داستان برند پوما _ تاریخچه برند پوما پوما چگونه تاسیس شد

این ویژگی در کفش بچه گانه فوتبال پوما هم دیده میشود. گمرک هوانگپو در استان گوانگدونگ چین اعلام کرده است که محموله ۴۹ دستگاه استخراج بیت کوین کارکرده که قاچاقچیان ناشناسی قصد داشتهاند آنها را به صورت غیرقانونی وارد چین کنند، کشف و ضبط کرده است. رسانههای محلی میگویند که این دستگاههای استخراج طبق مقررات محلی امحا خواهند شد. چند روز پیش بود که ابراهیم رئیسی برای شرکت در ششمین اجلاس سران اوپک گازی و دیدار با سران کشور قطر، راهی دوحه شد و مورد استقبال شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر، قرار گرفت. با پیشرفت روز افزون پوما و خرید محصولاتش توسط کمپانی های ورزشی به جایگاه بالایی دست یافت و در چند سال بعد لوگوی اصلی تجاری خود را ترسیم کرد که تنها کمپانی المانی تولید کننده محصولت ورزشی در جام جهانی فوتبال شد. Puma هم اکنون جزو سومین شرکت تولید کننده لباس ورزشی در جهان است.

حضور برند پوما در بازی های المپیک سال ۲۰۱۲ با حمایت از دوندگان همراه بود. در شهر “هرتزوگن آوراخ” تمامی مردم یا ادیداسی هستند یا پوما یعنی یکسری افراد فقط از محصولات برند ادیداس استفاده میکردنند و یکسری از افراد نیز فقط از محصولات پوما و زمانی که یک توریست یا یک خارجی وارد این شهر میشد همه مردم توجه میکردند تا ببینند کدام برند را انتخاب میکند. گفتنی است که در ابتدا تنها بیت کوین، اتریوم و پالیگان توسط این سرویس زبپی پشتیبانی میشدند و بعدها توکن بومی صرافی FTX و دوج کوین را در کنار برخی ارزهای دیجیتال دیگر نیز به کوییک ترید افزوده شدند.

قابلیت کوییک ترید امکان خرید و فروش فوری ارزهای دیجیتال را بدون پرداخت هیچگونه هزینه تراکنش و کارمزدی فراهم میکند. صرافی ارزهای دیجیتال هندی زبپی (ZebPay) اعلام کرده که قابلیت جدید کوییک ترید (QuickTrade) این صرافی، حالا از ارز دیجیتال شیبا اینو پشتیبانی میکند. با این ویژگی جدید، مشتریان قدیمیترین صرافی ارز دیجیتال هند تنها با یک کلیک و وارد کردن کد ویژه خود، میتوانند معاملات را در کسری از ثانیه انجام دهند. صرافی ارزهای دیجیتال بیترو (Bitrue) در صفحه توییترش میگوید که اخبار بزرگ و مهمی در رابطه با کاردانو در راه است. شاید همینجا، بزرگترین طعنه به مسئولان ایرانی زده شده است؛ درحالیکه کشور بزرگی مانند ایران از گرفتن میزبانی رقابتهای آسیایی یا حتی میزبانی متمرکز بازیهای مهم در ایام کرونا، ناتوان مانده، قطر، کشوری که در زمان پیشرفت ایران، انگشت به دهان مانده بود، قرار است برگزارکننده یکی از مهمترین اتفاقات ورزشی دنیا یعنی جام جهانی باشد.

گفتنی است که صرافی بیترو یکی از فعالترین حامیان اکوسیستم کاردانو محسوب میشود و به دنبال تبدیل شدن به نخستین پلتفرم معاملاتی تسهیلکننده تجارت داراییهای بومی شبکه کاردانو است. این صرافی پیشتر و اندکی بعد از لیست کردن توکن بومی صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانو ساندیسواپ، در توییتی گفته بود که قرار است در اعلامیهای ویژه حمایت واقعی خود را از کاردانو نشان خواهد داد. البته هنوز مشخص نیست این همکاری بعد از جام جهانی 2022 شروع می شود یا به بعد از جام موکول خواهد شد. برخی از افراد برای شروع کسبوکار خود ترجیح میدهند شریک خود را از میان اعضای خانواده خود برگزینند که هم قابل اعتمادتر است و هم مزایای بسیاری نسبت به غریبهها برای هر دو طرف دارد. حتی اگر او مجبور بود از ابتدا شروع کند ، موفقیت رودولف داسلر همچنان ادامه داشت.