راز موفقیت «پوما»؛ برترین برند محصولات ورزشی

بسیار شبیه به رقیب خود ادیداس، پوما برای رسیدن به موفقیت بازارهای با قیمت پایین را ترک و وارد بازارهای عالی – قلمرو سنتی غول های آمریکایی نایک و ریباک شد. داشتن استایل اسپرت و پوشیدن کفشهای کتانی و بروگ اغلب انتخاب بسیار خوبی برای لگ هستند. بنابراین، انتخاب کفش در این شرایط، بستگی به این دارد که میخواهید چگونه به نظر برسید و برای بالاتنه خود میخواهید چه لباسی بپوشید. گروه تولیدی پوما با در نظر گرفتن پنج اولویت اساسی و استراتژیک، سعی در بهبود بخشیدن به روند پیشرفت این شرکت دارد. وقتی میخواهید کفش مناسب برای این نوع شلوار را انتخاب میکنیم، توصیه میکنیم کفشی را انتخاب کنید که ظاهری بلندتر به شما میدهد یا گشاد شدن لباس شما را به حداقل میرساند.

بااینحال، شما میتوانید با آگاهی از نحوه انتخاب کفش بر اساس نوع شلوار، نهتنها کفش راحتی را انتخاب کنید، بلکه میتوانید ظاهر شیکتری درنتیجه انتخاب خود داشته باشید. بااینحال، شما میتوانید با این شلوار، چکمه با قد متوسط و کفش لوفر نیز بپوشید. برای خرید کفش فوتبال پوما اصل میتوانید با بررسی سایت ما و عکس هایی که از آن منتشر کرده ایم کیفیت را به خوبی بررسی کرده و پس از آن برای سفارش اقدام کنید. برند پوما نیز بهعنوان تولیدکننده محصولات ورزشی، اسپانسر بسیاری از ستارگان معروف دنیای ورزش بوده، به طوری که بسیاری از مصرفکنندگان جهانی این برند، لوگوی خاص آن را در کنار برخی چهرههای معروف دنیای ورزش به خاطر میآورند. برند آدیداس و لوگوی سه خط معروف آن تقریبا همه جا به چشم می خورد و در دنیای ورزش بسیار سروصدا کرده است.

پوماها به واسطه قدرت بدنی بسیار بالا و قدرت مخفیکاریشان شکار میکنند. ستارهیی چون میشائیل بالاك (كه اخیرا به چلسی پیوسته) در آلمان همواره از حمایت مالی آدیداس برخوردار بوده. آنها همچنین با حمل پرچم فلسطین و اهتزاز آن مقابل دانشگاههای مختلف، جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرده و خواستار توقف حمایت دولت لندن از صهیونیستها شدند. این کمپین با همکاری مجلۀ ورزشی آلمانی Sport-Bild و با حمایت مغازه های خرده فروشی کالاهای ورزشی برگزار شد. امروزه پوما مجموعه ای تحسین برانگیز از کفش ها، پوشاک و تجهیزات ورزشی را برای استفاده در موقعیت ها و فعالیت های مختلف و رشته های ورزشی متنوع تولید و عرضه می کند و «الکساندر مک کوئین» و «حسین چالایان» که از معروف ترین موفق ترین طراحان لباس در دنیا هستند، با این شرکت همکاری نزدیکی دارند. همکاری با باشگاه آرسنال موقعیت بسیار خوبی برای پوما بود تا نام تجاری خود را جهانی کند و محصولات خود را در جهان به نمایش درآورد و به نوعی از شهرت باشگاه آرسنال سود ببرد.

برای این نوع شلوارها، کفشهای پاشنهبلند و صندلهای بنددار نیز بسیار مناسباند. میتوانید شلوار مام استایل را با صندلهای پاشنهدار و کت بلیزر بپوشید تا ظاهری غیررسمی داشته باشید. کفشهای موردعلاقه ما برای شلوار راسته شامل صندلهای بنددار، کفشهای نوکتیز، چکمهها و کفشهای کتانی کوتاه هستند. کیفیت بالای کفش در عین حال راحتی ، از ویژگی های همیشگی کتانی های پوما می باشد. به علاوه برای چاپ لوگوهای تیم ها یا فدراسیون ها، و یا لوگوی پوما بر روی پیراهن های Ultraweave از روش های جدیدی استفاده می شود که نسبت به روش های انتقال سنتی، سبک تر و قابل تنفس تر هستند.