راز موفقیت «پوما»؛ برترین برند محصولات ورزشی

این کفش از سری کفش های فوتبال پوما نسخه ای دقیق تر است. پوما با مشارکت رهبران صنعت تولید خودرو و موتورسیکلت همچون «فراری» و «بوکاتی» مجموع ای اختصاصی از کفش های ویژه مسابقات اتومبیل رانی و موتورسواری را طراحی و تولید کرده است. خیلی از بازیکنان هنگام تمرین با یک زمین خوردن ساده کفش خود را نابود میکنند و این به خاطر کیفیت پایین ساختاریه کفش هایشان است. برخی معترضان که پرچم فلسطین را حمل میکردند، کنار ورودی شعبههای پوما ایستاده و مردم را از خرید محصولات این شرکت نهی میکردند. برای خرید کفش فوتبال پوما اصل میتوانید با بررسی سایت ما و عکس هایی که از آن منتشر کرده ایم کیفیت را به خوبی بررسی کرده و پس از آن برای سفارش اقدام کنید. همچنین اگر همین حالا محصول را سفارش دهید 3 الی 7 روز دیگر می توانید آن را در میدان تمرینات به پا کنید.

از پله (Pelé) به عنوان بازیکن قرن فوتبال و همچنین پرافتخارترین کینگ پوش نام برده می شود. کفش های مخصوص چمن پوما را نباید از دست داد. آنها همچنین شعارنوشتههایی را در دست داشتند که روی آن نوشته بود دست از حمایت رژیم آپارتاید اسرائیل بردارید و جنایت در فلسطین را متوقف کنید. گروه PPR، که از سال 2013 به نام کرینگ شناخته می شود، رهبر جهانی در پوشاک و لوازم جانبی، بیش از 60 درصد از سهام پوما را به دست آورد. این به علت وجود عکس ها و اسلاید های دقیق و باکیفیت از محصولات بوده که برای آشنایی شما ارائه کرده ایم تا خیالتان از اصل بودن محصول راحت باشد.

اما سرخابی شاپ با ارائه نسخه ی اورجینال کفش فوتبال پوما اوو پاور این مشکل را برای همیشه برطرف کرده است! علاوه بر اینها، قیمت کفش فوتبال پوما کینگ نسبت به دیگر نسخه های آن ارزانتر است اما دوام یکسان دارد! یکی از طراحی های منحصر به فرد و جذاب کفش فوتبال پوما، کفش های دو رنگ آن است که همه را به خود جذب میکند! به عنوان مثال یکی از کفش ها به رنگ مشکی و دیگری قرمز است. هر برندی برای اینکه تمایزی در کار خود به نمایش بگذارد یک شعار یا فلسفه دارد که عملا می توان از آن به عنوان شعار تبلیغاتی نیز نام برد. در سال ۲۰۱۰ ، PUMA به عنوان یک مارک تجاری با خرید Cobra Golf ، مارکی معروف به تجهیزات غنی از فناوری و تغییر بازی ، رشد می کند. بنابر این جای که از آن خرید می کنید خیلی مهم است.

برای خرید این کفش به صفحه فروش محصول رفته و همین حالا سفارش خود را ثبت کنید. موسسان آدیداس یا همان برادران داسلر بدعت دیگری را نیز از خود برجا گذاشتند و آن اینکه برای نخستین بار در جهان تبلیغات، از چهره یک ستاره ورزشی برای بازار یابی استفاده کردند. این کفش مناسب بازی روی چمن طبیعی بوده اما از آن روی چمن مصنوعی و برای بازی داخل سالن هم میتوانید استفاده کنید. این شرکت یکی از بزرگترین شرکتهای سازنده کفش و پوشاک ورزشی است. به همین دلیل و علم بر این موضوع، برند ها همیشه سعی کرده اند با استخدام کردن بهترین نیرو ها از بهترین مناطق دنیا، بهترین و کاربردی ترین ایده ها را دریافت کنند تا شرایطی را آماده کنند که بتوانند بهترین نتیجه را در کسب و کار و برندشان بگیرند. او سومین مدال طلای خود را بدست آورد زیرا جامائیکا رکورد جهان را در رله ۴ ۱۰۰ ۱۰۰ متر در ۳۷٫۱۰ ثانیه شکست ، ۰٫۳۰ از مارک ایالات متحده آمریکا که ۱۵ سال قبل از آن تعیین شده بود ، برد.