی از روش های تاثیر گذار در بالشتک ها در کفی کفش پوما می باشد.

این کسب و کار خانوادگی در آغاز فعالیت خود تنها دمپایی و کفش های مخصوص فعالیت در محیط بازار را تولید می کرد؛ اما برادران داسلر خیلی زود نیاز بازار را به کفش های ورزشی درک و خط تولید این نوع کفش ها را نیز در کارخانه خود راه اندازی کردند و علی رغم رکود اقتصادی در اواخر دهه 1920 میلادی، کسب و کار برادران داسلر با موفقیت همراه بود و محصولات آن ها توانست محبوبیت چشمگیری میان مشتریان کسب کند. پروانه اصلی آن چهار پره و روتور دم آن پنج پره داشت. در سال 1936 ، جسی اوونز چهار مدال طلا در بازیهای المپیک در برلین کسب می کند.

او سومین مدال طلای خود را بدست آورد زیرا جامائیکا رکورد جهان را در رله ۴ ۱۰۰ ۱۰۰ متر در ۳۷٫۱۰ ثانیه شکست ، ۰٫۳۰ از مارک ایالات متحده آمریکا که ۱۵ سال قبل از آن تعیین شده بود ، برد. کفش شما لباستان را کامل میکند و اولین و آخرین چیزی است که دیگران به آن توجه میکنند. اشکالی ندارد. ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم بر اساس نوع شلوار خود، مناسبترین کفش را انتخاب کنید. در انتخاب کفش بر اساس نوع شلوار ممکن است فکر کردن به طرزی دیگر برای شما آسانتر باشد. این سکهها همچنین میتوانند کفشهای مسوت، تبریک تولد و حتی فرصت ملاقات با او را برای شما بخرند. شلوارهای تا مچ پا با مدلهای متنوعی از کفشها ست میشوند.

رودلف در اکثر مکان ها و کتاب ها به دنبال اسم بود چون از میزان اهمیت آن آگاهی پیدا کرده بود و بعد از تلاش های بسیاری با یک اسم رو به رو شد” پوما” در اوایل کار این اسم زیاد برای او جالب و جذاب نبود اما بعد که از معنای آن باخبر شد با آغوشی باز این اسم را انتخاب کرد. بنابراین، در ابتدا کفش خود را انتخاب کنید و سپس به این موضوع فکر کنید که چه شلواری برای آن مناسبتر است. در این صورت، بهجای اینکه در نظر بگیرید که با شلوارتان چه کفشی مناسبتر است، به این موضوع فکر میکنید که با کفش شما چه شلواری تناسب بیشتری دارد. درست مانند بقیه دیگر قطعات لباستان، هماهنگی کفش با شلوار شما به تعادل بسیار وابسته است.