قیمت و خرید کفش و کتونی ریباک اصل (2022)✔️ – چارسونِت

بسیاری از مردم نام این برند را به اشتباه ریبوک تلفظ می کنند اما تلفظ صحیح آن ریباک Reebok است. به گزارش نیویورک تایمز، معامله فوق در حالی انجام میشود که Authentic آماده تبدیل شدن به یک شرکت سهامی عام است. فروشگاه اینترنتی کتونی متونی همواره آماده است تا با انتخاب هر کدام از مدل های کتونی که مورد پسند مشتریان می باشد را به صورت خرید آنلاین در اختیار مشتریان نیز قرار دهد. برای دسترسی آسان تر به فروشگاه کتونی کتونی از طریق لینک مورد نظر نیز باشید. به نظر میرسد که ریبوک از سال 2016 تاکنون با آدیداس مشکل داشته که آن را میتوان از این قبیل اظهارات «کسپر رورستد»، مدیر اجرایی آدیداس فهمید: «برای مدت زمان مشخصی، احتمالا برند قوی تر از محصولات ظاهر میشد. زمانی که در آن زمان با سه نوار خود با شرکت آدیداس و یا نایک رقابت می­کرد.

همان طور که از شواهد و قرائن پیداست، آدیداس در احیای برند و بازگشت به دوران شکوهمند خود کاملا موفق عمل نکرده است. چندان جای تعجب نیست اگر میبینیم که آدیداس تمایل دارد ریبوک را بفروشد زیرا میزان فروش برند با افتی 19 درصدی از 2 میلیارد 50 میلیون دلار در سال 2019 به 1 میلیارد و 650 میلیون دلار در سال 2020 رسید. برند ریبوک در ابتدا یک کمپانی تولید کفش انگلیسی بود که توسط خانواده فاستر در سال 1895 میلادی کار خود را شروع کرد و در اواسط قرن بیستم نام خود را به ریبوک تغییر داد. آغاز کار برند ریبوک از سال 1985 در انگلیس بود و برای شروع با مدل Spiked Running Shoe کار خود را آغاز کرد. پس از خرید، دفتر مرکزی برند همچنان در شهر بوستون، واقع در ایالت ماساچوست، مستقر خواهد ماند.

اگر کفی کفش شما از پایتان محافظت نمیکند پس بههیچعنوان کار خودش را خوب انجام نمیدهد. سپس در سال 1900 میلادی شرکت خود را با نام J W Foster & Sons در بریتانیا تأسیس کرد و در نهایت پس از 58 سال نوه های او شرکت را با نام ریبوک ثبت کردند. از آنجا که شخصی به نام جوزف ویلیام فاستر خود را عنوان اولین سازنده کتونی های ورزشی میخدار به همگان شناسانده شد. لباس ها و کتونی های ورزشی مارک ریبوک هم اینک برای خرید آنلاین توسط مشتریان در سایت کتونی متونی قرار داده شده اند. لباس های کراس فیت (CrossFit) منحصرا توسط مارک ریبوک تولید می شوند. شرکت آمریکایی کالاهای ورزشی که کفش، لباس و تجهیزات ورزشی تولید می کند در سال 1895 توسط جی، دبیلو، فاستر در بولتون انگلستان تأسیس شد. مجموعه ریبوک در سال 1890 میلادی توسط جوزف ویلیام در شهر بولتون راه اندازی شد.

در سال 1895 در شهر بولتون – انگلستان تاسیس شد و امروزه از زیرمجموعه های برند مشهور آدیداس «Adidas» میباشد. برند ریبوک آخرین برند فروخته شده آدیداس نیست و نخواهد بود! ریبوک تنها برندی نیست که آدیداس آن را فروخته بلکه برند گلف «TaylorMade» و برند کفش «Rockport» نیز قرار است در آینده نزدیک فروخته شوند. ادغام آدیداس با ریبوک را می توان دریچه و فصل تازه ای از برند ریبوک دانست که در سال 2006 اتفاق افتاد. آدیداس که پیش از این ریبوک را در سال 2005 به مبلغ 4 میلیارد دلار خریداری کرده بود، حالا این برند تولید کننده پوشاک ورزشی را به مبلغ 2.5 میلیارد دلار به شرکت مدیریت برند آمریکایی «Authentic Brands Group» میفروشد. این یک کفش ساده بود که از مارک Vetements و لوگوی Reebok Delta استفاده کرد و بدین طریق تولید یک کفش ورزشی عالی و تمیز آغاز شد. سالها تلاش و زحمت این مارک بریتانیایی را شهره عام و خاص کرده است و توانسته تقریبا در سراسر جهان محصولات خود را به فروش برساند.