معرفی برند پوما – Osport

روابط بین دو برادر رو به وخامت نهاد تا اینکه دو نفر در سال 1948 برای جدا شدن توافق کردند و دو نهاد جداگانه آدیداس و پوما را تشکیل دادند. این هلیکوپتر که در ابتدا آلوئت ۴ نام گذاری شده بود تا سال ۱۹۸۷ در خط تولید بود و در مجموع ۶۹۷ فروند از آن ساخته شد. بیشتر ورزشکاران موفق آلمانی از کفشهای برادران داسلر استفاده کرده بودند.در سال های بعد نیز بسیاری از ورزشکاران موفق دنیا از کفش های داسلر در مسابقات جهانی استفاده کردند که باعث محبوبیت کفش های ورزشی داسلر شد. شرکت پوما محصولات خود را در بیش از 120 کشور جهان عرضه می کند و بیش از 13 هزار کارمند در سراسر دنیا دارد. پوما به یکی از بهترین طرح های هلیکوپتر تاریخ تبدیل شد و ارتش های دست کم ۴۰ کشور دنیا از این هلیکوپتر استفاده کردند. آدولف با تاسیس کارخانه کفش سازی خود بنیانگذار برند آدیداس شد، اما رودولف شرکت کفش سازی خود را به نام رودا تاسیس کرد.

رودلف که دیگر از کار کردن برای دیگران و دوری از خانه خسته شده بود، در سال ۱۹۲۴ به هرتزوگن آوراخ باز گشت تا به همراه برادر کوچکش آدولف (آدی) یک کارخانه کوچک کفشسازی تاسیس کنند. تا این جا با تاریخچه و فعالیت های شرکت پوما آشنا شدیم ولی شاید خالی از لطف نباشد که بدانیم که این کمپانی پیروز توسط چه کسانی مدیریت می گردد و با این مدیران پیروز آشنا شویم. رودولف پس از مدتی نام شرکت خود را به پوما (نوعی یوزپلنگ بومی قاره آمریکا که به دلیل سرعت بالایش بسیار معروف است) تغییر داد و به این ترتیب کمپانی پوما تشکیل شد. تنوع بینظیر ساعتهای پوما باعث شده تا این برند بسیار محبوب باشد و ورزشکاران علاقه زیادی به استفاده از ساعتهای این برند داشته باشند.

زایت 30 ساله با همکاری مارتین که بعدها معاون وی شد توانست یک برنامه ترتیب دهد تا پوما را به شرکتی با زیربنای مالی تبدیل کند. همکاری با باشگاه آرسنال موقعیت بسیار خوبی برای پوما بود تا نام تجاری خود را جهانی کند و محصولات خود را در جهان به نمایش درآورد و به نوعی از شهرت باشگاه آرسنال سود ببرد. این تولید کننده لوازم ورزشی تا کنون حمایت از بسیاری از تیم ها و ورزشکاران موفق در المپیک ها و بازی های جام جهانی برعهده داشته است. محصولات فنتی پوما از محبوبیت ویژه ای در بین جوانان و نوجوانان در سراسر جهان برخودار است. پوما( Puma) یک شرکت آلمانی چندملیتی است که در زمینه تولید و فروش محصولات ورزشی فعالیت میکند و امروزه به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای سازنده کفش و پوشاک ورزشی و تجهیزات مختلف دیگر است.

ریحانا به عنوان سفیر جهانی شناخته می گردد، ریحانا به عنوان ایده پرداز در طراحی محصولات پوما مشارکت دارد و ریحانا با پوما در بخش فراوری محصولات کلاسیک و همچنین ایده برای فراوری محصولات جدید همکاری می نماید. گولدن، مدیر عامل پوما درباره همکاری پوما و ریحانا می گوید: همکاری با ریحانا یک پیروزیت عظیم برای پوما محسوب می گردد و در کنار فعالیت های این شرکت در فراوری لوازم ورزشی آقایان, حضور ریحانا باعث تقویت پوما در فراوری تجهیزات ورزشی بخش بانوان می گردد. همکاری ریحانا و برند پوما از سال 2014 شروع شده است. اولین کفش ورزشی پوما در سال 1948 و با نام اتم تولید شد و پس از آن کفش های ورزشی با عنوان های سوپر اتم و برزیل توسط پوما تولید شد. در می ۱۹۸۹، آرمین داسلر، پسر رودلف، و جرد داسلر با فروش ۷۲ درصد از سهام خود در پوما به شرکت سوئیسی کوسا لیبرمن موافقت کردند.