داستان برند پوما _ تاریخچه برند پوما پوما چگونه تاسیس شد

کفش های ورزشی این برند پیروز از محبوبیت زیادی برخوردار است و بسیاری از مردم جهان از جمله جوانان خواستار استفاده از محصولات پوما هستند. پیشتر، بیش از ۲۰۰ باشگاه ورزشی فلسطین در نامهای از شرکت پوما خواستند تا به قرارداد حمایتی این شرکت با فدراسیون فوتبال اسرائیل پایان دهد. شلوارهای تا مچ پا با مدلهای متنوعی از کفشها ست میشوند. اکنونکه به مدلهای مختلف کفش و بوت فکر میکنید، به کدامیک از آنها علاقه دارید؟ همچنین، توصیه میکنیم که مدلهای متنوعی از کفشها از کفش تخت تا پاشنهبلند را با این نوع شلوار بپوشید تا درنهایت بهترین انتخاب را داشته باشید. در این صورت، بهجای اینکه در نظر بگیرید که با شلوارتان چه کفشی مناسبتر است، به این موضوع فکر میکنید که با کفش شما چه شلواری تناسب بیشتری دارد.

بنابراین، در ابتدا کفش خود را انتخاب کنید و سپس به این موضوع فکر کنید که چه شلواری برای آن مناسبتر است. تا جایی که اگر اهل فوتبال یا مشاهده کردنِ شبکه های ورزشی باشید حتما برای 1 بار هم که شده با آرم گربه ای که بر روی کفش ها یا پیراهن های ورزشی نقش بسته است،روبه رو شده اید. مطمئن نیستید که با شلواری که در نظر گرفتهاید، چه کفشی مناسب است؟ در آوریل 2007، شرکت فرانسوی کرینگ خرید 27 درصد از سهام پوما را گفت که راستا این شرکت برای خرید کامل پوما را هموار می کرد. این نوع شلوار زمانی بهترین ظاهر خود را دارد که تقریبا زمین را لمس کند اما بهطور کامل کفش را نپوشاند. اگرچه این شلوار گشاد و راحت است اما میتوانید با انتخاب کفش صاف یا پاشنهدار، ظاهر ساختاریافتهای را به استایل خود بدهید. بسیار شبیه به رقیب خود ادیداس، پوما برای رسیدن به موفقیت بازارهای با قیمت پایین را ترک و وارد بازارهای عالی – قلمرو سنتی غول های آمریکایی نایک و ریباک شد.

در مقابل، اگر شلوار باریک و تنگ را انتخاب کردهاید ممکن است بخواهید برای کفشهای خود نیز از همین سبک استفاده کنید. به همین دلیل در مارک کفش پوما نیز از تصویر گربه استفاده شده است. بااینحال، شما میتوانید با این شلوار، چکمه با قد متوسط و کفش لوفر نیز بپوشید. امروزه این کمپانی به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای سازنده کفش و پوشاک ورزشی با برند پوما و همچنین محصولات ورزشی و تجهیزات مختلف در حال فعالیت است. این سکهها همچنین میتوانند کفشهای مسوت، تبریک تولد و حتی فرصت ملاقات با او را برای شما بخرند. وقتی با شلوار بوت کات، کفشهای نوکتیز میپوشید استایلی بسیار شیک خواهید داشت. وقتی میخواهید کفش مناسب را برای این شلوار انتخاب کنید لازم است بدانید ست کردن شلوار تا مچ پا با کفشهای بلند (بوت، کفش لوفر و غیره) بهترین انتخاب است. وقتی از لباسهایی که دارید خسته شدهاید یا برای نحوه لباس پوشیدن، به دنبال الهام گرفتن هستید، این روش به شما کمک میکند که ترکیبهای مختلفی از لباسها را در نظر بگیرید و درنتیجه ترکیبهای جدیدی در این مورد به ذهنتان برسد.

هفته گذشته ۱۰۰۰۰۰ پوند دیگر برای عمل جراحی داد. درست مانند بقیه دیگر قطعات لباستان، هماهنگی کفش با شلوار شما به تعادل بسیار وابسته است. در انتخاب کفش بر اساس نوع شلوار ممکن است فکر کردن به طرزی دیگر برای شما آسانتر باشد. ما برای صدور کالاهای مارک دار آرسنال به صورت جهانی ، حق مجوز گسترده ای را به دست آوردیم. این پروژه بزرگ ما در سال ۲۰۲۲ است و امیدواریم امسال راهاندازی شود. بنابراین با وجود رکود اقتصادی جهانی در اواخر دهۀ 1920، شرکت داسلر اوج گرفت و در میان شرکت های تولید کننده کالاهای ورزشی به شهرت و اعتبار دست یافت.