عطر و ادکلن برند پوما – قیمت و خرید

و سهامداران پوما سود سهام را در سال 1996 دریافت کردند. تا سال ۱۹۶۲ کفش های پوما تقریباً به ۱۰۰ کشور جهان صادر شد و اکنون برند PUMA یکی از برترین برندهای کفش و لباس در سرتاسر دنیا به شمار می آید. در این جام جهانی، تیم ملی کشور مورد حمایت پوما برای اولین بار، قهرمان جام جهانی شد. به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقهای رای الیوم، جنبش تحریم رژیم صهیونیستی و خروج سرمایهگذاریها از اراضی اشغالی و تحریم این رژیم (بیدیاس) در حسابهای کاربری خود در شبکههای اجتماعی برای شرکت در ششمین کمپین توییتری علیه شرکت آلمانی تجهیزات و پوشاک ورزشی پوما از سال ۲۰۱۸ فراخوان داد.

نام ENS علاوه بر اشاره به آدرس یک وبسایت غیرمتمرکز، مزایای گوناگونی دارد از جمله اینکه دریافت هرگونه رمزارز، توکن یا دارایی مبتنی بر بلاکچین را ممکن میکند و به صاحب خود امکان میدهد اطلاعات پروفایل مانند آواتار، آدرس ایمیل یا نام کاربری توییتر را ذخیره کند. به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، پوما، شرکت آلمانی تولیدکننده پوشاک ورزشی، نام دامنه خود را در سرویس نام دامنه اتریوم (ENS) ثبت کرد و نام کاربری خود را در توییتر به PUMA.eth تغییر داد. توییت منتشر شده توسط eth-leaderboard نشان میدهد پوما در میان ۱۰۰ حساب توییتر با بیشترین دنبالکننده که نام دامنهای در اتریوم دارند، در رده ۱۳-ام قرار دارد. دو رنگ سیاه و سفیدی که در لوگوی پوما به کار رفته نیز مفاهیم قدرت و برتری را انتقال میدهند. کمیته المپیک آمریکا در سال ۱۹۵۲ و دوباره در سال ۱۹۵۶ پوما را به عنوان تأمین کننده رسمی کفش خود معرفی کرد.

البته قیمت کفش فوتبال پوما در انواع ورژن های تولید شده برای مردانه هم متفاوت بوده و وزن های متفاوتی دارند. جام جهانی FIFA 2014 در برزیل یک مرحله خارق العاده برای محصولات نوآورانه فوتبال ما به حساب می آید: هر دو هشت پیراهن تیم ملی با نوآوری در لباس PUMA PWR ACTV و همچنین تفسیر رنگارنگ صورتی و آبی PUMA از evoPOWER انقلابی و evoSPEED ما کفش های فوتبال – ترفندهایی – که در ۷۲٪ از کل بازی ها دیده می شود – چشم نواز هستند و بسیاری از عناوین مثبت را ایجاد می کنند. نوار فشاری تطبیق دهنده ی میانی پا داخل کفش، یک تناسب قفل شده ایجاد می کند که به شتاب شما و ضربه های قدرتی نیروی بیشتری می بخشد. در آوریل 2007، شرکت فرانسوی کرینگ خرید 27 درصد از سهام پوما را گفت که راستا این شرکت برای خرید کامل پوما را هموار می کرد.

بازیهای المپیک در سال ۱۹۵۲ در هلسینکی موفقیت چشمگیری برای پوما رقم زد و بازار انگلیس را به روی این شرکت جوان گشود. یک شرکت آلمانی به نام پوما که تولید کننده محصولات ورزشی است هم اکنون یکی از برجسته ترین ها در جهان به شمار می رود. پوما (PUMA) یکی از برجسته ترین برندهای فراوری کفش، پوشاک و لوازم ورزشی در جهان است. همکاری پوما و آرسنال همچنان ادامه دارد و پوما برای تبلیغات خود از بازیکنان آرسنال و نام این باشگاه استفاده می نماید. این برند مدلهای مختلفی از کفشهای ورزشی برای همه سلیقهها طراحی کرده است. پوما برند معروف پوشاک ورزشی، سرمایهگذاریهای قبلی خود در دنیای NFT را با اقدام جدیدی ادامه داده است.