دانستنی های جالب درباره برند پوما

پوما با مشارکت رهبران صنعت تولید خودرو و موتورسیکلت همچون «فراری» و «بوکاتی» مجموع ای اختصاصی از کفش های ویژه مسابقات اتومبیل رانی و موتورسواری را طراحی و تولید کرده است. در سال 1990 او به پوما ملحق شد و به عنوان معاون رئیس بازاریابی بین المللی و فروش، جاییکه او مسئول استراتژی ارتباطات بین المللی این شرکت بود و به طور قابل توجهی به تغییر موقعیت نام تجاری پوماکمک کرده است. در سال ۱۹۹۳ یوخن زایتس در سن سی سالگی به عنوان مدیر عامل این کمپانی برگزیده شد. در بین این 12 تیم, تیم ملی فوتبال ایتالیا که فاتح این رقابت ها بود نیز حضور داشت و این موفقیت بزرگی برای کمپانی پوما محسوب شد. برای این نوع شلوارها، کفشهای پاشنهبلند و صندلهای بنددار نیز بسیار مناسباند. اگرچه کفشهای کاملا تخت را میتوان با این نوع شلوار ست کرد اما مهم است مطمئن شوید که شلوار دوخت خوبی دارد.

بیشتر کفشها با شلوار راسته قابلست شدن هستند. برای اینکه بتوانید شلوار تنگ را با مدلهای بیشماری از کفش ست کنید، مهم است شلواری بپوشید که تا مچ پا یا کمی بالاتر از آن باشد. وقتی میخواهید کفش مناسب برای این نوع شلوار را انتخاب میکنیم، توصیه میکنیم کفشی را انتخاب کنید که ظاهری بلندتر به شما میدهد یا گشاد شدن لباس شما را به حداقل میرساند. بخشی ازموفقیت این شرکت به دلیل عرضه مداوم کفشهای ورزشی جدید ومناسب دویدن است که هم برای صحرانوردی و هم برای دویدن در جاده مناسب هستند. انواع کتونی و لباس را میتوانید از سایت نمایندگی هر برند با قیمت مناسب بخرید. فناوری Ultraweave ترکیبی از پارچه، الگوهای ساخت و اجزای کاربردی (تزئینات) است؛ از این رو به اینگونه لباس ها، ویژگی های منحصر به فردی می بخشد. برخی از کفشهایی که میتوانید با این نوع شلوار بپوشید شامل کفشهای پاشنهدار، کفشهای پاشنهدار نوکتیز و نیمبوتها هستند.

پیدا کردن شلوار راحتتر از لگ دشوار است. PUMA در سال ۲۰۰۶ در دنیای گلف اثری از خود نشان داد و با پوشیدن لباس ، کفش و لوازم جانبی شیک و آماده برای کار در رده ها قرار گرفت که به گلف بازان از هر سطح کمک می کند از بازی لذت ببرند و با اطمینان و سبک بازی کنند. از جمله ویژگی های کفش مردانه پوما اصل می توان به دارا بودن فوم هایی چند لایه و نرم در قسمت های پشتی و جلویی کفش،راحتی بی نظیر،انعطاف پذیری بالا،طرّاحی متناسب با قوس پا جهت کمک به حرکات طبیعی پا،سبک بودن و همچنین مشخّص بودن وزن کفش ها با سایزهای مختلف اشاره کرد که روش خوبی برای تشخیص دادن کفش های اورجینال از کفش های تقلّبی و غیر اصل می باشد. سعی می کنند که آن ها نیز از لباس و کفش های برند پوما استفاده کنند تا بلکه شبیه الگوی ورزشی و زندگی خود شوند و یا با کیفیت بالایی که این محصولات دارند کارایی و کیفیت کار خود را افزایش دهند.

در سال ۱۹۶۷ کمپانی پوما دامنه محصولات خود را افزایش داد و همین گسترش دستهبندی محصولات و تولیدات باعث محبوبیت بیشتر برند پوما شد. این ابرشرکت در سال ۱۹۲۴ در شهر هرتسوگنآوراخ آلمان به نام کارخانه کفشسازی برادران داسلر توسط آدولف و رودلف داسلر راهاندازی شد که در سال ۱۹۴۸ تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفتند. در طی قرن ۲۰ تعداد زیادی از پوماها در قسمتهای مرکزی و شرقی آمریکای توسط کشاورزان و مزرعهدارها کشته شدند چرا که نمیخواستند این پوماها احشام آنها را بکشند. پوماها زمانی از فاصله اقیانوس آرام تا اقیانوس اطلس در مناطق مختلف دیده میشدند اما بر اساس سازمان محافظت از طبیعت، تمدن ۲۰۰ ساله در سواحل شرقی آمریکای شمالی باعث از بین رفتن آنها شده است.