معرفی برند پوما – Osport

Renaldo Nehemia قهرمان دو میدانی، سه رکورد جهانی را در دو با مانع بین سال های 1979 و 1981 با استفاده از کفش های شرکت پوما شکست. در سال های 1952 و 1956 شرکت پوما تولید کنندۀ کفش رسمی کمیته المپیک آمریکا شد. در سال 2014 برند پوما به طور رسمی اسپانسر باشگاه آرسنال انگلستان شد. رودولف داسلر در سال ۱۹۷۴ و برادر کوچکتر او ادولف داسلر درسال ۱۹۷۸ درگذشتند.بعداز ان پسر ادولف ،هورست داسلر که مدیریت ادیداس را به دست گرفته بود به طور مشکوکی در سال ۱۹۸۷ درگذشت و شرکت ادیداس با بحران های بسیاری روبرو شد و توسط یک صنعتگر فرانسوی به نام برنارد تاپی به فروش رفت.

آدولف داسلر نام شرکتش را به آدیداس تغییرداد که این نام برگرفته از اسم و فامیل خودش است (ادی داسلر).هرچند خیلی از مردم فکر می کنند که ادیداس مخفف جمله “هرروز درباره ی ورزش رویاپردازی میکنم.” است(All Day I Dream About Sport) . تقریباً 31 هزار نوجوان در سنین بین 10 و 16 سال به توپ ضربه می زدند در بالغ بر 66 هزار تیم با نام هایی مثل “Magic” “Street Attacks” “Turkish Brothers”. زمانی که نمودار اعداد بین ۵۰ تا ۷۵ را نشان دهند به معنی طمع سرمایه گذاران برای سود بیشتر است. این آخرین وضعیت نمودار و مربوط به بازهی ۷۵ تا ۱۰۰ میباشد که نشان دهندهی طمع شدید معاملهگران است. این عبارت نیز زمانی نشان داده میشود که عدد نمودار بین بازهی ۲۵ تا ۵۰ بوده و بیانگر وجود ترس در بین سرمایهگذاران است. این عبارت مربوط به بازهی صفر تا ۲۵ بوده و نشان دهندهی وجود ترس شدید در بازار است.

این عبارت متناظر عدد ۵۰ در نمودار است و نشان دهندهی برابر بودن میزان ترس و طمع در بازار است. شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز: ۲۵ واحد. اولگ بلینکوف (Oleg Blinkov)، رئیس توسعه و عملیات مراکز داده شرکت بیت فیوری، گفته است: «آمریکای شمالی تاکنون بازاری جذاب و استراتژیک برای ما و صنعت استخراج ارزهای دیجیتال بوده است». شرکت بیت فیوری (Bitfury) که در زمینه فناوریهای مرتبط با ارز دیجیتال فعالیت میکند، از شروع به کار مرکز جدید ماینینگ خود در کانادا خبر داده است. بنیان گذار این شرکت فردی به نام رودلف داسلر بود . علاوه بر این، واریز و برداشت به صرافیها نیز تنها از طریق مؤسسات مالی سنتی امکانپذیر خواهد بود. این نهاد جدید قرار است در سال ۲۰۲۴ راهاندازی شود و وظیفه آن نظارت بر بانکها، نهادهای مالی و شرکتهای مرتبط با داراییهای دیجیتال است.

همکاری لامرمن از سال 1993 با پوما آغاز شده است، او از سال 2013 مسئول امور مالی و حقوقی پوماست. افزونه کوین بیس ولت که در وب کروم استور در دسترس است، یک کیف پولی غیرمتولی محسوب میشود که به کاربران اجازه میدهد تا ارزهای دیجیتال و توکنهای غیرمثلی را ذخیره و تراکنش کنند. لوئیس گاریکانو، نماینده پارلمان اروپا میگوید که نظارت بر داراییهای دیجیتال توسط سازمان نظارتی جدید بسیار مهم است، زیرا ارزهای دیجیتال یکی از بخشهای بسیار مستعد برای فعالیتهای پولشویی است. به گزارش خبرگزاری بلومبرگ، اتحادیه اروپا میخواهد شرکتهای ارزهای دیجیتال را به دلیل نگرانیها در رابطه با فعالیتهای غیرقانونی مرتبط با داراییهای دیجیتال، در محدوده اختیارات نهاد نظارتی جدید ضد پولشویی خود قرار دهد. کمیسیون اروپایی مسئول تعیین محدوده اختیارات و طراحی این نهاد ناظر جدید ضد پولشویی است.