ماجرای جالب دو برادر بنیان گذار آدیداس و پوما و رقابتی که جهانی شد

شما در پایان مقاله می توانید برای خرید کفش پوما و خرید کفش آدیداس از لینک گذاشته شده استفاده کنید. اگر پای لاغری دارید و میخواهید بهترین کفش را متناسب با اندام و موقعیت انتخاب کنید گزینههایی که در این مقاله مطرح شد میتواند برای شما بسیار مناسب باشد. در ادامه این مقاله از نشریه علمی جهان شیمی فیزیک با قرص چاقی صورت و بدن پوما، ترکیبات و نحوه اثر گذاری آن بیشتر آشنا خواهید شد. برعکس بسیاری از نژادهای گربهسانان، پوماها به صورت دستهای و گروهی زندگی نمیکنند. در شهر قبل از اینکه مردم به یکدیگر جوابی بدهند، نخست به مارک کفش و یا لباس نگاه می کردند تا مطمئن شوند که خودی هستی یا نه، هیچگاه ازدواجی بین کارمندان دو شرکت صورت نگرفته است، البته این روزها نسبت به سالهای قبل، اوضاع قدری آرام تر شده.

در آن زمان اکثر مردم هرتسوگنآوراخ به کفاشی مشغول بودند به همین دلیل پدرشان ترجیح می داد پسرانش در زمینه دیگری فعالیت کنند. رودخانه اوراچ ادیداس را به قسمت شمال و پوما را به جنوب تقسیم کرد. مشاجره بین داسلر ها شهر هرتسوگنآوراخ را به دو گروه تقسیم کرده بود. بسیار شبیه به رقیب خود ادیداس، پوما برای رسیدن به موفقیت بازارهای با قیمت پایین را ترک و وارد بازارهای عالی – قلمرو سنتی غول های آمریکایی نایک و ریباک شد. در فروشگاه ما های کپی بسیاری از مدل های محبوب این کفش ها با مناسب ترین قیمت موجود است.برای اطلاع از قیمت کتانی ادیداس یا قیمت کتانی پوما به این صفحه مراجعه کنید. با PUMA KING از سال ۱۹۷۰ ، ما یک محصول انقلابی دیگر ایجاد کردیم. سال هاست که همه ی ما نام این دو برند ادیداس و پوما را می شنویم و تقریبا کسی نیست که به گوشش نخورده باشد.

در تمام این سالها آدیداس در رقابت تنگاتنگی با پوما بود تا اینکه در سال 1980 برای نخستینبار فروش کفش پوما از آدیداس پیشی گرفت. در سال ۲۰۰۰ پوما بازرسی از تمام عرضهکنندگانش را طبق مبنایی سالانه آغاز کرد، و نتایج را در گزارشهای پایداریش، در دسترس قرار میدهد. ۸-در سال ۲۰۱۰ پوما اسپانسر هفت فدراسیون فوتبال از کشورهای شرکتکننده در جامجهانی آفریقای جنوبی بود. حتی جسد آنها در دونقطه ی کاملا دور از همه در قبرستان دفن شده است. تا به امروز هیچ کس دلیل اصلی اختلاف آن دو را نمیداند حتی نوه های آنها هم نمی دانند جریان از چه قرار بود.

به عبارت دیگر، میتوانید یک جفت از این کفش ورزشی را بخرید و آن را در هنگام دویدن، رفتن به باشگاه ورزشی یا حتی به همراه لباسهای روزانه خود بپوشید. در سال 1998 شرکت پوما قرارداد بلند مدتی را با انجمن تنیسزنان (WTA) منعقد کرد و پوما تأمین کنندۀ رسمی کفش و منسوجات برای تور زنان WTA شد. اما هرچه که بود باعث ۶۰ سال جدایی دوبرادر شده بود که البته حاصل این جدایی شهرت و اعتبار این دو برند در دنیا شد. برادران داسلر،رودولف و ادولف، در صنعت کفش دنیا حرف اول را می زدند و فروش کفش های ورزشی انان پیشرفت باورنکردنی ای داشت تا اینکه بعداز مدتها همکاری تصمیم گرفتند راهشان را از هم جدا کنند.و همین جدایی سبب خیر برای هرکدام انها شد از انجا که هم ادیداس و هم پوما با رقابت های شدید سعی در ارائه ی بهترین کفش های ورزشی دنیا داشتند تا برتری خود را به یکدیگر و به دنیا نشان دهند.