داستان موفقیت برند «پوما»؛ برگزیده فوتبال آلمان – پرشینپود

در فروشگاه سرخابی شاپ نسخه های با کیفیت از کفش فوتبال پوما وان با استوک تعویضی موجود است. از جمله ویژگی های کفش مردانه پوما اصل می توان به دارا بودن فوم هایی چند لایه و نرم در قسمت های پشتی و جلویی کفش،راحتی بی نظیر،انعطاف پذیری بالا،طرّاحی متناسب با قوس پا جهت کمک به حرکات طبیعی پا،سبک بودن و همچنین مشخّص بودن وزن کفش ها با سایزهای مختلف اشاره کرد که روش خوبی برای تشخیص دادن کفش های اورجینال از کفش های تقلّبی و غیر اصل می باشد. از جمله ویژگی های دیگر کفش مردانه پوما اصل می توان به راحتی بی نظیر و فوق العاده،انعطاف پذیری بالا،طرّاحی متناسب با قوس پا جهت کمک به حرکات طبیعی پا،سبک بودن و همچنین مشخّص بودن وزن کفش ها با سایزهای مختلف اشاره کرد که روش خوبی برای تشخیص دادن کفش های اورجینال از کفش های تقلّبی و غیر اصل می باشد.

کیفیت بالای کفش در عین حال راحتی ، از ویژگی های همیشگی کتانی های پوما می باشد. در واقع آقایان می توانند با استفاده از کفش مردانه پوما اصل از آسیب رسیدن به پاها و بدن خود جلوگیری کرده و عملکرد پاها و بدن خود را بهبود داده و افزایش دهند؛زیرا این کفش های اورجینال مردانه با دارا بودن فوم هایی چند لایه و نرم در قسمت های پشتی و جلویی کفش،نقش مهمّی در راحتی و سالم ماندن پاها ایفا کرده و مانع از خسته شدن زود هنگام افراد در هنگام ورزش کردن و پیاده روی می شوند. همین آلترناتور در مواقع لزوم از قدرت ذخیره شده برای ایجاد ۵۰ نیوتون متر گشتاور بیشتر در زمانی که خودرو میخواهد شروع به حرکت کند استفاده کرده و از فشار کاری پیشرانه درونسوز کم میکند.

پس از جدا شدن از یکدیگر، آدیداس و پوما رقابت شدید شروع کردند. فورد پوما یک کراس اوور شهری است که از پلتفرم بسط یافتهی سوپرمینی فیستا استفاده کرده و باید با خودرویی همچون رنو کپچر رقابت کند. تکنولوژی LQDCELL یکی از فناوری های به کار رفته در کفش های پوما است که در آن از بالشتک هایی در کف کفش استفاده می شود. سعی می کنند که آن ها نیز از لباس و کفش های برند پوما استفاده کنند تا بلکه شبیه الگوی ورزشی و زندگی خود شوند و یا با کیفیت بالایی که این محصولات دارند کارایی و کیفیت کار خود را افزایش دهند. این کفش های مردانه ی اصل در ساختار داخلی و همچنین جنس زیره و رویه با کفش های غیر اصل کاملاً متفاوت بوده و به گونه ای طرّاحی شده اند که دوام،طول عمر،ماندگاری و مقاومت بیشتری داشته و برای انجام انواع ورزش ها و فعالیّت های حرفه ای و تخصّصی می توان از آن ها استفاده کرد.

پوماها غرش ندارند اما از صوت و فریاد برای برقرار کردن ارتباط استفاده میکنند. تنوع رنگ و مدل کتانی های این برند کار را برای ست کردن لباس با کفش آسان کرده است. با این حال ، رودولف داسلر شرکت خود را از شرکت Herzogenaurach به کسب و کار بزرگ هدایت کرد و پایه و اساس مارک ورزشی موفق امروز PUMA را بنیان نهاد. نتیجه این کار رسیدن به آلایندگی دیاکسید کربن کمتر از ۱۰۰ گرم در هر کیلومتر است. فروشگاه تخفینو از انواع و اقسام برند های جهانی را با کیفیت مناسب و تولید ملی در خود جای داده است.