معرفی برند پوما – Osport

پوما تولیدکنندهی متحد هر دو تیم Super Bowl در آن سال بود: Titans و St. Speedcat به لطف نوآوری آن و ظاهری زیبا به سرعت توانست وارد جهان مد شود. نمایندگی پوما این موفقیت را جشن گرفت و هنوز شادی هایش تمام نشده بود که هاینز فوتِرِر با کفش های دوی پوما توانست رکورد جهانی یوکاهامای ژاپن در رشته دومیدانی را بشکند و تا خط پایان بدود. این شرکت توانسته است با موفقیت به هدف خود در طراحی کفشهای ورزشی که هنوز هم بسیار شیک به نظر میرسند دست پیدا کند. در این گزارش تلاش میکنیم موفقیت این شرکت را در راه تبدیل شدن به برندی جهانی بررسی کنیم. تمرکز رادلف داسلر بر روی کسب و کار شرکت بود درحالیکه آدی از عملیات فنی و تولید مراقبت می کرد. این شرکت بر اساس روش استفاده از کفشهای ورزشی ویژگیهایی مانند پارچه Velcro یا ساق TPU را برای پشتیبانی بهتر از پا روی کفشها قرار میدهد.

پشتیبانی خوب برای ورزشکارانی که در مسیرهای طولانی و سخت مانند مسیرهای صحرایی میدوند بسیار مهم است. همه ما کفشی میخواهیم که ظاهری شیک و جذاب داشته باشد، قبل از این که به دیگر ویژگیهای آن مانند کارایی و قیمت توجه کنیم. آن شخص یوسین بولت جامائیکایی است مردی که تمام افتخارات جهانی را کسب و کرد و در طی فعالیتش طوری مسابقه داد که حتی قبل از مسابقه مدال طلای او را حتمی و 100% می دانستند. به طوری که این شرکت به همه مردم شهر یک جفت کفش رایگان هدیه داد. بادگیر مردانه مشکی بنز Mercedes-Benz AMG یک انتخاب عالی و مطمئن برای شرایط نامساعد هوا است و محصول شرکت پوما PUMA به سفارش مرسدس بنز میباشد . هواداران این برند میتوانند کفش موردعلاقه خود را از میان رنگها و طرحهای مختلف بسیار انتخاب کنند. با این کفشها، دویدن برایتان بسیار راحت خواهد بود.

بعضی از مدلهای این برند دارای مهرههای فومیدر کف خود هستند که میتوانند دویدن روی مسیرهای شنی را شبیهسازی کنند. پای شما روی فوم نرم قرار خواهد داشت و خنک و خشک باقی خواهد ماند. بندهای کفش نیز باعث میشوند کفش به خوبی دور پای شما قرار بگیرد و با فرم آن هماهنگ شود. پوما حامی مالی تجاری مجموعه انیمیشنهای سال ۲۰۰۲، Hungry Heart: Wild Striker بود، و پیراهن ها و لباس های ورزشی آن برند پوما را داشتند. در این مقاله درمورد ویژگیهای این کفش های ورزشی و آن چه آن را از دیگر برند ها متمایز میکند صحبت خواهیم کرد. طراحی کفش های مردانه پوما در سطح ادیداس و نایک حرفه ای طراح شده است و کیفیت بشدت بالایی دارد. به علاوه، اکثریت مشتریان puma میگویند کفش های ورزشی پوما راحتی و دوام بالایی دارند.

جالب است بدانید که خرید کفش فوتبال پوما در نسخه ی جدید یکی از پرطرفدار ترین کفش های این برند بوده که درصد بالایی از فروش را به خود اختصاص میدهد! همه کفشهای این برند در طراحی مخصوص کفی و قالب دور خود پشتیبانی ویژهای از پای شما ارائه میدهند. این باعث بالا رفتن پشتیبانی از پا میشود و در بسیاری از مدلهای دیگر وجود ندارد. مدلهای خاص این برند دارای پنلهایی در وسط پا هستند که سطح پشتیبانی آنها را افزایش میدهند. بسیاری از کفش های ورزشی پوما دارای یک کاور دور مچ پا هستند. برزنت چادرهای باقی مانده از جنگ و یا لاستیک های آب انبارها، مواد اولیه ای بودند که برای ساختن کفش مورد استفاده قرار می گرفتند. رویه بیرونی کفشهای ورزشی پوما معمولا از لاستیک کربنی Evertrack ساخته میشوند. در فینال جام جهانی سوئد در سال ۱۹۵۸، کفشهای پوما تنها کفشهای فوتبال ساخت آلمان بودند.