قیمت و خرید کفش و کتونی ریباک اصل (2022)✔️ – چارسونِت

این یکی از دلایلی بود که برند ریبوک خیلی راحت تر تن به ادغام با آدیداس بدهد. در سال 1979، ریباک در نمایشگاه بین المللی کفش ورزشی شیکاگو حضور داشت و پائول فایرمن (Paul Fireman) که یک عمده فروش آمریکایی بود با کشف برند ریبوک، حق انحصاری فروش کفش های ریبوک را در آمریکای شمالی به دست آورد. همین نمایشگاه باعث شد که مجوز پخش محصولات ریبوک در آمریکای شمالی را کسب کند و سه مدل از کفش های دو را در آمریکا معرفی کند. در سال 1992 میلادی بود که برند ریبوک شروع به از دست دادن تدریجی موقعیت خود در بازار کفش های ورزشی، پوشاک ورزشی و همچنین لوازم ورزشی کرد و باعث نگرانی سهامداران خود شد. این کار باعث شد که بازار گسترده تری برای ریباک فراهم شود و بهره گیری از تکنولوژی های هر دو برند سبب تولید کفش هایی بی نقص می شود. مدیران شرکت لوازم ورزشی آدیداس پس از خرید برند ریبوک نام این شرکت تجاری را تغییر ندادند و فقط تکنولوژی شرکت لوازم ورزشی آدیداس را در خطوط ساخت محصولات برند ریبوک جایگزین کردند (ریبوک امروزه یکی از زیرمجموعه های آدیداس است)…

جوزف ویلیام فاستر بنیان گذار برند ریبوک در طراحی کفش های رانینگ از ساختار منحصر به فردی استفاده کرده است و شما برای خرید کفش رانینگ ریبوک لازم است با این ساختار آشنا باشید. برند ریبوک یکی از برند های مشهور برای تولید کفش است و خرید کفش رانینگ ریبوک ایده ی خیلی خوبی است. روکش چرم برای تمیز کردن کفش به ما خیلی کمک میکند اما جالب است بدانید که روکش مش هم برای شستن کفش در ماشین لباسشویی خیلی خوب عمل میکند! این فوم مقاومت بالایی در برابر دویدن های طولانی مدت دارد و استحکام گام برداشتن را به خوبی حفظ میکند. این کفی در اکثر کفش های رانینگ ریبوک پهن است و معمولا تمام سطح کف پا را هنگام دویدن پوشش میدهد. در این مطلب از میان تاب ترین برندهای کفش دنیا نگاهی به ریبوک یا ریباک که از کشور انگلستان شروع به کار کرده و امروزه نامی جهانی دارد، خواهیم داشت.

این صفحه ی کربنی سرعت دویدن یا تحرک ناگهانی هنگام تمرینات ورزشی را کنترل میکند. بدون داشتن صفحه ی کربنی هم میتوان به تمرینات ورزشی بپردازید اما حضور این زیره در کفش شما را تا پنجاه درصد همراهی میکند! امّا از آن محافظت نیز میکند. در تولید این کفشها آزمایشات زیادی نیز توسط فیزیولوژیستها صورت گرفت که نتایج بدست آمده از آنها به ریبوک در تولید بهینهترین کفش برای ایروبیک کمک کرد. نتیجه همکاری آنها تولید و توسعه کفشهای سری Step Reebok بود. تا سال ۱۹۸۱، فروش ریبوک به ۱ میلیون عدد رسید اما تغییرات زیادی برای سال آینده شرکت پیش بینی شده بود. اما این ماجرا سبب نشد تا برند ریبوک، روزهای اوج خود را از یاد ببرد! شاید این سوال پیش آید که دلیل آغاز روزهای سستی و ضعف این برند چه بود؟ اما در سال ۱۹۹۵ میلادی بود که هزینه های عملیاتی این شرکت افزایش یافت… ریبوک در سال ۱۹۸۹ پس از مذاکره و مشورت با دانشمندان و انجام تحقیقات بیومکانیکی که نشان داد استپ ایروبیک روشی معتبر و کارامد برای تمرینات قلبی و عروقی است، تولیدات خود را در سطح ملی افزایش داد.

این شیوه ی تمرینات نوآورانه یک برنامه تقویت حرکتی است که بر تکامل کامل توان بدن با تأکید بر عضلات شکم، لگن و “هسته ای” تمرکز دارد. علاوه بر تنفس پاها، رویه کفش ریبوک بافتی از تار های قوی و پر تراکم دارد که به عمر کفش شما می افزاید. رویه جدید این برند هر چند سال یکبار بهترین کیفیت خودش را عرضه میکند و همیشه همه ی رویه ها به صورتی است که تنفس پا هنگام دویدن به خوبی حفظ شود. علاوه بر آن، فوم مخصوص کفش های رانینگ ریبوک در سبک ترین حالت ممکن طراحی شده است و بدون اضافه کردن کوچک ترین وزن به کفش، آن را خیلی محکم و در عین حال نرم میکند!