دانستنی هایی درباره ی برند پوما

اولین کفش ورزشی پوما در سال 1948 و با نام اتم تولید شد و پس از آن کفش های ورزشی با عنوان های سوپر اتم و برزیل توسط پوما تولید شد. استفاده از این کفش بدان معنی بود که با توجه به وضعیت هوا می توانستیم از استوک کوتاه و یا بلند استفاده کنیم». شعار برند پوما faster for ever به معنی سریع برای همیشه است که با نام و لوگوی آن نیز متناسب می باشد. همکاری پوما و آرسنال همچنان ادامه دارد و پوما برای تبلیغات خود از بازیکنان آرسنال و نام این باشگاه استفاده می نماید. همکاری ریحانا و برند پوما از سال 2014 شروع شده است. گولدن، مدیر عامل پوما درباره همکاری پوما و ریحانا می گوید: همکاری با ریحانا یک پیروزیت عظیم برای پوما محسوب می گردد و در کنار فعالیت های این شرکت در فراوری لوازم ورزشی آقایان, حضور ریحانا باعث تقویت پوما در فراوری تجهیزات ورزشی بخش بانوان می گردد.

ریحانا به عنوان سفیر جهانی شناخته می گردد، ریحانا به عنوان ایده پرداز در طراحی محصولات پوما مشارکت دارد و ریحانا با پوما در بخش فراوری محصولات کلاسیک و همچنین ایده برای فراوری محصولات جدید همکاری می نماید. اگر فرزند شما بین سن 7 تا 12 سال داشته باشد همچنان کودک محسوب میشود و اگر بین سنین 12 تا 17 باشد باید کفش های مناسب سایز پای نوجوانان را برای او خریداری کنید. ریکی به همراه استعداد و رانندگی بی حد و حصر خود در زمین گلف ، به دلیل سبک جسورانه و نارنجی یکشنبه شناخته می شود و هواداران به دلیل شخصیت اصیل و جذاب او را دوست دارند. ما در چارسونِت کلکسیونی از انواع کفش ورزشی و اسپرت مردانه ، انواع کفش ورزشی زنانه و بچگانه در سبک ها و طرح های متنوع با تنوعی کم نظیر از برندهای محبوب و نام آشنا برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.

در بین این 12 تیم, تیم ملی فوتبال ایتالیا که فاتح این رقابت ها بود نیز حضور داشت و این پیروزیت عظیمی برای کمپانی پوما محسوب شد. دفتر مرکزی کمپانی پوما در شهر Herzogenaurach آلمان واقع شده است. در سال 1928، نهمین دوره بازی های المپیک در شهر آمستردام هلند برگزار شد و بیش از نیمی از ورزشکاران آلمانی شرکت کننده در این بازی ها، کفش های کارخانه کفش سازی برادران داسلر را به پا کردند که این رویداد موجب گسترش شهرت محصولات این کارخانه در آلمان شد. هانس لانگ شهردار شهر هرتسوگن آوراخ می گوید که کارگران و کارمندان آدیداس و پوما به این دو برادر بسیار وفادار بودند. آدولف با تاسیس کارخانه کفش سازی خود بنیانگذار برند آدیداس شد، اما رودولف شرکت کفش سازی خود را به نام رودا تاسیس کرد. شیر کوهی بزرگترین گربهسان قاره آمریکا بعد از جگوار میباشد، هر چند دهها نام برگرفته از افسانههای مردمان بومی قاره امریکا برای این گربه سان وجود دارد اما اکثر دانشمندان آن را با نام پوما (puma) میشناسند.

از آن سال، کرینگ 62.1 درصد از سهام پوما را خریداری کرد اما به رغم مالکیت عمده سهام، پوما همچنان شرکتی مستقل باقی مانده است. در سال 1948 بین برادران داسلر اختلافاتی پدید آمد که موجب جدایی دو برادر و از هم پاشیدن کارخانه کفش سازی شد. اولین کفش ورزشی پوما در سال 1948 و با نام اتم فراوری شد و پس از آن کفش های ورزشی با عنوان های سوپر اتم و برزیل توسط پوما فراوری شد. به عبارت دیگر، میتوانید یک جفت از این کفش ورزشی را بخرید و آن را در هنگام دویدن، رفتن به باشگاه ورزشی یا حتی به همراه لباسهای روزانه خود بپوشید. این شرکت چند ملیتی سابقه زیادی در فراوری کفش های ورزشی دارد و محصولات آن مورد علاقه بسیاری از ورزشکاران معروف جهان است.