قیمت کفش ریبوک مردانه اصل: 20 مدل ریباک [اورجینال] با لینک خرید ارزان

رنگ بندی کفش های ریبوک همیشه قابل توجه بوده و بسیار گسترده است. در سال ۱۹۹۴ میلادی و در مسابقات NBA، ریبوک کفش های طرح جدید، بدون بند و همچنین قابل شارژ به وسیله گاز کربنیک به قیمت ۱۳۰ دلار را رونمایی کرد! این کفش ها مخصوص تمرین های سخت و یا حرکات سریع و چرخشی است و زیره لاستیک کربنی برای همین منظور در کفش قرار داده شده است. کفش دویدن یا پیاده روی نه تنها برای تحمل وزن و فشار، بلکه برای راحتی پا نیز مورد استفاده قرار می گیرد و برای بهبود سازی وضعیت دویدن ورزشکار است تا بتواند بدون نگرانی از آسیب دیدگی، ورزش کند. ریبوک در تهیه کفش ها از مواد خاصی استفاده میکند که کاملا با دوام است. بیشتر مواد خاصی که در تهیه کفش ها به کار میرود از ساخته های خود برند ریبوک است و همین امر کفش های رانینگ این برند را منحصر به فرد میکند.

سرخابی شاپ هم قصد دارد شما را با ویژگی های کفش رانینگ ریبوک آشنا کند تا هنگام تهیه با خیال راحت و اعتماد کامل، کفش مورد نظر را خریداری کنید. همچنین در باب ظاهر کفش های ریبوک میتوانیم بگوییم که آنها بسیار شیک هستند و با تمام استایل های مردانه و زنانه سازگاری دارند. سال بعدی اولین کفش ورزشی فری استایل زنانه را تواید کرد که نقش بسزایی در پیشرفت این شرکت داشت. در سال 1979،در نمایشگاه بین المللی کفش های کتانی شیکاگو ،ریبوک موردتوجه یک تاجر آمریکایی،پل فایرمن،قرار گرفت.در همان سال،کفش مدل Fireman ریبوک سه با قیمت 60 دلار به بازار عرضه کرد و تا سال 1981 فروش ریبوک به بیش از 1.5 میلیون دلار رسید.در سال 1982،ریبوک اولین کفش راحتی زنانه خود را معرفی کرد،و این اولین کفش ورزشی بود که تا آن زمان برای زنان طراحی شده بود.سال بعد،فروش ریبوک 13 میلیون دلار رسید.این شرکت از اواسط تا اواخر دهه 1980،بعد از تولید و عرضه کفش های تنیس و ایروبیک به سمت تولید کفش های مخصوص دویدن و نیز محصولات اختصاصی برای بازیکنان بسکتبال پیش رفت،که این نقطه عطفی در صنعت کفش ورزشی در آن زمان بود.ریبوک رسماً در سال 1985 یک شرکت آمریکایی شد،عرضه اولیه عمومی اوراق بهادار این شرکت در نیویورک با نماد RBK انجام گرفت.

در سال ۱۹۸۶ میزان فروش به طور غیرمنتظرهای به بیش از سه برابر افزایش و به ۹۱۹ میلیون دلار رسید. تا ابتدای دهه هشتاد میلادی ریباک موفق شده بود که 1 میلیون نسخه از کفش هایش را به فروش برساند که موفقیت چشمگیری به شمار می رفت. رویه جدید این برند هر چند سال یکبار بهترین کیفیت خودش را عرضه میکند و همیشه همه ی رویه ها به صورتی است که تنفس پا هنگام دویدن به خوبی حفظ شود. همچنین همه ی اجزای ساخه شده در کفش های ریبوک مقاومت به شدت بالایی در برابر ساییدگی دارند. بر اساس ساختار کفش های رانینگ ریبوک، مچ پا هنگام دویدن در نود درصد مواقع به خوبی محافظت میشود. حتی در کفیه کفش ها از ماده ای که جلبک ها در شرایط خاص ترشح میکنند استفاده میشود.

فرم کفش ها به صورتی طراحی شده است که هنگام دویدن حرکت پای دونده ها تغییر شکل نمیدهد و این منجر به تناسب اندام و پایداری بیشتر میشود. این صفحه ی کربنی سرعت دویدن یا تحرک ناگهانی هنگام تمرینات ورزشی را کنترل میکند. ریبوک به صورت کاملا حرفه ای کفش های رانینگ خاصی را طراحی کرده است که از یک صفحه ی کربنی پلاستیکی در زیره ی کفش استفاده میکند. بدون داشتن صفحه ی کربنی هم میتوان به تمرینات ورزشی بپردازید اما حضور این زیره در کفش شما را تا پنجاه درصد همراهی میکند! جف زمان خدمات خود در کشور آلمان حضور داشت و از نزدیک شاهد ظهور دو غول صنعت کفشسازی به نامهای پوما و آدیداس بود.